głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Związek jest jak dom gdy przepala Ci się żarówka nie kupujesz nowego domu tylko wymieniasz żarówkę. Tak samo jest w związku. Gdy coś się psuję nie należy szuka

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Związek jest jak dom gdy przepala Ci się żarówka nie kupujesz nowego domu tylko wymieniasz żarówkę. Tak samo jest w związku. Gdy coś się psuję nie należy szukać nowe
 Związek jest jak dom  gdy przepala... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 września 2015

"Związek jest jak dom, gdy przepala Ci się żarówka nie kupujesz nowego domu, tylko wymieniasz żarówkę. Tak samo jest w związku. Gdy coś się psuję, nie należy szukać nowej osoby tylko naprawić zepsuty drobiazg."

 Tak po prostu  chciałabym Ci... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 9 września 2015

"Tak po prostu, chciałabym Ci wystarczyć. Tak idealnie. Pasować do bioder, marzeń i Twojego Domu. Tak po prostu..."

Zrób mi tę przyjemność: uwielbiaj... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 9 września 2015

Zrób mi tę przyjemność: uwielbiaj mnie mimo wszystko. — Antoine de Saint-Exupéry - Mały Książę

 Bo tak naprawdę  kobieta nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 9 września 2015

"Bo tak naprawdę, kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać. Bo tym, co żywi kobiecą namiętność, jest jego pożądanie. Świadomość, a najlepiej pewność, że on chce jej, i tylko jej."

 I wtedy zrozumiałem ważną rzecz:... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 25 sierpnia 2015

"I wtedy zrozumiałem ważną rzecz: Kobieta jest odzwierciedleniem mężczyzny. Jeśli prawdziwie ją kochasz, stanie się dla ciebie wszystkim."

Temu kto Cię nie szuka  nie zależy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 13 sierpnia 2015

Temu kto Cię nie szuka, nie zależy na Tobie. Ten kto za Tobą nie tęskni, nie kocha Cię. Przeznaczenie decyduje o tym kto pojawia się w Twoim życiu, ale Ty decydujesz kto w nim zostaje. Prawda boli raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse. Dlatego też ceń tego kto Cię ceni i nie przywiązuj dużej wagi do tych, którzy traktują Cię jako jedną z opcji.

Uważaj żebyś Kobiety do płaczu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 16 lipca 2015

Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie zmusił gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego, by ją deptać, nie z głowy, by ją wywyższać, lecz z boku, by równą była. Spod ramienia, by ją chronić i blisko serca, by ją Kochać...

 Mam tysiąc wrogów a przyjaciół... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 lipca 2015

"Mam tysiąc wrogów a przyjaciół może paru, ale takich co na zabój a nie tylko do browaru"

Miłość to spędzanie życia z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 maja 2015

Miłość to spędzanie życia z kimś kogo czasem chcesz udusić, ale nie robisz tego, bo za bardzo by Ci go brakowało.

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 maja 2015

Chcę Cię. Z każdą wadą. Z każdą zaletą. Z każdym żartem. Z głupimi pytaniami. Z wszystkimi przyzwyczajeniami. Z każdym nawykiem. Z wszystkimi grymasami na twarzy. Z marudzeniem. I wszystkimi złośliwościami. Chcę Cię. Nawet, gdy ciężko nam ze sobą wytrzymać. Gdy obrażamy się na siebie na 5 min. Chcę Cię. Z wstawaniem w południe. Z każdym przytuleniem, nawet gdy udaje, że nie chcę. Z każdą niespodzianką. Z cierpliwością. I kiedy jej już brakuje. Z każdym problemem, z którym sobie poradzimy. Chcę Cię. Gdy się budzę. I gdy zasypiam. Gdy dzwonisz z pytaniem czy za Tobą tęsknie. Gdy męczysz mnie swoimi ulubionymi piosenkami. Gdy oglądamy horrory chociaż oboje się boimy. Chcę cię. Z kwiatkami zrywanymi po północy. Z wspólnym patrzeniem w gwiazdy. Z wycieczkami. Z piknikami. Z namiotami. Z pomysłami. Z najmniejszymi gestami. Chcę cię z wszystkim, bo bez tego wszystkiego nie byłbyś już taki mój! Nie byłabym taka szczęśliwa.

Ludzie zostali stworzeni  by być... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 6 maja 2015

Ludzie zostali stworzeni, by być kochanym, rzeczy zostały stworzone do wykorzystania.Powodem, dla którego świat jest w chaosie, bo teraz rzeczy są kochane, a ludzie są używani.

Za często dajesz innym oparcie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 1 maja 2015

Za często dajesz innym oparcie, którego Ty sama nie masz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV