głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Patrzyła na niego i widziała kilka wad parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka który choć nigdy nie będzie idealny to jego serce zawsze będzie

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Patrzyła na niego i widziała kilka wad parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka który choć nigdy nie będzie idealny to jego serce zawsze będzie do nie
 Patrzyła na niego i widziała kilka... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 21 czerwca 2016

"Patrzyła na niego i widziała kilka wad, parę nieporozumień i trochę słabości. Widziała człowieka, który choć nigdy nie będzie idealny, to jego serce zawsze będzie do niej biło."

 Bo czasami chciałabym  żeby on... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 21 czerwca 2016

"Bo czasami chciałabym, żeby on potraktował mnie znowu jak bonus, jak cudownie słodki cukierek opakowany w szeleszczącą folię lub ozdobny pergamin. Żeby bardzo powoli rozpakowywał albo zjadł do końca, taką nie całkiem rozpakowaną."

 Lubiła Go. Trochę bardziej niż... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 17 czerwca 2016

"Lubiła Go. Trochę bardziej niż wiosnę, dużo bardziej niż kawę, bardzo bardziej niż innych. Gdyby nie było jutra, pewnie zadzwoniłaby do Niego i powiedziała, że zajebiście jej zależy.”

“ Kumplostwo w związku jest wtedy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 14 czerwca 2016

“ Kumplostwo w związku jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat"

 Najchętniej zamknąłbym Cię w... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 czerwca 2016

"Najchętniej zamknąłbym Cię w klatce bo Kocham na Ciebie patrzeć"

 Najpiękniejszym prezentem  który... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 31 maja 2016

"Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza."

I nagle w Twoim życiu pojawia się... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 31 maja 2016

I nagle w Twoim życiu pojawia się osoba, która nic od ciebie nie wymaga, wręcz przeciwnie, pragnie dać ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż ty możesz dać jej. Chce cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chce cię zmieniać bo ceni za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu chce ci coś dać, tak po prostu lubi z tobą rozmawiać i cię rozumie, tęskni, martwi się i troszczy, obiecuje że nigdy nie zostawi, nie skrzywdzi. I tak po prostu jest w twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to nie magia?

 A w przyszłości chcę wyjść za... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 31 maja 2016

"A w przyszłości chcę wyjść za Ciebie. Mieć z Tobą dom, dzieci i psa. Chcę robić Ci poranną herbatę i kłócić się o porozrzucane skarpetki. Chcę narzekać przy Tobie, że cukier znowu zdrożał i płakać na wieczornym filmie w rękaw Twojej koszulki. Chcę zjadać z Tobą ogromne, niedzielne śniadanie i zasypiać tak ja teraz, wtulona w Ciebie zamknę oczy i będę po prostu spać."

Nie zakochałam się w nim od razu.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 31 maja 2016

Nie zakochałam się w nim od razu. To był długi spacer przez wszystkie tajemnice. Zakochałam się w jego spojrzeniu, później w tym, jak cudownie przytula, a na końcu zrozumiałam, że nie chcę więcej całować innych ust.

 Chcę żebyś był ze mnie dumny.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 31 maja 2016

"Chcę żebyś był ze mnie dumny. Żebyś w każdej sekundzie swojego życia myślał: Jestem szczęśliwy, że Ją mam."

 Przeraża mnie fakt  co zrobisz  gdy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 31 maja 2016

"Przeraża mnie fakt, co zrobisz, gdy w końcu któregoś dnia zorientujesz się ze zmarnowałeś szansę. Zepsułeś marzenia. Spieprzyłeś miłość na całe życie. Tylko wtedy nie będzie już odwrotu. Nie będzie jej, bo ona będzie z kimś kto zrobi wszystko, by znów zaczarować jej świat. A Ty zostaniesz sam. I wcale nie będzie happy endu. Będziesz miał spokój. Będzie cisza. Będzie beztroska. Będzie to, o co teraz dziecinnie prosisz..."

 Prawdziwi mężczyźni nie szukają... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 maja 2016

"Prawdziwi mężczyźni nie szukają sobie lalek do zabawy"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV