głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kwiatuszek-t-t Chyba wiem przez Co przechodzisz.Przerabialam ten temat to jest tzw.walka z wiatrakami. sorki cos poprzestawiałam w moim komentarzu powinno brzmiec: ...bedzie n

kwiatuszek-t-t

kwiatuszek-t-t.moblo.pl
Chyba wiem przez Co przechodzisz.Przerabialam ten temat to jest tzw.walka z wiatrakami.
Chyba wiem przez Co... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Chyba wiem,przez Co przechodzisz.Przerabialam ten temat,to jest tzw.walka z wiatrakami.

sorki cos poprzestawiałam w moim komentarzu  powinno brzmiec: ...bedzie na CIEBIE czekac  obojetnie ile  bo Cie kocha. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: sorki,cos poprzestawiałam w moim komentarzu, powinno brzmiec: ...bedzie na CIEBIE czekac, obojetnie ile ,bo Cie kocha. do wpisu 25 czerwca 2015
wszystko przekwita z tym trzeba sie pogodzic taka kolej losu.Jedynie płomienna szczera miłosc bedzie w sercu kwitła naturalnie  jesli bedzie pielegnowana przez oboje partneröw. teksty kwiatuszek-t-t dodał komentarz: wszystko przekwita,z tym trzeba sie pogodzic,taka kolej losu.Jedynie płomienna,szczera miłosc bedzie w sercu kwitła,naturalnie jesli bedzie pielegnowana przez oboje partneröw. do wpisu 25 czerwca 2015
Wciąż jak opętana po uszy w Tobie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Wciąż jak opętana po uszy w Tobie zakochana.Zmysły rozpalone do granic pobudzone.

https:  www.youtube.com... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

https://www.youtube.com/watch?v=BoSwJaRU7As

Jak jeszcze zaznam w swoim zyciu... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Jak jeszcze zaznam w swoim zyciu szczescia z Toba,obiecuje szczerze tu wszystkim obecnym,ze moim słabym ramieniem Cie otocze i nigdy,przenigdy nie wypuszcze ze swych objec i zaopiekuje sie Toba aTy bedziesz moim kochanym tulipanem.

Twoje dwa magiczne kröciutkie słowa... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Twoje dwa magiczne,kröciutkie słowa,ktöre zawsze konczyły Twoje pisanko znaczyły dla mnie wiecej od kocham Cie, bo były wyjatkowe,jednorazowe,tak jak jego własciciel.Jakos nigdy nie miałam okazji Ci tego powiedziec, jak potrafiłes swoim słownictwiem mnie urzec i poruszyc moja głebie.Teraz wiem,ze to co doznałam chociaz krötko,warte było wiecej niz całe moje puste,bez celu zycie.

Twoja cisza mi möwi ze  jestes... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Twoja cisza mi möwi,ze jestes szczesliwy,wreszcie domowe problemy pokonane, a ja powinnam sie cieszyc, bo wiesz,ze Twoje szczescie jest moim szczesciem, lecz sorry nie potrafie,bo los mi Ciebie zabrał a Ty nawet sie nie wysiliłes na dwa krötkie słowa "bywaj zdrowa"

Zebys Ty wiedział jak bardzo za Toba... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Zebys Ty wiedział jak bardzo za Toba tesknie,jakie dlugie i puste sa wieczory odkad Ciebie nie ma,jak bardzo brakuje mi naszego pisanka ,naszych spotkan audio i naszej poczty,ktora zawsze miała byc naszym tajnym kontaktem.Jak bardzo boli,tak malo chciałam- upokorzenie otrzymałam

Zanim Ciebie poznałam juz nic od... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Zanim Ciebie poznałam juz nic od zycia nie oczekiwałam.Ty na mojej drodze sie pojawiłes,wszystkie uspione we mnie instynkty obudziłes.

Przepraszam skarbie  ze sie w Tobie... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Przepraszam skarbie, ze sie w Tobie zakochałam , Twoje zycie poprzewracalam i skomplikowałam ,ale dobrze wiesz,ze tego nie planowałam i nie chciałam.

Kochany pamietaj! Zawsze będę... teksty

kwiatuszek-t-t dodano: 25 czerwca 2015

Kochany pamietaj! Zawsze będę ciągle tuż obok… Jak twój cień… Jak anioł…Byś czuł, że nie jesteś – sam – na tym świecie…Bo jest ktoś… Komu serce – wiecznie – nakazuje,by podać dłoń pomocną .Twoja "wojowniczka"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV