głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
moje . teksty landriina dodał komentarz: moje . do wpisu 17 marca 2011
Z cichej szarej myszki przerodziłam... teksty

landriina dodano: 17 marca 2011

Z cichej, szarej myszki przerodziłam się w spontaniczną, towarzyską nastolatkę. Swoi uczyli mnie, bym nie okazywała słabości przy ludziach, którym nie ufam. Posłuchałam się i od tamtego czasu jestem twardą, zimną zawodniczką. Niektórzy wiedzą, że nie warto ze mną zaczynać, że zawsze wyjdzie po mojemu, bo jestem uparta i dążę do wyznaczonego celu. Ale to przeszkadza. Nie mogę okazać słabości, bo to, na co pracowałam długi czas, pryśnie, jak bańka mydlana. A tego nie chcę. Nie chcę budować tego wszystkiego od nowa, nie mam tyle sił. Przecież jestem zimną suką.

W słuchawkach Ostry a nogi niosą... teksty

landriina dodano: 17 marca 2011

W słuchawkach Ostry, a nogi niosą mnie nie wiadomo gdzie. Nie ogarniałam co się działo poza mną. W końcu czyjaś ręka mnie złapała za ramię, obróciłam się, wyjmując jedną słuchawkę. Uśmiechnęłam się, widząc, że to byłeś Ty. 'Cześć' Powiedziałam i dałam Ci buziaka w policzek, jakby nie było nigdy tego złego. 'Siema' Odpowiedziałeś, uśmiechając się jak nigdy. Pogadaliśmy chwilę, kiedy ująłeś moją twarz w swoje dłonie. Zacząłeś ją gładzić, odgarniać włosy z oczu, na siłę układając moje usta w jeden, wielki uśmiech. Byłam przerażona, nie wiedziałam co będziesz chciał teraz zrobić. Cały czas milczałeś. 'Dlaczego nic nie mówisz?' Zapytałam. 'Bo nie chcesz usłyszeć tego, co mam Ci do powiedzenia. Wiem, znam Cię. I tak to, co teraz mówię zaboli, bo pewnie się domyślasz' Zaczęłam głęboko oddychać. Jakbym chciała, moje sny mogłyby się zaraz spełnić. 'Chcę to usłyszeć.' Powiedziałam, uśmiechając się. 'Wybacz, nie zasługujesz na kolejne cierpienia.' Pocałowałeś mnie w czoło i odszedłeś.

udowodnić Ci że Fergie nie miała... teksty

landriina dodano: 16 marca 2011

udowodnić Ci, że Fergie nie miała racji śpiewając 'duże dziewczynki nie płaczą' ?
Autor cytatu: zozolandia

seksualna niebezpieczna taka jestem... teksty

landriina dodano: 16 marca 2011

seksualna, niebezpieczna, taka jestem - lubię być niegrzeczna. seksualnie doskonała, nie dostaniesz nigdy mego ciała. ♥

mnie się pytasz? ja sama ich nie chce! c teksty landriina dodał komentarz: mnie się pytasz? ja sama ich nie chce! ;c do wpisu 16 marca 2011
Byłeś zawsze kiedy tego... teksty

landriina dodano: 16 marca 2011

Byłeś zawsze, kiedy tego potrzebowałam. Pomocna dłoń, szczery uścisk, zabawny tekst, czy silna obrona - zapewniałeś mi to w każdej chwili. Gdybym zadzwoniła w środku nocy i powiedziała, że mi smutno - przyszedłbyś.. Gdybym napisała Ci w szkole esa na lekcji, że mam doła - przytuliłbyś mnie. Gdybym zażarcie z kimś dyskutowała - stanąłbyś po mojej stronie. Gdybym miała zły humor - poprawiłbyś mi go jakimś swoim kolejnym, zabawnym tekstem. I tak było, zawsze tak było. Teraz siedzę i piszę do Ciebie dalej, ale Ty nie przyjdziesz, nie pocieszysz, nie przytulisz, nie pójdziesz ze mną na fajkę, nie dasz mi buziaka w policzek. A tego mi brakuje. Jestem ciekawa, jak tam żyjesz. Czy czasem jeszcze myślisz o tej małej, nieśmiałej, skromnej i prawdomównej dziewczynce, która tęskni w chuja mocno za Tobą i Twoimi tekstami, czy przy poznaniu nowych ludzi stamtąd masz na starych wylane i o mnie zapomniałeś? Kocham Cię, bracie.

wystarczy żebyś powiedział że... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

wystarczy żebyś powiedział, że mnie kochasz. nic więcej. nie musisz pierdolić jakiś zbędnych farmazonów, że jestem Twoim uzależnieniem, tlenem i chuj wie czym jeszcze.
Autor cytatu: zozolandia

Idę korytarzem z dobrym humorem. Na... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

Idę korytarzem z dobrym humorem. Na schodach stałeś Ty z kumplem z klasy, przelotnie gadając z jakąś tam pizda, która się w Tobie kocha. Uśmiechnęłam się i przeszłam obok niej, w środku wybuchając śmiechem. Nie powiedziałam nic. Otarłam się o Ciebie, a Ty odprowadzałeś mnie wzrokiem. 'Czemu tak na nią patrzysz?' Zapytała. 'Bo jest ładna.' Odpowiedziałeś. Wybuchnęłam śmiechem, nie słysząc co dalej powiedziała. W końcu się wróciłam. 'Tylko ładna? Myślałam, że jestem przynajmniej śliczna dla Ciebie.' Powiedziałam niby smutno, przytulając się do Ciebie. 'Jesteś najpiękniejsza.' Odpowiedziałeś, próbując mnie pocałować. Ja, upewniwszy się, że ta laska się cały czas patrzy, dałam się, zatapiając się w tym pocałunku. Uwielbiałam robić na złość tym wszystkim laskom, które nie wierzyły, że taka cicha, skromna dziewczyna jak ja może mieć takiego typa, jak Ty. Typa - dobre określenie. Bo na lepsze określenie nie zasługujesz.

Nie ma to jak usłyszeć od... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

Nie ma to jak usłyszeć od przyjaciela 'Za 28 dni testy chyba, nie? Pora się uczyć mała!' I jego cwaniacki uśmieszek. Nienawidzę go czasami normalnie. Ale lepszego kumpla nie znajdę, o nie.

Serce ty się lepiej zajmij... teksty

landriina dodano: 15 marca 2011

Serce, ty się lepiej zajmij pompowaniem krwi, bo z miłością ci nie wychodzi .
Autor cytatu: yezoo

ale gapa hahahahaah kocham Cię normalnie : ♥ teksty landriina dodał komentarz: ale gapa, hahahahaah, kocham Cię normalnie :* ♥ do wpisu 15 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV