głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kooochana Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie a czasami

kooochana

kooochana.moblo.pl
Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie a czasami miną
Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

kooochana dodano: 15 marca 2014

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Czasami potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Miłość to miłość.  Nie ważne... teksty

kooochana dodano: 7 marca 2014

Miłość to miłość. Nie ważne, czy ma się 15 czy 40 lat. Nie ważne, czy jest się chłopakiem czy dziewczyną. Nie ważne, czy kocha się chłopaka, czy dziewczynę. To nie ważne. Liczy się uczucie. Nie płeć, nie kolor skóry, nie wysokość, nie wiek, nie wygląd... Tylko uczucie.

Nieodwzajemniona miłość  kłótnie... teksty

kooochana dodano: 7 marca 2014

Nieodwzajemniona miłość, kłótnie w domu, problemy w szkole, smutek, żal, jesienne przygnębienie, potrzeba wparcia drugiej osoby. A na pytanie co u mnie, tradycyjnie odpowiem, że nic.

Dla jednych głupia dziewczyna. Dla... teksty

kooochana dodano: 7 marca 2014

Dla jednych głupia dziewczyna. Dla innych kochająca przyjaciółka. Przez jednych kochana. Przez drugich nienawidzona. Dla jednych jestem kimś, a dla innych nikim. Mówię co myślę. Robię co chce i nie zmienię się bo ktoś tak chce.

 Przyzwyczaiłam się  że ludzie  na... teksty

kooochana dodano: 20 luty 2014

"Przyzwyczaiłam się, że ludzie, na których zależy mi najbardziej, zwyczajnie odchodzą. Zostawiają mnie dla własnego szczęścia. Mają gdzieś moje życie i moje problemy. Nie obchodzi ich to, że dla nich byłam gotowa skoczyć w ogień, poświęcić wszystko, co mam. I to jest trochę przykre."

Nie potrzebuję wielogodzinnych... teksty

kooochana dodano: 31 stycznia 2014

Nie potrzebuję wielogodzinnych rozmów,wypadów do kina,bukietów róż,czy romantycznych kolacji.Jedyne czego potrzebuję to świadomości,że co dla Ciebie znaczę.

jeśli on leci za suką to ściągnij... teksty

kooochana dodano: 31 stycznia 2014

jeśli on leci za suką to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno . niech ucieka . tylko później niech nie piszczy pod drzwiami .

Ja to ja ale jak mi zranisz... teksty

kooochana dodano: 4 stycznia 2014

Ja to ja ale jak mi zranisz przyjaciółkę to sobie pogadamy inaczej.

Po co jest ta cala  miłość  ? Po... teksty

kooochana dodano: 21 grudnia 2013

Po co jest ta cala "miłość" ? Po jakimś czasie i tak jedna ze stron odejdzie i zostaje jedynie smutek i cierpienie.

Chciałabym Ci napisać  że... teksty

kooochana dodano: 20 grudnia 2013

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.

Zamykając rozdział swego życia... teksty

kooochana dodano: 20 grudnia 2013

Zamykając rozdział swego życia, musisz nauczyć się żyć na nowo, by kolejny był lepszym.

Ty jestes moim marzeniem  moim... teksty

kooochana dodano: 12 grudnia 2013

Ty jestes moim marzeniem, moim oczkiem w głowie, niczego więcej nie potrzebuję tylko Ciebie, Twoich słodkich słów, Twojego delikatnego dotyku, uwielbiam sposób w jaki mnie przytulałeś, lubie spędzać z Tobą czas kochanie, niczego więcej wtedy nie potrzebowałam. Niczego mi nie brakowało, miałam wszystko co najlepsze, a teraz ? Teraz już nie mam nic, jestem sama. Nic mnie już nie motywuje do życia....

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV