głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Kiedyś ktoś powiedział wielką miłość poznaje się po tym że jedyną osobą która mogłaby pocieszyć jest ten człowiek przez którego cierpimy. Myślę że miał sporo r

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Kiedyś ktoś powiedział wielką miłość poznaje się po tym że jedyną osobą która mogłaby pocieszyć jest ten człowiek przez którego cierpimy. Myślę że miał sporo racji
 Kiedyś ktoś powiedział  wielką... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 maja 2016

"Kiedyś ktoś powiedział, wielką miłość poznaje się po tym, że jedyną osobą, która mogłaby pocieszyć, jest ten człowiek, przez którego cierpimy. Myślę, że miał sporo racji, że jest dużo w tym prawdy. Bo niby człowiek powoli zapomina. Odcina się, nie pyta, nie myśli. I nagle jedno zdjęcie, jedno cholerne zdjęcie, sprawia, że serce po raz kolejny pęka, tęskni, pragnie (...) Choć chwilę wcześniej było się pewnym, że wszystko jest za Tobą, że już bardziej nie można umrzeć z miłości..."

 Jeśli śmierć bliskich czegoś nas... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 maja 2016

"Jeśli śmierć bliskich czegoś nas uczy, to przede wszystkim tego, że na świecie nie liczy się nic poza miłością."

Chciałabym  żebyś znalazł się Ty... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 7 kwietnia 2016

Chciałabym, żebyś znalazł się Ty, co mi będziesz kwiaty przynosił i kawę rano do łóżka, i całował na Dzień dobry i na Dobranoc i na spacery zabierał wieczorami i do kina i do teatru i żebyś pisał i dzwonił, i żebyś mi mówił co to spalony i uczył jeździć samochodem i dążył do spełnienia naszych marzeń i żebyś zrobił ze mną coś zwariowanego i ze mną tańczył i śpiewał i czytał mi książki i głaskał po głowie i przytulał, i śmiał się ze mną i milczał jak trzeba, bo cisza gra tak pięknie... I żebyś mi przysyłał pocztówki i listy z podróży, i myślał o mnie i mi o tym mówił, i żebyś, nie tylko na mnie patrzył, ale żebyś mnie widział, i żeby czas się zatrzymał, i żebyś był... był i kochał."

'Chciałbym  żeby każdy człowiek... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 31 marca 2016

'Chciałbym, żeby każdy człowiek miał szansę kiedyś stać się sławnym i bogatym oraz żeby kupił wszystko o czym marzył - bo tylko w ten sposób zrozumie, że nie taki jest cel życia.'

 Znajdź kogoś  kto nie boi się... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 marca 2016

"Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił 'Kocham Cię' i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej..."

Jaka była? Była inna  była... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 luty 2016

Jaka była? Była inna, była wyjątkowa. Nie była przystosowana do tego toksycznego świata. Była trochę jak takie dziecko. Kiedy poszła golić nogi, wracała cała we krwi. Cieszyła się kiedy widziała balon. Jej nagłe wybuchy złości i pokręcony charakter, raz była słodką delikatną dziewczynką, a za chwilę dziką i namiętną kobietą. Bolało ją, że ktoś krzywdzi, że ktoś umiera, że są wypadki, że jest zło, że ludzie są zawistni, nawet to że dzi*ki są tanie. Ale przede wszystkim, wierzyła w miłość jak nikt inny i kochała, kochała najmocniej na świecie."

  Dlaczego nie mówisz mi  że mnie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 20 stycznia 2016

- Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz? - Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać.

 Trzy miesiące temu powiedziałbym... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 stycznia 2016

"Trzy miesiące temu powiedziałbym, że jeżeli kogoś szczerze kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Ale teraz patrzę na Ciebie i widzę, jak głęboko się myliłem. Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, musisz zrobić wszystko, żeby go zatrzymać."

..i tak naprawdę  jeżeli masz Ją... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 stycznia 2016

..i tak naprawdę, jeżeli masz Ją, nie potrzebujesz już niczego więcej, a jeżeli Jej nie masz, to tak naprawdę, to wszystko co masz, jest bez znaczenia...

 To Ty musisz być pewna siebie.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 stycznia 2016

"To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie Ty masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie."

 Przyłapałem się w tej samej... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 13 grudnia 2015

"Przyłapałem się w tej samej chwili na tym, że nie zawsze,nie zawsze oczywiście, ale czasami, jeśli akurat śmieje się, to dlatego, żeby po prostu nie zapłakać."

 Nie potrzebujesz nowego telefonu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 12 grudnia 2015

"Nie potrzebujesz nowego telefonu, kolejnej pracy, kolejnego zgonu na melo, nie potrzebna Ci piątka, nowe ubranie czy lans na mieście. Ty potrzebujesz drugiej osoby przy której zgubisz godziny, miesiące i lata. Osoby, do której Twoje serce będzie biegło, a świat będzie jak zaraz po zejściu z karuzeli. Potrzebujesz miłości od człowieka z idealnymi dla Ciebie wadami. I choćby miał ich pełno, choćby powtarzali, że to błąd, to będzie on Twoim ulubionym błędem, który ciągle będzie Ci towarzyszył jak ulubiona piosenka."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV