głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym że lubię kakao tak najbardziej przed snem że lubię tulipany kwiaty ściany o smaku cappuccino marzenia i ogrody. Mogę

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym że lubię kakao tak najbardziej przed snem że lubię tulipany kwiaty ściany o smaku cappuccino marzenia i ogrody. Mogę C
 Mogę Ci dzisiaj napisać o... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 września 2015

"Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym, że lubię kakao, tak najbardziej przed snem, że lubię tulipany, kwiaty, ściany o smaku cappuccino, marzenia i ogrody. Mogę Ci napisać, jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać, to sobie je wyobrażę, jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę, jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę, to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć, że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem, a kiedy krzyczę ,,pie*dolę to i gó*no" to tak naprawdę tylko złość, która mija za moment. Bo wszystko przecież mija, prócz miłości, prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć, że niektóre filmy to masochizm, że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta, że rozgotowałam ziemniaki, bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I że czekam, więc wróć już do mnie"

 Obecność  jest jednym z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 23 września 2015

"Obecność, jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy że jesteś."

Teraz nie chcę już   chyba z kimś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 22 września 2015

Teraz nie chcę już ,,chyba z kimś chodzić". Nie chcę ,,być z kimś w pewnym sensie". Nie chcę poświęcać mnóstwa energii na tłumienie wszystkich uczuć tylko po to, żeby sprawiać wrażenie niezaangażowanej. Chcę być z kimś naprawdę. Chcę sypiać z kimś i wiedzieć, że znowu się z nim zobaczę, bo dowiódł, że jest godny zaufania, honorowy i zależy mu na mnie. Jasne, że na początku trzeba ostrożnie decydować, ile chce się z siebie dać. Tylko że ta ostrożność nie ma na celu zapewnienia większego komfortu mężczyznom: powinna brać się z tego, że jesteś delikatną i wrażliwą istotą, która musi rozważnie i świadomie decydować, kogo obdarzy uczuciem."

Albo go kocha  albo się uparła. Na... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 22 września 2015

Albo go kocha, albo się uparła. Na dobre, na niedobre i na litość boską.

Nie bierz do siebie tego  co inni o... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 22 września 2015

Nie bierz do siebie tego, co inni o Tobie mówią. Szczególnie, kiedy zamiast pomagać - demotywują. Tylko Ty, wiesz na co naprawdę Cię stać! Słowa innych weź pod uwagę jako informację zwrotną, ale nigdy bierz ich za stan faktyczny tego, Jaki jesteś."

 Zależy mi na niej  cholera. A wiesz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 września 2015

"Zależy mi na niej, cholera. A wiesz co to znaczy, przyjacielu? To znaczy, że ja jestem od niej uzależniony. Ale nie tak jak Ty od fajek. Ja jestem uzależniony od jej uśmiechu, który sam przywołuje na jej wargi. Od rozmów z nią, które ciągną się godzinami a dzięki którym ona staje się weselsza. Od jej radości, która jest dla mnie ważna. Od bycia jej podporą, na której może się oprzeć, gdy opadnie z sił. Od bycia jej Aniołem Stróżem, który unosi ją w górę, kiedy upada na dno. Od patrzenia w jej oczy, roześmiane i pełne czegoś, czego nie jestem w stanie nazwać. Od jej obecności i ciepła, które mi daje. Dlatego nie chcę jej stracić. Bo mi na niej zależy, przyjacielu. Zależy jak cholera."

    Chętnie spróbowałbym tego z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 września 2015

" - Chętnie spróbowałbym tego z Tobą. - Czym jest to - zapytała. - Przyszłością."

 Punk G? Jaki punkt G? Cała Kobieta... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 września 2015

"Punk G? Jaki punkt G? Cała Kobieta jest punktem G, kiedy trafi na właściwego mężczyznę."

 Po prostu nie biegaj za ludźmi  nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 września 2015

"Po prostu nie biegaj za ludźmi, nie muszą Cię lubić. Ci, którzy pasują do Ciebie znajdą Cię i zostaną."

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 września 2015

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

 Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 września 2015

"Kiedyś ktoś mnie zapytał: Co dla Ciebie w życiu jest najtrudniejsze? Odpowiedziałam, nie wiem. Że chyba nie ma takiej rzeczy. Teraz już umiem odpowiedzieć na to pytanie. Gdy dziś mnie zapytacie co jest dla mnie najtrudniejsze, odpowiem: Najtrudniej w życiu patrzeć jest w oczy ukochanej osoby i widzieć pustkę. Zupełnie nic. Obojętność, zero tęsknoty. Najtrudniej czuć że się ją kocha całą sobą i wiedzieć że bez niej nie można żyć ale ona bez Ciebie jest szczęśliwa. Najtrudniej kochać bez wzajemności. Tak. Tak bym odpowiedziała."

 Pewnego dnia i Ty poznasz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 września 2015

"Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę, mężczyznę który będzie Cię całował tak, że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę wcale nie musisz. Tlen będzie czymś trywialnym. To pragnienie sprawi, że życie będzie się toczyć. Że naprawdę będzie miało sens, będzie miało prawdziwe znaczenie. On sprawi, że będzie warte wszystkiego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV