głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę mężczyznę który będzie Cię całował tak że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę że tak naprawdę wcale nie musisz

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę mężczyznę który będzie Cię całował tak że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę że tak naprawdę wcale nie musisz. Tlen
 Pewnego dnia i Ty poznasz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 września 2015

"Pewnego dnia i Ty poznasz mężczyznę, mężczyznę który będzie Cię całował tak, że nie będziesz mogła oddychać i zdasz sobie sprawę, że tak naprawdę wcale nie musisz. Tlen będzie czymś trywialnym. To pragnienie sprawi, że życie będzie się toczyć. Że naprawdę będzie miało sens, będzie miało prawdziwe znaczenie. On sprawi, że będzie warte wszystkiego."

 Wiedziałam i pragnęłam tylko... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 13 września 2015

"Wiedziałam i pragnęłam tylko jednego, żeby zaraz, tu i teraz, objęły mnie jego silne ramiona. Potem co będzie, to będzie. Niech sobie o tym decyduje Bóg albo szatan."

 Związek jest jak dom  gdy przepala... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 września 2015

"Związek jest jak dom, gdy przepala Ci się żarówka nie kupujesz nowego domu, tylko wymieniasz żarówkę. Tak samo jest w związku. Gdy coś się psuję, nie należy szukać nowej osoby tylko naprawić zepsuty drobiazg."

 Tak po prostu  chciałabym Ci... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 9 września 2015

"Tak po prostu, chciałabym Ci wystarczyć. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego Domu. Tak po prostu..."

Zrób mi tę przyjemność: uwielbiaj... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 9 września 2015

Zrób mi tę przyjemność: uwielbiaj mnie mimo wszystko. — Antoine de Saint-Exupéry - Mały Książę

 Bo tak naprawdę  kobieta nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 9 września 2015

"Bo tak naprawdę, kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej."

 I wtedy zrozumiałem ważną rzecz:... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 sierpnia 2015

"I wtedy zrozumiałem ważną rzecz: Kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny. Jeśli prawdziwie ją kochasz, stanie się dla ciebie wszystkim."

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 13 sierpnia 2015

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię jako jedną z opcji.

Uważaj żebyś Kobiety do płaczu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 lipca 2015

Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie zmusił gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego, by ją deptać, nie z głowy, by ją wywyższać, lecz z boku, by równą była. Spod ramienia, by ją chronić i blisko serca, by ją Kochać...

 Mam tysiąc wrogów a przyjaciół... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 lipca 2015

"Mam tysiąc wrogów a przyjaciół może paru, ale takich co na zabój a nie tylko do browaru"

Miłość to spędzanie życia z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 maja 2015

Miłość to spędzanie życia z kimś kogo czasem chcesz udusić, ale nie robisz tego, bo za bardzo by Ci go brakowało.

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 maja 2015

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko nam ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy udaje, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Z każdym problemem, z którym sobie poradzimy. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem czy za Tobą tęsknie. Gdy męczysz mnie swoimi ulubionymi piosenkami. Gdy oglądamy horrory chociaż oboje się boimy. Chcę cię. Z kwiatkami zrywanymi po północy. Z wspólnym patrzeniem w gwiazdy. Z wycieczkami. Z piknikami. Z namiotami. Z pomysłami. Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój! Nie byłabym taka szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV