głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove może życie bez przeszkód byłoby zupełnie nudne chciałabym ułożyć wszystko sama jednak nie umiem nie rozumiem czemu mogę mieć tylko nadzieję chcę godnie żyć dobr

legalove

legalove.moblo.pl
może życie bez przeszkód byłoby zupełnie nudne chciałabym ułożyć wszystko sama jednak nie umiem nie rozumiem czemu mogę mieć tylko nadzieję chcę godnie żyć dobrze ży
może życie bez przeszkód byłoby... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

może życie bez przeszkód byłoby zupełnie nudne, chciałabym ułożyć wszystko sama jednak nie umiem, nie rozumiem czemu mogę mieć tylko nadzieję, chcę godnie żyć, dobrze żyć, to aż tak wiele ? .

dzisiaj  nie potrafiłabym nazwać... teksty

legalove dodano: 7 listopada 2012

dzisiaj, nie potrafiłabym nazwać moim szczęściem tego skurwiela.

Chciałbym Ci po­wie­dzieć  że... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Chciałbym Ci po­wie­dzieć, że pot­rze­buję Ciebie, tyl­ko Ciebie, ale świat za bar­dzo by się wkurwił.

Nie uda­waj tych piep­rzo­nych... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Nie uda­waj tych piep­rzo­nych uczuć, jeśli nic nie czujesz. Nie przy­tulaj, jeżeli masz za­miar za­raz odejść. Nie pat­rz tak na mnie, jeśli chcesz tyl­ko ko­lej­ny raz złamać mi serce. Po pros­tu odejdź, ja pójdę swoją drogą bez Ciebie, wte­dy znikną wszys­tkie problemy.. Naj­le­piej tak wszys­tko zmienić.

Mogłabym po­kochać każde­go... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Mogłabym po­kochać każde­go, gdy­bym tyl­ko chciała. Ale ja chcę kochać Ciebie, pa­miętaj o tym.

widzisz mnie tyl­ko wte­dy gdy... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

widzisz mnie tyl­ko wte­dy gdy chcesz zobaczyć. rzad­ko dla Ciebie istnieje.

Cza­sami chciałabym stworzyć dla... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Cza­sami chciałabym stworzyć dla Ciebie tęcze czy też przyb­liżyć Ci nieba by­le byś tyl­ko częściej uśmie­chał się do mnie.

Swój błękit­ny wzrok... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Swój błękit­ny wzrok za­mieniłeś na chłod­ne, zaćpa­ne spojrzenie. Two­ja kiedyś pro­mien­na ce­ra dziś krzyczy o po­moc swoją szarością. A gdy widzę Twój nie­szczęśli­wy, wy­muszo­ny uśmiech, chce mi się płakać. I tyl­ko jed­no py­tanie mnie nurtuje: Dlacze­go właśnie Ty ?! Gdy­by to za­leżało ode mnie, umarłabym za Ciebie.

Nie ocze­kuje wiele  ja chcę... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Nie ocze­kuje wiele, ja chcę tyl­ko przy­pad­ko­wo wpaść na Ciebie na pus­tej uli­cy... sam na sam.

cza­sem chciałbym na wieki... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

cza­sem chciałbym na wieki zam­knąć swo­je po­wieki i już nig­dy nie przes­tać śnić i marzyć.. ale te­raz wiem, że bra­kowałoby mi tyl­ko jednego, Ciebie Aniele.

Miałaś tak kiedyś  że budziłaś... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

Miałaś tak kiedyś, że budziłaś się ra­no i wy­powiadałaś czy­jeś imię z nadzieją na miły dzień, a nag­le po­bud­ka ! to nie będzie dob­ry dzień, bo tej oso­by w Twoim życiu już nie ma, odeszła, zos­ta­wiła Cię, tak nag­le bez wy­jaśnień i zni­ka uśmiech z twarzy i chce Ci się płakać, ale już na­wet na to nie masz siły, ręce już opadły, nie wiesz już czy są ja­kieś szan­se na to, ze ta oso­ba do Ciebie wróci? W końcu wsta­jesz, wszys­tko wygląda sza­ro tak bez sen­su zas­ta­nawiasz się po co wstałaś, po co się obudziłaś, po co jest ten ko­lej­ny dzień. Ale wsta­jesz.. i przeżywasz ko­lej­ny cho­ler­nie pus­ty dzień.

ty idiot­ko  myślałaś  że... teksty

legalove dodano: 5 listopada 2012

ty idiot­ko, myślałaś, że będziesz go miała tyl­ko dla siebie? Myślisz, że on tyl­ko Ciebie pot­rze­buje? Po­myślałaś, że tyl­ko Ty mu wys­tar­czysz? Rzu­ciłaś dla niego wszys­tko, ale on dla Ciebie te­go nie zro­bi. Tyl­ko z nim się wi­dujesz, bo nie widzisz po­za nim świata. On widzi też in­nych zna­jomych. W każdej chwi­li mówi, jedź ze mną, chcę abyś tyl­ko była przy mnie, ale gdy jedzie do zna­jomych, zaw­sze znaj­dzie jakąś wymówkę, żebyś nie po­jechała z nim. Nie jes­teś dla niego tak dob­ra, jak myślałaś. Tak bar­dzo chciałabyś wie­dzieć, czy to miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV