głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne pewna że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne pewna że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzie
 To Ty musisz być pewna siebie.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 stycznia 2016

"To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie Ty masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie."

 Przyłapałem się w tej samej... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 13 grudnia 2015

"Przyłapałem się w tej samej chwili na tym, że nie zawsze,nie zawsze oczywiście, ale czasami, jeśli akurat śmieje się, to dlatego, żeby po prostu nie zapłakać."

 Nie potrzebujesz nowego telefonu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 grudnia 2015

"Nie potrzebujesz nowego telefonu, kolejnej pracy, kolejnego zgonu na melo, nie potrzebna Ci piątka, nowe ubranie czy lans na mieście. Ty potrzebujesz drugiej osoby przy której zgubisz godziny, miesiące i lata. Osoby, do której Twoje serce będzie biegło, a świat będzie jak zaraz po zejściu z karuzeli. Potrzebujesz miłości od człowieka z idealnymi dla Ciebie wadami. I choćby miał ich pełno, choćby powtarzali, że to błąd, to będzie on Twoim ulubionym błędem, który ciągle będzie Ci towarzyszył jak ulubiona piosenka."

Zależało mi na kimś  kto będzie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 grudnia 2015

Zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? (...) Kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. Pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruje. Będzie tęsknił, jak wyjadę. I kochał, bez względu na wszystko."

 Ja potrzebuję tylko troszkę... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 grudnia 2015

"Ja potrzebuję tylko troszkę szczęścia, nie musi być dużo, troszeczkę. Tak żeby obudzić się przy kimś, kto mnie kocha i móc stwierdzić, że jestem szczęśliwa. Tak po prostu. Bo mnie kocha, bo jest, bo chce być i nie odejdzie."

 Zaufanie to odwaga  wierność to... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 grudnia 2015

"Zaufanie to odwaga, wierność to siła."

 Moje myśli opiekują się Tobą.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 grudnia 2015

"Moje myśli opiekują się Tobą. Niezależnie czy bez Twojej, czy za Twoją zgodą."

 Kobieta ma tyle siły  że zadziwia... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 grudnia 2015

"Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn. Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha, się, gdy chce krzyczeć, śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy się cieszy i śmieje, gdy się boi. Jej miłość jest niekontrolowana. Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta."

 Wierzę jednak  że jeśli ludzie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 grudnia 2015

"Wierzę jednak, że jeśli ludzie naprawdę chcą być razem, nie zepsują sobie życia głupotami."

 Jeśli moja nieobecność nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 grudnia 2015

"Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości..."

gdy mijając ją mój wzrok zastygł... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 grudnia 2015

gdy mijając ją mój wzrok zastygł w jej źrenicach, wiedziałem, że nie jestem warty nawet sekundy z jej życia, moze gdyby mnie nie znała,by odwzajemniała uśmiech wiesz, to przeze mnie nie raz płakała w poduszke.

 cz.2  Będziesz odwiedzać swoją... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 3 grudnia 2015

[cz.2] Będziesz odwiedzać swoją matkę, ojca, braci, siostry i przyjaciół - ale oni na pewno się zmienili. Nic nie pozostaje takie samo. Ty również się zmieniłeś, nie będziesz tą samą osobą; również dlatego ludzie wydadzą ci się inni. Jeśli będziesz pamiętać o tych dwóch sprawach, miłość będzie mogła rozkwitnąć. Zawsze spotykając się z kimś, traktuj wasze spotkanie jak pierwsze. I zawsze traktuj je tak, jakby miało być ostatnim. Tak to właśnie jest. Wtedy te krótkie chwile razem mogą stać się cudownym spełnieniem...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV