głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
legalove ta miłość była jak przeznaczenie. albo jak przekleństwo. GRAVITY don't mean too much to me. I'm who I've got to BE. ♥ Te­raz już wiem że war­to było po­cier­pie

legalove

legalove.moblo.pl
ta miłość była jak przeznaczenie. albo jak przekleństwo.
ta miłość była jak przeznaczenie.... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

ta miłość była jak przeznaczenie. albo jak przekleństwo.

GRAVITY don't mean too much to me.... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

GRAVITY don't mean too much to me. I'm who I've got to BE. ♥

Te­raz już wiem  że war­to było... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

Te­raz już wiem, że war­to było po­cier­pieć ten cały rok, aby dożyć chwi­li, w której jes­tem szczęśli­wa i nic poza tym mnie nie obchodzi. ( :

'teraz nagle sobie o mnie... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

'teraz nagle sobie o mnie przypomniałeś ? Teraz się martwisz ? Teraz Cię obchodzę ? Teraz to spierdalaj. poukładałam sobie wszystko w swoim życiu, bez Ciebie i uwierz Twoje miejsce zastąpił ktoś inny. '

prawda niestety :P teksty legalove dodał komentarz: prawda niestety :P do wpisu 15 lipca 2013
Byłeś dla mnie częścią te­go... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

Byłeś dla mnie częścią te­go lep­sze­go życia. Skoczyłabym za Ciebie w ogień, jed­nak Ciebie to nic nie ob­chodziło. Skończyłam z tym, przes­tałam kochać za nas dwo­je. Myślałam, że stra­ta przy­jaciela bo­li, mi jed­nak przy­niosła wolność.

chcesz mi po­wie­dzieć  jak... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

chcesz mi po­wie­dzieć, jak bar­dzo mnie nienawidzisz? śmiało, spójrz pros­to w mo­je oczy. Wiesz, co mówią? "Już mnie to nie obchodzi."

każdy kiedyś z cza­sem za­pom­ni... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

każdy kiedyś z cza­sem za­pom­ni błędy ja­kie po­pełnił i zacznie żyć od początku.. a kiedy na­dej­dzie mo­ment wspom­nień i to wszys­tko wróci zacznie się z te­go śmiać i po­wie 'Ale byłem głupi' : > .

dokładnie ! to jest najważniejsze :D teksty legalove dodał komentarz: dokładnie ! to jest najważniejsze :D do wpisu 15 lipca 2013
mam wyjebane na to  że się... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

mam wyjebane na to, że się odezwałeś. wiesz dlaczego? poznałam kogoś, kto odzywa się do mnie nie tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. robi to codziennie, nie potrzebując jakiegoś konkretnego powodu. : )

  dlacze­go już za Nim nie... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

- dlacze­go już za Nim nie tęsknisz? dlacze­go mi­jasz na uli­cy bez słowa? dlacze­go nie płaczesz tyl­ko cie­szysz się życiem? - przyk­ro mi, że nie osiągnął pos­ta­wione­go so­bie ce­lu. nie pogrążył mnie, nie zam­knęłam się w so­bie, nie wpadłam w czarną roz­pacz, nie zam­knęłam się w do­mu ze zdjęciami w ręku i nie usiłuję do Niego wrócić. już nie tęsknię, dlaczego..? za czym tęsknić? za ocekającym cynizmem facetem, który wyobraża sobie nie wiadomo co? który robi ze mnie na każdym kroku idiotkę? który myśli, że będę na każde jego zawołanie? kiedyś tęskniłam. ale wybacz, wiecznie ślepa nie będę.

Niczego w życiu nie żałuję. Nawet... teksty

legalove dodano: 15 lipca 2013

Niczego w życiu nie żałuję. Nawet tego, że tyle razy mnie zraniłeś. Bo mnie czegoś nauczyłeś. Teraz patrzę na ciebie zim­ym wzrokiem, ale uwierz mi że robię to dlatego bo się boję. Boję się, że będziesz chciał wrócić do tego co kiedyś razem budowaliśmy. Przynajmniej próbowaliśmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV