głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove I tak właściwie to nie wiem co się stało. Chyba coś się zmieniło. Ja się zmieniłam. W tym momencie nie potrafię powiedzieć o swoich uczuciach trudno mi by było

legalove

legalove.moblo.pl
I tak właściwie to nie wiem co się stało. Chyba coś się zmieniło. Ja się zmieniłam. W tym momencie nie potrafię powiedzieć o swoich uczuciach trudno mi by było to wszyst
I tak właściwie to nie wiem co się... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

I tak właściwie to nie wiem co się stało. Chyba coś się zmieniło. Ja się zmieniłam. W tym momencie nie potrafię powiedzieć o swoich uczuciach, trudno mi by było to wszystko opisać, na tą chwilę jest to bardzo trudne, ale wiem, że kiedyś, może już niedługo, jutro, za dwa dni, za tydzień przyjdzie taki dzień, w którym wszystko będzie proste, wszystko będę wiedziała, będę potrafiła to wyrazić i ubrać w słowa, po prostu wszystko już będzie JASNE.

''Niech dziś mój pocałunek na... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

''Niech dziś mój pocałunek na ustach innej gości, byś mogła się przekonać, jak ona Ci zazdrości. Niech moje słodkie ręce dziś pieszczą innej ciało byś mogła się przekonać, jak krzyczy: "mało, mało" . | 9.11.12. ; )))! :*

Jarasz mnie tak bardzo  jak 30... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

Jarasz mnie tak bardzo, jak 30 Seconds To Mars. ; *** . / ♥

cz2.   I miałem dosyć już tych... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

cz2. / I miałem dosyć już tych myśli, zaledwie dwadzieścia cztery sekundy po tym, gdy dwie godziny temu się rozstaliśmy, tych jedenastu spotkało twoje kroki. Szklana butelka, bloki, nie widzą nic. Brak powodu, przecież znasz ich. Jedenaście metrów od klatki znalazłem cię we krwi. Dwadzieścia cztery szwy i jedenaście godzin operacji. Nie miałem racji myśląc, że będzie dobrze. (...)'' | HuczuHucz. ♥

''Pamiętam  to był dwudziesty... teksty

legalove dodano: 9 listopada 2012

''Pamiętam, to był dwudziesty czwarty listopada, nie wiem, jakoś jedenaście minut po północy. za oknem taksówki, deszcz wtedy padał, licznik pokazał dwadzieścia cztery złote i jedenaście groszy. chciałem cię prosić o coś więcej, to w końcu już dwudzieste czwarte spotkanie, choć od początku trzymaliśmy się za ręce, to dopiero na jedenastym cię pocałowałem. wysiadłaś z taxi wcześniej niż ja - blok dwadzieścia cztery, mieszkania jedenaście. Ja pojechałem dalej a ta noc nadal trwa. dałem wiarę, że odezwiesz się zanim zaśniesz. Cisza. dzwoniłem dwadzieścia cztery razy I wysłałem tobie jedenaście sms'ów. Wiedziałem, że coś musiało się wydarzyć. (...) cz1.

Już nie ten czas gdy się bałam... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Już nie ten czas gdy się bałam przy­pad­ko­wego spot­ka­nia z Tobą, nie czas na łzy i smu­tek. Te­raz możesz tyl­ko zer­knąć na mnie, wiedząc, że już nie jes­tem Two­ja i nig­dy już nie będę. Nig­dy już nie poczu­jesz sma­ku mych ust, nie dot­kniesz, nie przy­tulisz. Nig­dy ze mną nie po­roz­ma­wiasz, ale masz co chciałeś... Zasłużyłeś so­bie na to, wiesz? Po­wodze­nia życzę z wiel­kim uśmie­chem na twarzy, bo już jes­tem szczęśli­wa, bez Ciebie, cho­ler­nie szczęśli­wa.

Całe szczęście za­leży od Ciebie... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Całe szczęście za­leży od Ciebie, i tyl­ko Ciebie. Jeśli chcesz to jes­teś szczęśli­wa. Przyczy­niają się trochę do te­go ludzie - spra­wiają, że al­bo Ci się chce, al­bo nie. Proste.

Nie chcę być Twoją tab­letką na... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Nie chcę być Twoją tab­letką na ból głowy, sąsiadką z dru­giego piętra. Nie lu­bię uśmie­chać się naiw­nie do Ciebie byś tyl­ko na mnie spojrzał. Ak­ceptac­ja pop­szeszy­wana godnością. Mogłbyś aż tyle?

Byłam pew­na  że za­pom­niałam.... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Byłam pew­na, że za­pom­niałam. Do wczo­raj. Za­sypałam Cie pod stertą książek, prze­lot­nych znajomości, niesa­motnych wie­czorów. Mi­neło troche cza­su, który kojąco zab­liźnił niektóre wyrzu­ty su­mienia. Wczo­raj poczułam, że jest jak daw­niej, że do­piero co się poz­na­liśmy. Że nie ma jej, nie ma je­go, że nie ma wielu tych niepot­rzeb­nych słów wyk­rzycza­nych w złości. Tyl­ko złudze­nia. I kiedy zbliżam się do Ciebie ro­bie krok do tyłu. Chciałabym wy­ciąć Cie z kar­tki pa­pieru omi­jając nożyczka­mi Ją i po­wiesić Twój por­tret nad łóżkiem,żebys zaw­sze przy mnie czu­wał.

Żałujesz ze tak wyszło? Bo ja nie.... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

Żałujesz ze tak wyszło? Bo ja nie. A może tak? Wiesz.. nie wiem. Raz jes­teś mi blis­ki tak bar­dzo. Gdy jest mi smut­no chcę cię przy­tulić, chcę żebyś był przy mnie. Gdy jes­tem we­soła, chciałabym żebyś śmiał się ra­zem ze mną, żeby łączyło nas coś, cze­go my sa­mi nie umieli­byśmy naz­wać. Nie chcę cię pou­czać, zmuszać do miłości, zmuszać do cze­gokol­wiek. Trud­no mi mówić o tym co do Ciebie czuję. Im mniej o tym mówię, tym bar­dziej to "coś" jest wyjątko­we. Nie umiem po­wie­dzieć ci jak bar­dzo kocham na Ciebie pat­rzeć, jak bar­dzo lu­bię gdy się śmiejesz, jak bar­dzo uwiel­biam Two­je oczy.Nie chce ci te­go mówić, po co? Będziesz tyl­ko mnie uważał za ko­lejną, która wzdycha do ciebie no­cami. Nie chce byś mnie uważał za głupią idiotkę, tak jak te, które "la­taja za tobą" ciągle. Jest mi ciężko. Ale wiem ze muszę.

''moja dziewczyna patrzy często w... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

''moja dziewczyna patrzy często w oczy me, i nie ukrywam sprawia to przyjemność. jak ją kocham , tylko moje serce wie. jak mnie całuje , oddałbym nie jedno. jej ramiona ukojeniem dla mnie są , bo przy niej czuję jak smakuje miłość. i każdą chwilę pragnę ofiarować bo, jest tego warta nic się nie zmieniło'' | weekend ! ♥.

'' masz problemy z dykcją ? '' .... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

'' masz problemy z dykcją ? '' . hahahaha , wos . ; D = ) | ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV