głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Jutro nie jest zagwarantowane nikomu ani młodemu ani starszemu człowiekowi. Być może że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych których kochasz. Dlatego nie zwl

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Jutro nie jest zagwarantowane nikomu ani młodemu ani starszemu człowiekowi. Być może że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych których kochasz. Dlatego nie zwlek
Jutro nie jest zagwarantowane nikomu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 15 października 2015

Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani starszemu człowiekowi. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło Ci czasu na ten jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajętym, by przekazać im ostatnie życzenie (...)

'One day  you’re 17 and you’re... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

'One day, you’re 17 and you’re planning for someday. And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.'

 Pamiętaj  mężczyzno  jeśli Twoja... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

"Pamiętaj, mężczyzno, jeśli Twoja Kobieta mówi Ci o swoich problemach, to nie dlatego, że lubi narzekać. Ale dlatego, że Ci ufa."

 W związku nie chodzi tylko o... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

"W związku nie chodzi tylko o zdobycie, ale o zdobywanie, bo Kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości że jest zajęta."

 Musisz być czujny. Wiedzieć jakich... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

"Musisz być czujny. Wiedzieć jakich pytań nie zadawać. Kiedy milczeć. Dotykać. Kiedy być. A kiedy zniknąć. Chcę być przy Tobie pewna, że będziesz dokładnie wtedy i w takim stopniu żebym Cię czuła. A jednocześnie za Tobą tęskniła. I nigdy się nie odwracaj do mnie w łóżku plecami."

Ludzie spotykają się w różnych... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 5 października 2015

Ludzie spotykają się w różnych miejscach i czasie. Mijają, przechodzą. Czasem nic z tego nie wynika. Czasem wynika wszystko."

 Bo prawda jest taka  że każda... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 3 października 2015

"Bo prawda jest taka, że każda Kobieta lubi jak mężczyzna o nią walczy, i codziennie, bez wyjątku, daje czytelny przekaz - jesteś moja, Amen."

 Teraz nie wierzysz w miłość  Ale... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 2 października 2015

"Teraz nie wierzysz w miłość, Ale spotkasz kogoś, przy kim zapomnisz jak się oddycha. Zaufaj mi. - Miłość mieszka tuż za rogiem."

 Jak sama się kiedyś zakochasz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 1 października 2015

"Jak sama się kiedyś zakochasz, zrozumiesz dlaczego... wciąż mu wybaczam"

 Wiesz  wszystko co się tak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 30 września 2015

"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku."

Starsze osoby i dzieci wiedzą  jak... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 29 września 2015

Starsze osoby i dzieci wiedzą, jak żyć. Ci, którzy stoją na początku i na końcu drogi, bawią się najlepiej. Mają w nosie, co myślą inni. Albo są za młodzi, żeby wiedzieć, że powinni się tym przejmować, albo za starzy, żeby ich to obchodziło.

 Po pierwsze serce... Możesz teraz... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 28 września 2015

"Po pierwsze serce... Możesz teraz tego nie zrozumieć, możesz również mi nie wierzyć, ale jest w życiu tak, że możesz kierować się wyrzutami sumienia, strachem albo zdrowym rozsądkiem, możesz podążać za gniewem czy dumą. Ale pewnego dnia, prędzej czy później, nie wiem czy za 10 - 20 lat, pożałujesz tego. Jedyny sposób by nie żałować, to iść za głosem serca. To prawda, może Ci kazać zrobić szalone rzeczy (...) jak związać się z osobą, od której zdrowy rozsądek każe trzymać się z daleka. Ale wierz mi, jeśli jeden dotyk, jedno słowo, jedna pieszczota tej osoby budzą w Tobie takie emocje, że czujesz jakbyś miał zaraz umrzeć - to ja wybieram właśnie to. Wybieram to życie, życie w tej pieszczocie, w tym spojrzeniu, w tym uczuciu. Po pierwsze, serce..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV