głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kropeczkowafoobia Straciłeś dla mnie tyle czasu że poczułem się ważny. Nie czekaj aż będzie łatwiej prościej lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym t

kropeczkowafoobia

kropeczkowafoobia.moblo.pl
Straciłeś dla mnie tyle czasu że poczułem się ważny.
 Straciłeś dla mnie tyle czasu  że... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 listopada 2015

"Straciłeś dla mnie tyle czasu, że poczułem się ważny."

 Nie czekaj  aż będzie łatwiej... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 10 listopada 2015

"Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz, nie jutro. Bo możesz nie zdążyć, może nie być żadnego jutra."

 Nawet nie wiem co to miłość.... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 5 listopada 2015

-Nawet nie wiem co to miłość. -Ej to łatwe. Ja wiem. Miłość to... jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie

   A powiedz mi  co zrobiłaś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 października 2015

" -A powiedz mi, co zrobiłaś dzisiaj dla siebie? -Dla kogo? -Dla siebie. Dla tej cudownej kochanej Kobiety, która jak nikt zasługuje na Miłość. -Herbatę. Zrobiłam dla niej herbatę."

 Wierność jest najważniejszym... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 26 października 2015

"Wierność jest najważniejszym atrybutem męskości i każdy Gentleman, nie że powinien, ale 'musi' się trzymać. Bo co bardziej określa mężczyznę niż wierność przysiędze, jaką się złożyło?"

Podczas  gdy Ty ignorujesz Ją  ktoś... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 24 października 2015

Podczas, gdy Ty ignorujesz Ją, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejny powód do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz Ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewny, czy jeszcze Ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta będzie twoja na zawsze. Przemyśl to chłopie, bo ja wiecznie żył nie będę! Przemyśl to chłopie, zanim ktoś przemyśli to za Ciebie! Przemyśl to, zanim ktoś oszlifuje ten diament za Ciebie ... podczas gdy Ty będziesz zajęty szukaniem kamieni.

W związku trzeba iść na kompromisy... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 24 października 2015

W związku trzeba iść na kompromisy ale w miłości nigdy. Albo jesteśmy dla siebie najważniejsi albo nie ma nas. Albo robimy to na sto procent, albo wcale. I nawet jeśli długo czekasz, pamiętaj, na najlepsze zawsze trzeba poczekać. Byle co może wziąć każdy. A Ty musisz wierzyć, że zasługujesz na więcej.

 I pamiętaj Mała  nigdy się nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 24 października 2015

"I pamiętaj Mała, nigdy się nie powstrzymuj. Bądź pewna czego chcesz od życia, mów co czujesz i nigdy nie obawiaj się być sobą. Nie zważaj na to co myślą inni. Żyjesz dla siebie, nie dla nich. I jeśli jeszcze nikt Ci dzisiaj tego nie powiedział, to ja Ci to mówię - Jesteś ważna, jesteś potrzebna, więc walcz.

 Miejsce gdzie ludzie dodają Cię do... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 24 października 2015

"Miejsce gdzie ludzie dodają Cię do znajomych, ponieważ minęli Cię na ulicy. Gdzie związki są perfekcyjne, romanse mają swój początek, a kłamcy wierzą, że to co mówią jest prawdą. Twoi najwięksi wrogowie najczęściej wchodzą na Twój profil, a Twoi najlepsi przyjaciele i rodzina blokują Cię. I nawet jeśli napiszesz coś szczerze, zawsze ktoś odbierze to źle i pomyśli, że Twój status, jest akurat o nim. Witajcie na Facebooku!"

 Kobiecie  żeby się zakochać nie... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 19 października 2015

"Kobiecie, żeby się zakochać nie potrzeba ładnych oczu czy wysokiego prestiżu. Żeby kobieta się zakochała potrzeba szczerych chęci, sposobu traktowania jej tak jak nikt nigdy wcześniej tego nie robił. Patrzenia na nią w ten sposób, jakby nic poza nią nie istniało."

Jutro nie jest zagwarantowane nikomu... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 15 października 2015

Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani starszemu człowiekowi. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło Ci czasu na ten jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajętym, by przekazać im ostatnie życzenie (...)

'One day  you’re 17 and you’re... teksty

kropeczkowafoobia dodano: 11 października 2015

'One day, you’re 17 and you’re planning for someday. And then quietly, without you ever really noticing, someday is today. And then someday is yesterday. And this is your life.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV