głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Żadna mądrość której możemy nauczyć się na ziemi nie da nam tego co słowo i spojrzenie matki. I choćby nawet cały świat rzucał w Ciebie kamieniami to jeżeli ma

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Żadna mądrość której możemy nauczyć się na ziemi nie da nam tego co słowo i spojrzenie matki. I choćby nawet cały świat rzucał w Ciebie kamieniami to jeżeli mama sto
 Żadna mądrość  której możemy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 8 sierpnia 2016

"Żadna mądrość, której możemy nauczyć się na ziemi, nie da nam tego, co słowo i spojrzenie matki. I choćby nawet cały świat rzucał w Ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po Twojej stronie, nic Ci się nie stanie. Amen."

“Moim zdaniem związek polega na... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 8 sierpnia 2016

“Moim zdaniem związek polega na tym, że ma być Ci dobrze z tą osobą bez względu na sytuację. Bez względu na to czy jesteście na imprezie czy w domu w kapciach. Ona ma być dla Ciebie najważniejsza i ma Ci wystarczać za cały świat.”

 Jeśli coś jest bliskie Twojemu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 8 sierpnia 2016

"Jeśli coś jest bliskie Twojemu sercu, trzymaj się tego. Bądź wierny ludziom, miejscom, uczuciom. I nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień."

Bo ja żeniłem się na całe życie...  teksty

kropeczkowafoobia dodano: 8 sierpnia 2016

Bo ja żeniłem się na całe życie..."

Dojrzała emocjonalnie kobieta... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 8 sierpnia 2016

Dojrzała emocjonalnie kobieta rezygnuje z odgrywania roli ofiary, sierotki i królowej dramatów. Rezygnuje bo zna swoją wartość i wie, że nie musi grać roli, aby coś dostać. Wie, że aby osiągnąć coś czego chce, nie musi niczym, ani nikim manipulować, tylko określić czego chce i przy pomocy pracy - zrealizować swoje założenie.

 I nagle w Twoim życiu pojawia się... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 21 lipca 2016

"I nagle w Twoim życiu pojawia się osoba, która nic od ciebie nie wymaga, wręcz przeciwnie, pragnie dać Ci więcej niż posiadasz, dużo więcej niż Ty możesz dać jej. Chce Cię bezinteresownie naprawić, uszczęśliwić, ochronić, nie chce Cię zmieniać bo ceni za to, jaka jesteś naprawdę. Tak po prostu chce Ci coś dać, tak po prostu lubi z Tobą rozmawiać i Cię rozumie, tęskni, martwi się i troszczy, obiecuje że nigdy nie zostawi, nie skrzywdzi. I tak po prostu jest w twoim życiu obecna, bez warunków i zasad. Czy to nie magia?"

 Każdy ma swoje Westerplatte. Coś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 21 lipca 2016

"Każdy ma swoje Westerplatte. Coś takiego, czego musi bronić i za nic nie oddać. Nigdy."

Liczy się jego spojrzenie. Dla... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 lipca 2016

Liczy się jego spojrzenie. Dla kobiety wiedzieć, że podoba się facetowi jest jak kupić ulubione ciastko, zeżreć je i nie przytyć. Jak dostać osiemdziesięcioprocentową zniżkę na kieckę w sklepie odzieżowym.

Nigdy nie ignoruj swojej kobiety.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 8 lipca 2016

Nigdy nie ignoruj swojej kobiety. Robiąc to uczysz ją, że może żyć bez Ciebie.

 Miłość zaczyna się wtedy  kiedy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 lipca 2016

"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość."

  ...  Wierzę  że śmiech jest... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 4 lipca 2016

"(...) Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".

Nie ma ludzi idealnych  kłótnie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 27 czerwca 2016

Nie ma ludzi idealnych, kłótnie, nieporozumienia, przeróżne (zakazane w związku) pokusy, towarzyszą nam przez całe nasze życie. Ja jednak wierzę, że jeśli ludzie naprawdę się kochają, nie zepsują sobie życia głupotami."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV