głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
krulewka chcę żeby było normalnie chcę żeby było tak fajnie tak jak wtedy pamiętasz? porozmawiamy? BŁAGAM. Zawsze coś się musi spierdolić. Przeżyłam chyba najcięższą roz

krulewka

krulewka.moblo.pl
chcę żeby było normalnie chcę żeby było tak fajnie tak jak wtedy pamiętasz? porozmawiamy? BŁAGAM.
chcę  żeby było normalnie  chcę... teksty

krulewka dodano: 14 listopada 2013

chcę, żeby było normalnie, chcę, żeby było tak fajnie, tak jak wtedy, pamiętasz? porozmawiamy? BŁAGAM.

Zawsze coś się musi spierdolić.... teksty

krulewka dodano: 10 listopada 2013

Zawsze coś się musi spierdolić. Przeżyłam chyba najcięższą rozmowę w moim życiu, serio, nie wiedziałam co robić, co mówić i czego uniknąć. Zrobiłam to z 'dobrego serca' , bo przecież mimo wszystko potrafiliśmy ze sobą normalnie rozmawiać. Nikt nie wrzuca(ł) sobie tak jak my. Nikt nie mówi(ł) do siebie tak słodko, jak my. Nikt nie stał za sobą murem, tak jak my. Nikt nie wkurwiał się na Ciebie tak jak ja. Nikt nie miał tylu wspólnych znajomych, jak my. Ale przede wszystkim nikt się o Ciebie nie troszczy(ł) tak, jak ja. I to jest chyba jakieś przeznaczenie, bo od pierwszego dnia, w którym Cię poznałam, DOBRZE WIEDZIAŁAM, że będziemy się dogadywać. Kurwa chyba się za bardzo zaangażowałam, bo nie pisałabym tego gdyby .. UWIELBIAM CIĘ, i będę tęsknić, cholernie będę tęsknić KOTEK.

Szkoda  że Cię nie lubię  bo... teksty

krulewka dodano: 27 września 2013

Szkoda, że Cię nie lubię, bo bylibyśmy piękną parą.

Podoba mi się Twój uśmiech  wiesz?... teksty

krulewka dodano: 8 września 2013

Podoba mi się Twój uśmiech, wiesz? Wtedy też mi się podobał, to był czerwiec. Nic się nie zmieniłeś, nadal taki tajemniczy. Czuję, że moja zmiana względem Ciebie, byłaby dobrym przedsięwzięciem. Czuję, że potrafiłabym Ci dużo dać, najwięcej. Teraz potrzebujemy tylko rozmowy, kilku kolejnych wzajemnych uśmiechów i przede wszystkim siebie. CHOLERNIE CIĘ LUBIĘ i boję się, że to mnie zabije ..

 Wiem tylko  że wszystko się... teksty

krulewka dodano: 2 sierpnia 2013

"Wiem tylko, że wszystko się zmienia. Coś jest, a później tego nie ma" Chyba po raz pierwszy w życiu doświadczam co znaczą te słowa. I to nie jest tak, że o tym nie myślę, gdyby nie praca, to chyba bym umarła, serio. Tak na prawdę to, ta sytuacja mnie wykańcza i mam nadzieję, że to się wszystko zakończy z happy endem, bo MIMO WSZYSTKO tęsknię.

słooooooodziak! teksty

krulewka dodano: 5 maja 2013

słooooooodziak!

Minął tydzień  a już nie raz... teksty

krulewka dodano: 3 maja 2013

Minął tydzień, a już nie raz złapałam się na niby głupich myślach, mimo wszystko brakuje mi Was. Kilka razy obudziłam się o 7 rano, z myślą, że muszę do szkoły wstać, ciuchy na rano też przygotowałam, nawet zastanawiałam się, jaka jest pierwsza lekcja, bo nie wiedziałam czy opłaca się rano wstawać.A dzisiaj złapałam się na zdaniu: "To był nasz ksiądz" czyli już nastał ten czas, gdy opisuję w czasie przeszłym. MIMO WSZYSTKO i tak byliśmy zajebiści, były dwa ewentualnie trzy wyjątki, ale tak jest w każdej klasie. KTO CHCIAŁ TEN SIĘ DOGADAŁ. A nasza studniówka albo zakończeniowy melanż, pokazał nasze prawdziwe oblicze! Meeeeeeeeeeeeeeelanż. Teraz tylko dobrze napisać matury i następne melo elo! Sama za siebie trzymam kciuki.

05.04.2013   08.04.2013... teksty

krulewka dodano: 14 kwietnia 2013

05.04.2013 - 08.04.2013 najpiękniejszy weekend w Manchesterze! nie interesowało nas nic oprócz zakupów, śmiechu, alkoholu i głupich tekstów! I WANT TO AGAIN!

straciłam panowanie nad czasem. teksty

krulewka dodano: 1 kwietnia 2013

straciłam panowanie nad czasem.

Staram się docenić ważne sytuacje... teksty

krulewka dodano: 27 marca 2013

Staram się docenić ważne sytuacje, słowa, gesty, a wczorajsze zwykłe "cześć" od osoby z którą się długo nie widziałam i z którą się bardzo duużo przeżyło, w ciągu 5-10 sekund miałam przed oczami wspólne melanże, w końcu spędziliśmy razem 9 lat w jednej klasie, w jednej grupie, JEST CO WSPOMINAĆ.

ale kto siedział na torach przed... teksty

krulewka dodano: 23 marca 2013

ale kto siedział na torach przed zakrętem, kto pił wtedy piwo i kto miał ze sobą milion niepotrzebnych rzeczy. kto urządzał sobie "melanże" na torach jakieś 5/6 lat temu? kogo prawie przejechał wtedy pociąg? kto słuchał wtedy cały czas Pezeta, no kto? Tak, to jest prawda, że po gimnazjum znajomości się kończą, ale mam dowód na to, że nie wszystkie, jesteśmy zajebiści, bo potrafimy to docenić!

cel a. teksty

krulewka dodano: 23 marca 2013

cel a.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV