głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ladyingreen Używamy masek żeby ukryć żal i ból.. Śmiejemy się ze wszystkiego a tak naprawdę pęka nam serce. Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podj

ladyingreen

ladyingreen.moblo.pl
Używamy masek żeby ukryć żal i ból.. Śmiejemy się ze wszystkiego a tak naprawdę pęka nam serce.
Używamy masek żeby ukryć żal i... teksty

ladyingreen dodano: 23 sierpnia 2011

Używamy masek żeby ukryć żal i ból.. Śmiejemy się ze wszystkiego, a tak naprawdę pęka nam serce.

 Czekanie sprawia ból. Zapomnienie... teksty

ladyingreen dodano: 23 sierpnia 2011

"Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem."

 Marzenia. Bo gdy człowiek zamyka... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

"Marzenia. Bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. Niezrozumiany. I właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. O ironio. Zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. Nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół."

Pierwsza zależność jaka powinna... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

Pierwsza zależność jaka powinna zniknąć z tego świata, a mianowicie, to że zbyt często jesteśmy nikim dla tych, którzy są dla nas wszystkim.

nienawidzę tego uczucia  kiedy... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

nienawidzę tego uczucia, kiedy powracają do ciebie stare uczucia. myślisz, że to już koniec, żyjesz pełnią życia, a nagle coś pęka. wracasz do tamtych chwil i chcesz, żeby znów się powtórzyły. ot tak, na przekór wszystkiemu. choć wiesz, że to niemożliwe.

 Ona nie przypominała... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

"Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział."

 Trzeba umieć zauważyć  kiedy... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

"Trzeba umieć zauważyć, kiedy jakiś etap życia dobiega końca. Zakończyć cykl, zatrzasnąć drzwi, zamknąć rozdział – nieważne, jak to nazwiemy, ważne, żeby zostawić za sobą to, co już minęło."

“Najbardziej przerażającym... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

“Najbardziej przerażającym dźwiękiem na świecie jest bicie własnego serca. Nikt nie lubi o tym mówić, ale to prawda. Jest to dzika bestia, która w samym środku głębokiego strachu dobija się olbrzymią pięścią do jakichś wewnętrznych drzwi, by ją wypuścić.”

“Piękno kobiety nie przejawia się... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

“Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca - miejsca gdzie mieszka miłość.”

Jesteś wszędzie w każdej mojej... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

Jesteś wszędzie w każdej mojej myśli, w każdym wspomnieniu, w każdej chwili...

po prostu mam zajebistą potrzebę... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

po prostu mam zajebistą potrzebę być komuś zajebiście do życia niezbędnym.♥

Miło byłoby marznąć na deszczu z... teksty

ladyingreen dodano: 14 sierpnia 2011

Miło byłoby marznąć na deszczu z Nim. Stać bez parasola. Przemoknięte ubrania. Włosy, przylepiające się do twarzy. Stać tam i marznąć. Marznąć i stać. Ona ukryłaby twarz w jego szyi, a on opatuliłby ją ramionami, przytulając mocniej do siebie. Położyłby swój podbródek na jej głowie i szeptał, że nie musi się już niczego bać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV