głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove zobaczyłam anioła. i jestem tego pewna. uśmiechnął się do mnie kiedy byliśmy w metrze. był z inną kobietą. lecz nie poddam się i nie prześpię tej nocy ponieważ

legalove

legalove.moblo.pl
zobaczyłam anioła. i jestem tego pewna. uśmiechnął się do mnie kiedy byliśmy w metrze. był z inną kobietą. lecz nie poddam się i nie prześpię tej nocy ponieważ mam p
zobaczyłam anioła. i jestem tego... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

zobaczyłam anioła. i jestem tego pewna. uśmiechnął się do mnie, kiedy byliśmy w metrze. był z inną kobietą. lecz nie poddam się i nie prześpię tej nocy, ponieważ mam plan.

Jeżeli dziewczyna wyznaje Ci... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

Jeżeli dziewczyna wyznaje Ci miłość to albo powiedz jej to samo albo każ najzwyczajniej w świecie WYPIERDALAĆ, bo proponując przyjaźń bardzo ją ranisz.

Love you more  than those bitches... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

Love you more, than those bitches before. Say you'll remember, oh baby, say you'll remember. I will love you till the end of time. | Kocham cię bardziej niż te suki przede mną. Powiedz że zapamiętasz, kochanie, powiedz że będziesz pamiętać, że będę cię kochać na zawsze.

Kiss me off before you go. teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

Kiss me off before you go.

w myślach chorych tonę wciąż... teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

w myślach chorych tonę wciąż, podświadomie słyszę też twój głos. ale ty nie mówisz nic. jak głaz milczysz przede mną. składam skrawki swoich lat, niecierpliwie czekam zmian obok nas. oddam dziś co tylko chcesz, co chcesz. bądź tylko ze mną.

trzy metry nad niebem ♥ teksty

legalove dodano: 2 listopada 2012

trzy metry nad niebem ♥

Gdyby rozpacz kruszyła skały  a... teksty

legalove dodano: 1 listopada 2012

Gdyby rozpacz kruszyła skały, a łzy wskrzeszały umarłych nigdy nie pokryłaby was ziemia..., Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać. [*]

najpiękniejszy uśmiech ma osoba o... teksty

legalove dodano: 31 października 2012

najpiękniejszy uśmiech ma osoba o cierpiącym sercu .

Nie potrafił powiedzieć honorowo:... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

Nie potrafił powiedzieć honorowo: ''Przepraszam. Kocham cię, ale marnuję Ci życie''. ;c

ten beznadziejny stan spowodowany... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

ten beznadziejny stan spowodowany cholernym brakiem odwagi, by się do ciebie uśmiechnąć, zmywa uśmiech z mojej twarzy i powoduje łzy pod powiekami .

idź i powiedz jej to samo co mnie:... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

idź i powiedz jej to samo co mnie: że ma ładne oczy, że jej perfumy pachną cynamonową lawendą, że kiedy patrzysz na zdjęcie Wielkiego Kanionu w ramce na biurku, przypominasz sobie o niej, że kiedy się śmieje tak uroczo marszczy czoło . że ją kochasz i że nigdy nie opuścisz . ale powiedz jej również to co mnie, tylko że nie na końcu, ale na samym początku: że tak na prawdę nic dla ciebie nie znaczy i że to co wydawało się być miłością okazało się być tylko złudzeniem . przynajmniej nie będzie robiła sobie nadziei .

znów przyszedłeś nie w porę  o... teksty

legalove dodano: 30 października 2012

znów przyszedłeś nie w porę, o godzinę za szybko i o wiosnę na późno .. siadasz i mówisz - jak dobrze było ci beze mnie . a ja wsłuchana w twoje słowa stoję i piję herbatę, znów przesłodzoną o łyżeczkę cukru . i nie potrafię odejść i znów czekać aż się pojawisz o chwilę za późno .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV