głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Wiesz wszystko co się tak naprawdę liczy to aby ludzie których kochasz byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku. Starsze osoby i dzieci wiedzą

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Wiesz wszystko co się tak naprawdę liczy to aby ludzie których kochasz byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku.
 Wiesz  wszystko co się tak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 30 września 2015

"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku."

Starsze osoby i dzieci wiedzą  jak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 29 września 2015

Starsze osoby i dzieci wiedzą, jak żyć. Ci, którzy stoją na początku i na końcu drogi, bawią się najlepiej. Mają w nosie, co myślą inni. Albo są za młodzi, żeby wiedzieć, że powinni się tym przejmować, albo za starzy, żeby ich to obchodziło.

 Po pierwsze serce... Możesz teraz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 28 września 2015

"Po pierwsze serce... Możesz teraz tego nie zrozumieć, możesz również mi nie wierzyć, ale jest w życiu tak, że możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem, możesz podążać za gniewem czy dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, nie wiem czy za 10 - 20 lat, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może Ci kazać zrobić szalone rzeczy (...) jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale wierz mi, jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w Tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miał zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Wybieram to życie, życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu. Po pierwsze, serce..."

 Mogę Ci dzisiaj napisać o... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 września 2015

"Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym, że lubię kakao, tak najbardziej przed snem, że lubię tulipany, kwiaty, ściany o smaku cappuccino, marzenia i ogrody. Mogę Ci napisać, jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać, to sobie je wyobrażę, jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę, jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę, to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć, że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem, a kiedy krzyczę ,,pie*dolę to i gó*no" to tak naprawdę tylko złość, która mija za moment. Bo wszystko przecież mija, prócz miłości, prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć, że niektóre filmy to masochizm, że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta, że rozgotowałam ziemniaki, bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I że czekam, więc wróć już do mnie"

 Obecność  jest jednym z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 23 września 2015

"Obecność, jest jednym z najwspanialszych prezentów jaki możesz podarować drugiemu człowiekowi. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy że jesteś."

Teraz nie chcę już   chyba z kimś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 22 września 2015

Teraz nie chcę już ,,chyba z kimś chodzić". Nie chcę ,,być z kimś w pewnym sensie". Nie chcę poświęcać mnóstwa energii na tłumienie wszystkich uczuć tylko po to, żeby sprawiać wrażenie niezaangażowanej. Chcę być z kimś naprawdę. Chcę sypiać z kimś i wiedzieć, że znowu się z nim zobaczę, bo dowiódł, że jest godny zaufania, honorowy i zależy mu na mnie. Jasne, że na początku trzeba ostrożnie decydować, ile chce się z siebie dać. Tylko że ta ostrożność nie ma na celu zapewnienia większego komfortu mężczyznom: powinna brać się z tego, że jesteś delikatną i wrażliwą istotą, która musi rozważnie i świadomie decydować, kogo obdarzy uczuciem."

Albo go kocha  albo się uparła. Na... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 22 września 2015

Albo go kocha, albo się uparła. Na dobre, na niedobre i na litość boską.

Nie bierz do siebie tego  co inni o... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 22 września 2015

Nie bierz do siebie tego, co inni o Tobie mówią. Szczególnie, kiedy zamiast pomagać - demotywują. Tylko Ty, wiesz na co naprawdę Cię stać! Słowa innych weź pod uwagę jako informację zwrotną, ale nigdy bierz ich za stan faktyczny tego, Jaki jesteś."

 Zależy mi na niej  cholera. A wiesz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 września 2015

"Zależy mi na niej, cholera. A wiesz co to znaczy, przyjacielu? To znaczy, że ja jestem od niej uzależniony. Ale nie tak jak Ty od fajek. Ja jestem uzależniony od jej uśmiechu, który sam przywołuje na jej wargi. Od rozmów z nią, które ciągną się godzinami a dzięki którym ona staje się weselsza. Od jej radości, która jest dla mnie ważna. Od bycia jej podporą, na której może się oprzeć, gdy opadnie z sił. Od bycia jej Aniołem Stróżem, który unosi ją w górę, kiedy upada na dno. Od patrzenia w jej oczy, roześmiane i pełne czegoś, czego nie jestem w stanie nazwać. Od jej obecności i ciepła, które mi daje. Dlatego nie chcę jej stracić. Bo mi na niej zależy, przyjacielu. Zależy jak cholera."

    Chętnie spróbowałbym tego z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 września 2015

" - Chętnie spróbowałbym tego z Tobą. - Czym jest to - zapytała. - Przyszłością."

 Punk G? Jaki punkt G? Cała Kobieta... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 września 2015

"Punk G? Jaki punkt G? Cała Kobieta jest punktem G, kiedy trafi na właściwego mężczyznę."

 Po prostu nie biegaj za ludźmi  nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 września 2015

"Po prostu nie biegaj za ludźmi, nie muszą Cię lubić. Ci, którzy pasują do Ciebie znajdą Cię i zostaną."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV