głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
landriina pamiętam jak wyszedłem nie pamiętam jak wróciłem. małolat pezet. ♥ Teraz nie wiem czy się śmiać czy płakać z powodu mojego stania zakochania. Owszem miłość to n

landriina

landriina.moblo.pl
pamiętam jak wyszedłem nie pamiętam jak wróciłem. małolat pezet. ♥
pamiętam jak wyszedłem nie... teksty

landriina dodano: 6 kwietnia 2011

pamiętam jak wyszedłem, nie pamiętam, jak wróciłem. / małolat, pezet. ♥

Teraz nie wiem czy się śmiać czy... teksty

landriina dodano: 6 kwietnia 2011

Teraz nie wiem, czy się śmiać, czy płakać, z powodu mojego stania zakochania. Owszem, miłość to nie jest, ale jak sobie pomyślę, że jakaś laska zbliża się do niego, że on posyła jej uśmiechy i jakieś słówka, to mnie szlag trafia. Chociaż jest, jak jest, to i tak taka wielka zazdrość się we mnie zbiera. I mimo tego, że to na mój widok się ciągle cieszy, do mnie uśmiecha się z byle powodu, mnie przytula i mi daje buziaki, to nie potrafię ogarnąć, że to mnie wybrał, a nie je i to ze mną chce być, a nie z nimi. Boję się, że go stracę, za szybko.

To słodkie kiedy bierzesz komórkę... teksty

landriina dodano: 5 kwietnia 2011

To słodkie, kiedy bierzesz komórkę kolesia, który Ci się podoba, wchodzisz w kontakty, a tam Twoje imię z pięcioma buziakami. Dla upewnienia sprawdzam numer i tak, to mój. Cudowne uczucie, kiedy nie ma żadnej innej osoby tak zapisanej. Niesamowite, kiedy mogę bez problemu wziąć jego bluzę i napawać się jego zapachem, który zabija wspomnienia o zeszłym uczuciu.

pamiętam jak wyszedłeś nie... teksty

landriina dodano: 3 kwietnia 2011

pamiętam, jak wyszedłeś, nie pamiętam, jak wróciłeś. więc może byś w końcu wrócił, co? zanim moje serce zlodowacieje.

Pies jest moim mężem żużel... teksty

landriina dodano: 3 kwietnia 2011

Pies jest moim mężem, żużel największą miłością, metanol kochankiem, a cała reszta małymi, potrzebnymi szczegółami. ♥

Teraz to ja zacznę łamać męskie... teksty

landriina dodano: 3 kwietnia 2011

Teraz to ja zacznę łamać męskie serca, olewać ich uczucia, zostawiać ich dla innych z większym sześciopakiem na brzuchu, żeby każdy poczuł się tak, jak ja niedawno. Będę taką suką, jaką byłam kiedyś. Niezależna, twarda, mocna w słowie, twarda w geście, tak. Zaczyna się nowy rozdział, który jest oddzielony od tamtych grubą, czarną krechą.

Dzień7  Wysoki blondyn z... teksty

landriina dodano: 2 kwietnia 2011

Dzień7 - Wysoki blondyn z niebieskimi oczami, oszałamiającym uśmiechem i uzależniającym zapachem. Wiedział, czego pragną dziewczyny, bo był wychowywany przez mamę i siostrę, więc nie dziwię się, że laski na niego leciały. Te jego słowa, gesty, jakikolwiek ruch, czy wypowiedź były idealnie przemyślane. Tak, by nie zranić uczuć dziewczyny, a jeszcze bardziej ją w sobie zadurzyć. Na samą myśl o nim na usta, mimo wszystko, ciśnie się uśmiech, a w oczach jednak pojawiają się łzy. Wtedy za każdym razem słyszę ten sam tekst kumpla 'Znowu go wspominasz?' To nie jest tak, że myślę o nim cały czas. Po prostu lubię wracać do czasów, kiedy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie. Kiedy miałam go blisko siebie. Kiedy wszystko było prostsze, łatwiejsze. Kiedy istniała miłość. Nasza miłość.

 dobra idę do szkoły cześć... teksty

landriina dodano: 2 kwietnia 2011

- dobra, idę do szkoły, cześć mamo! - stój, ej. masz dziurę w spodniach! - co?! - w kroku! - co?! - od razu lecę do pokoju, oglądam spodnie i słyszę mamę - PRIMA APRILIS!

jestem tego pewny w głębi duszy o... teksty

landriina dodano: 2 kwietnia 2011

jestem tego pewny, w głębi duszy o tym wiem, że gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się. . ♥ / grubson

Czekanie dobiega końca prośby... teksty

landriina dodano: 2 kwietnia 2011

Czekanie dobiega końca, prośby zostały wysłuchane, tęsknota na jakiś czas zniknie, a szczęście wzrośnie o miliard razy. Mam ochotę krzyczeć, skakać, biegać, cieszyć się. Kumpel wraca, a wieczory, życie na blokach, różne balety, imprezy, domówki i nie wiadomo co należą do nas. Tak, czuję się zajebiście szczęśliwa ♥

pocieszę trzecią gimnazjum  za 10... teksty

landriina dodano: 2 kwietnia 2011

pocieszę trzecią gimnazjum - za 10 dni testy, Mordki :* tak, też tego nie lubię. : (

Pamiętam jak kładłam się spać z... teksty

landriina dodano: 1 kwietnia 2011

Pamiętam, jak kładłam się spać z miłym 'dobranoc' od Ciebie i słodkim 'dzień dobry kochanie' również od Ciebie. Pamiętam to tak, jakby było wczoraj. I tęsknię za tym, wiesz? Za takimi małymi sprawami, gestami, akcjami. Za tymi małymi, uwielbianymi słowami. Nie za Tobą. Chujów na tym świecie dużo, w każdej chwili mogę spotkać kolejnego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV