głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina Obiecałam Ci kiedyś że jak mnie zostawisz dla innej wybuchnę jej śmiechem w twarz zrobione. Obiecałam Ci że będziesz cierpiał zrobione. Obiecałam Ci że będziesz

landriina

landriina.moblo.pl
Obiecałam Ci kiedyś że jak mnie zostawisz dla innej wybuchnę jej śmiechem w twarz zrobione. Obiecałam Ci że będziesz cierpiał zrobione. Obiecałam Ci że będziesz ż
Obiecałam Ci kiedyś  że jak mnie... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

Obiecałam Ci kiedyś, że jak mnie zostawisz dla innej wybuchnę jej śmiechem w twarz - zrobione. Obiecałam Ci, że będziesz cierpiał - zrobione. Obiecałam Ci, że będziesz żałował - zrobione. Obiecałam Ci, że będziesz zazdrosny - zrobione. Obiecałam Ci, że zapomnę - nie zrobione. Obiecałam Ci, że oduczę się Ciebie - pracuję nad tym. Obiecałam Ci, że będę szczęśliwa - staram się. Obiecałam Ci, że przestanę Cię kochać - obiecałam? To chyba pijana byłam.

A wiesz co? Dzwoniła Twoja mama i... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

A wiesz co? Dzwoniła Twoja mama i mówiła, że chodzisz przybity. Jak się zapytałam o co chodzi, odpowiedziała 'On tęskni za Tobą, ale nie powie Ci tego wprost, bo twierdzi, że jest głupi i masz nowego.' Wtedy zaniemówiłam. Powiedziała jeszcze, że od naszego rozstania nie przyprowadziłeś żadnej dziewczyny. I cały czas rozmawiasz z młodszą siostrą na mój temat. Wychwalasz mnie, stawiasz w lepszym świetle, kryjesz mi dupę i bronisz przed wszystkim. Miło, nie powiem, że nie. Aż mi się ciepło na sercu zrobiło, które od razu zaczęło szybciej i mocniej bić, jakby uderzało dla Ciebie. Ale czemu to tak późno zrozumiałeś? Czemu tak późno zrozumiałeś, że mnie kochasz, że byliśmy ładną, ciekawą parą? Przecież mogło być tak pięknie. Mogłeś teraz siedzieć obok mnie i śpiewać mi jakąś słodką piosenkę swoim cudnym głosem. Ale nie wykorzystałeś tego. Wolałeś lecieć na seks do jakieś pierwszej grubszej lepszej. Teraz to mi przykro, teraz Ty troszkę pocierp.

Chciałabym  żeby mnie ktoś... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

Chciałabym, żeby mnie ktoś przytulił. Ale nie On, bo jak poczuje ten zapach, to oszaleję. Chciałabym, żeby mnie ktoś przytulił, tu i teraz. Niech mnie ktoś, do cholery przytuli no.

Usiadłam na murku  patrząc jak... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

Usiadłam na murku, patrząc jak gracie w nogę. Przyszła wkurwiona koleżanka, więc zapaliłam z nią, żeby nie było. Przerwałeś grę i podszedłeś do mnie. 'Słońce, mówiłem Ci coś o tym.' Powiedziałeś, biorąc ode mnie fajkę.' Próbowałam Ci ją odebrać, lecz unieruchomiłeś mi ręce swoją jedną dłonią, a w drugiej trzymałeś szluga. 'Oddaj!' Jęknęłam. Zaśmiałeś się, wziąłeś jednego bucha i wypuściłeś dym na mnie. 'Oddaj no!' Jęczałam cały czas. Nie zrobiłeś tego, spaliłeś całą. 'To teraz daj mi buziaka, żebym dobrze grał.' Prychnęłam. 'Nie będę całować popielniczki.' Powiedziałam, zakryłam Ci usta ręką i zaczęłam całować swoją dłoń. Zgrabnie złapałeś moje oby dwie ręce i zacząłeś mnie całować. Zaśmiałam się, przysysając się do Ciebie. 'Dobra, odklejcie się!' Usłyszeliśmy po chwili. 'Morda!' Warknąłeś, a ja pokazałam im środkowego, ciągle się całując.

Mogło być tak pięknie  a... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

Mogło być tak pięknie, a zrobiłeś parę rzeczy za dużo .

A dziś pójdę się najebać z... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

A dziś pójdę się najebać z Wiosną - w końcu cały rok się nie widziałyśmy!

Nie ma to  jak przyjaciółka.... teksty

landriina dodano: 14 marca 2011

Nie ma to, jak przyjaciółka. Zaczynam tańczyć do Biebera z szalikiem, a ta to nagrywa ze swoją siostrą. Dobrze, że nie mają konta na youtubie, bo byłby koszmar, jacie! Ale kocham takie akcje, kocham udawać najebaną, kocham ten stan, kiedy nie myślę o Tobie.

Nie ma to jak siedzieć na stacji... teksty

landriina dodano: 14 marca 2011

Nie ma to jak siedzieć na stacji muzycznej kumpla i otrzymywać pozdro od innego kumpla. To potrafi poprawić humor, na prawdę.

15:18  wiem  ja Ciebie też już nie. teksty

landriina dodano: 14 marca 2011

15:18, wiem, ja Ciebie też już nie.

a co się stało? :D teksty landriina dodał komentarz: a co się stało? :D do wpisu 14 marca 2011
Siedzę na necie  gadu włączone... teksty

landriina dodano: 14 marca 2011

Siedzę na necie, gadu włączone, muzyka na fulla i nagle Ty stajesz się dostępny. Chwilę później miga koperta, otwieram. 'Może dziś przyjdziesz do nas? Mała tęskni i nalega.' Otworzyłam szeroko oczy. 'Dziś nie mogę.' Nie musiałam długo czekać na odpowiedź. 'A. Twój chłopak do Ciebie przychodzi?' Zdziwiłam się. 'Kto Ci powiedział, że mam chłopaka?' Wystukałam szybko. 'Domyślam się. Jesteś ładna, zabawna, towarzyska. Dużo chłopaków pewnie masz pod nosem.'Przyjdź, proszę. Ja też za Tobą tęsknię. Zrobię wszystko co zechcesz, tylko dziś przyjdź.' Przeczytałam. 'Wszystko?' Zapytałam. 'Tak.' Wahałam się nad moją odpowiedzią. 'To zniknij z mojego życia.' Napisałam w końcu. Napisałeś po 7 minutach. 'Dobrze. Skoro tego chcesz, to zniknę. Ale dziś czekamy.' Teraz wiem, że mogłam napisać, że masz do mnie wrócić na zawsze - na to byś się zgodził bez wahania.

I nie żadna przedszkolna  czy ta z... teksty

landriina dodano: 13 marca 2011

I nie żadna przedszkolna, czy ta z podstawówki miłość była najpiękniejsza - miłość do Ciebie była miłością, za którą oddałabym wiele. Ty pokazałeś mi świat z innej strony, nauczyłeś mnie wielu rzeczy, Tobie zawdzięczam swoją pewność siebie i ciętą mordę. We wspomnieniach się uśmiecham, bo na prawdę warto było przeżyć coś takiego, coś tak pięknego. Ale widziałeś, że straciłam dla Ciebie głowę - mogłeś mi ją oddać, a nie zabierać dalej wszystko, jak leciało, skoro i tak chciałeś mnie zostawić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV