głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia I pamiętaj Mała nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Ży

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
I pamiętaj Mała nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz
 I pamiętaj Mała  nigdy się nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 24 października 2015

"I pamiętaj Mała, nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich. I jeśli jeszcze nikt Ci dzisiaj tego nie powiedział, to ja Ci to mówię - Jesteś ważna, jesteś potrzebna, więc walcz.

 Miejsce gdzie ludzie dodają Cię do... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 24 października 2015

"Miejsce gdzie ludzie dodają Cię do znajomych, ponieważ minęli Cię na ulicy. Gdzie związki są perfekcyjne, romanse mają swój początek, a kłamcy wierzą, że to co mówią jest prawdą. Twoi najwięksi wrogowie najczęściej wchodzą na Twój profil, a Twoi najlepsi przyjaciele i rodzina blokują Cię. I nawet jeśli napiszesz coś szczerze, zawsze ktoś odbierze to źle i pomyśli, że Twój status, jest akurat o nim. Witajcie na Facebooku!"

 Kobiecie  żeby się zakochać nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 października 2015

"Kobiecie, żeby się zakochać nie potrzeba ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci, sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób, jakby nic poza nią nie istniało."

Jutro nie jest zagwarantowane nikomu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 15 października 2015

Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani starszemu człowiekowi. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło Ci czasu na ten jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajętym, by przekazać im ostatnie życzenie (...)

'One day  you’re 17 and you’re... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

'One day, you’re 17 and you’re planning for someday. And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.'

 Pamiętaj  mężczyzno  jeśli Twoja... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

"Pamiętaj, mężczyzno, jeśli Twoja Kobieta mówi Ci o swoich problemach, to nie dlatego, że lubi narzekać. Ale dlatego, że Ci ufa."

 W związku nie chodzi tylko o... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

"W związku nie chodzi tylko o zdobycie, ale o zdobywanie, bo Kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości że jest zajęta."

 Musisz być czujny. Wiedzieć jakich... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

"Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać. Kiedy milczeć. Dotykać. Kiedy być. A kiedy zniknąć. Chcę być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu żebym Cię czuła. A jednocześnie za Tobą tęskniła. I nigdy się nie odwracaj do mnie w łóżku plecami."

Ludzie spotykają się w różnych... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 5 października 2015

Ludzie spotykają się w różnych miejscach i czasie. Mijają, przechodzą. Czasem nic z tego nie wynika. Czasem wynika wszystko."

 Bo prawda jest taka  że każda... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 3 października 2015

"Bo prawda jest taka, że każda Kobieta lubi jak mężczyzna o nią walczy, i codziennie, bez wyjątku, daje czytelny przekaz - jesteś moja, Amen."

 Teraz nie wierzysz w miłość  Ale... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 października 2015

"Teraz nie wierzysz w miłość, Ale spotkasz kogoś, przy kim zapomnisz jak się oddycha. Zaufaj mi. - Miłość mieszka tuż za rogiem."

 Jak sama się kiedyś zakochasz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 1 października 2015

"Jak sama się kiedyś zakochasz, zrozumiesz dlaczego... wciąż mu wybaczam"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV