głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ladyingreen Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z tobą czas. uwielbiam z tobą rozmawiać. uwiel

ladyingreen

ladyingreen.moblo.pl
Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z tobą czas. uwielbiam z tobą rozmawiać. uwielbiam gd
Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam... teksty

ladyingreen dodano: 30 sierpnia 2011

Uwielbiam cię nad życie. uwielbiam cię z każdym biciem mojego serca. jesteś dla mnie wszystkim. uwielbiam spędzać z tobą czas. uwielbiam z tobą rozmawiać. uwielbiam gdy się na mnie patrzysz. uwielbiam gdy mnie przytulasz. uwielbiam słyszeć twój głos. uwielbiam gdy się śmiejesz. uwielbiam gdy jesteś. uwielbiam cię jak nikt inny. nie umiem żyć bez ciebie. oddałabym wszystko żebyś płakał tylko łzami szczęścia. gdybym mogła być nieśmiertelna oddałabym ten dar tobie. gdybym mogła zdjęłabym dla ciebie każdą gwiazdkę z nieba. gdyby moja łza potrafiła sprawić, że będziesz szczęśliwy, płakałabym cały czas. gdyby mój oddech potrafił cię ogrzać, nie wstrzymywałabym oddechu nawet pod wodą. gdyby mój dotyk potrafił cię uratować, nie puściłabym twojej ręki nawet podczas snu.

Pragnę Twojego towarzystwa zbyt... teksty

ladyingreen dodano: 30 sierpnia 2011

Pragnę Twojego towarzystwa zbyt mocno, by słuchać głosu rozsądku.

wieczorami zamiast gwiazd oglądamy... teksty

ladyingreen dodano: 30 sierpnia 2011

wieczorami zamiast gwiazd oglądamy telewizję w internecie szukamy miłości by zaręczyć się sms-em a po kilku miesiącach rozstać się przez maila. Samotni...

jeśli będziesz zawsze szukała... teksty

ladyingreen dodano: 30 sierpnia 2011

jeśli będziesz zawsze szukała powodów by nie być z kimś, to zawsze je znajdziesz i sądzę, że w pewnym momencie, może powinnaś to ominąć i.. dać sercu tego czego zasługuje..

Kobiecie wystarczy poznać jednego... teksty

ladyingreen dodano: 30 sierpnia 2011

Kobiecie wystarczy poznać jednego mężczyznę, żeby zrozumieć ich wszystkich. Mężczyzna może poznać wszystkie kobiety i nie zrozumieć ani jednej.

Nigdy nie będziesz sama   Dopóki... teksty

ladyingreen dodano: 30 sierpnia 2011

Nigdy nie będziesz sama Dopóki jestem żywy Nigdy nie będziesz sama Wytrzymam próbę czasu

Stań tam i popatrz mi w oczy   I... teksty

ladyingreen dodano: 30 sierpnia 2011

Stań tam i popatrz mi w oczy I powiedz mi, że to wszystko co mieliśmy to kłamstwa Pokaż mi, że dla ciebie to się nie liczy A ja stanę tutaj jeśli wolisz Tak, zostawię cię bez słowa Bez słowa

Jak na deszczu łza  cały ten Świat... teksty

ladyingreen dodano: 29 sierpnia 2011

Jak na deszczu łza, cały ten Świat nie znaczy nic, a nic.. Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil.. Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć. Bez znieczulenia bez niepotrzebnych nie spełnienia, myśli złych.

Bądź własną osobą    Bądź  co... teksty

ladyingreen dodano: 29 sierpnia 2011

Bądź własną osobą Bądź, co bądź sobą Niech twa osoba będzie ozdobą Nie jednorazowo, lecz całodobowo

 ... Teraz  gdy w ruchomych piaskach... teksty

ladyingreen dodano: 29 sierpnia 2011

(...)Teraz, gdy w ruchomych piaskach tonę I kiedy cała przeszłość przed oczami Rozumiem, rozumiem swój błąd, Lecz cofnąć się nie mam szans Kiedy ziemia niknie pod nogami I gdy już wiem, że mogłam wszystko zmienić Rozumiem, już rozumiem swój błąd, Lecz za późno już... (...)

 ... Zanim zrozumiesz jak bardzo... teksty

ladyingreen dodano: 29 sierpnia 2011

(...)Zanim zrozumiesz jak bardzo kochałeś ją Zanim pobiegniesz kupić czerwone wino Ona zapomni, zapomni już świat Twych rąk Zanim będziesz próbował odkupić ją za słowa Zobaczysz jak na drugim brzegu rzeki Spokojnie, spokojnie, spokojnie stoi z nim(...)

I tak dobrze znam zapach mojej ciszy... teksty

ladyingreen dodano: 29 sierpnia 2011

I tak dobrze znam zapach mojej ciszy Znam do bólu jej dotyk zimnych rąk Kiedy oczy śpią, dusza więcej słyszy Tonąc wołam ale jego nie ma tu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV