głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kooochana Pamiętasz? Obiecałeś jej że nie pozwolisz aby ktoś ją skrzywdził. Dałeś jej poczucie bezpieczeństwa. Jednak sam skrzywdziłeś. nie muszę być pod wpływem alkoholu

kooochana

kooochana.moblo.pl
Pamiętasz? Obiecałeś jej że nie pozwolisz aby ktoś ją skrzywdził. Dałeś jej poczucie bezpieczeństwa. Jednak sam skrzywdziłeś.
Pamiętasz? Obiecałeś jej  że nie... teksty

kooochana dodano: 30 czerwca 2013

Pamiętasz? Obiecałeś jej, że nie pozwolisz aby ktoś ją skrzywdził. Dałeś jej poczucie bezpieczeństwa. Jednak sam skrzywdziłeś.

nie muszę być pod wpływem alkoholu... teksty

kooochana dodano: 28 czerwca 2013

nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cie kocham.

Nie jestem typową laską nie kręcę... teksty

kooochana dodano: 28 czerwca 2013

Nie jestem typową laską nie kręcę włosów na wałki nie krzyczę na widok ślicznych butów nie noszę w torebce pięciu odcieni błyszczyków. Nie jestem typowo piękna i nad wyraz kobieca, ale potrafię kochać, bezgranicznie.

Niczym nie wyróżniająca się... teksty

kooochana dodano: 28 czerwca 2013

Niczym nie wyróżniająca się nastolatka. Zbyt łatwo wierna, i często wybaczająca. Głupia kłótnia o byle co wywołuje u niej łzy. Często rani słowami, nie wiedząc nawet o tym. Kochająca tylko tych, z którymi potrafi wszystko. Uwielbiająca dobrą zabawę, i śmianie sie do łez.

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

kooochana dodano: 28 czerwca 2013

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa.

Wiesz dlaczego jak rysujesz dwa serca... teksty

kooochana dodano: 27 czerwca 2013

Wiesz dlaczego jak rysujesz dwa serca nigdy nie są równe? - bo zawsze jedna osoba kocha bardziej.

I cieszyłam się jak dziecko  kiedy... teksty

kooochana dodano: 25 czerwca 2013

I cieszyłam się jak dziecko, kiedy podarowałeś mi swoją ulubioną bluzę. Kiedy pozwoliłeś abym wytarła w jej rękaw swoje łzy wymieszane z czarnym tuszem do rzęs i otuliłeś nią moje ramiona. Kiedy to Twój toksyczny zapach obalał moje ciało, a ja czułam się jak w niebie. Kiedy nawet gdy cię nie widziałam, jakaś namiastka Twojej osoby obejmowała mnie w pół i wpajała nieopisaną radość i wewnętrze ciepło, którego nikt, ani nic nie było mi w stanie odebrać. Zmieszaliśmy nasze wyobraźnie i marzenia, a ja dosypałam do nich szczyptę abstrakcji, tak właśnie powstała nasza miłość, a jej narodziny uważam za najcudowniejszy dzień mojego życia.

Nawet nie masz pojęcia ile razy... teksty

kooochana dodano: 24 czerwca 2013

Nawet nie masz pojęcia ile razy otwierałam okno rozmowy żeby do ciebie napisać i za każdym razem zamykałam je przypominając sobie, że przecież już się nie znamy.......

Pytasz czy wszystko ok?  Tak... teksty

kooochana dodano: 24 czerwca 2013

Pytasz czy wszystko ok? -Tak oczywiście, przecież każdy potrafi odkochać się w 5 minut. Przecież nic się nie stało, po co się martwisz? To już nie Twój problem. Zostawiłeś mnie, odszedłeś.

Zamiast spać myślisz o tym dupku... teksty

kooochana dodano: 24 czerwca 2013

Zamiast spać myślisz o tym dupku, który siedzi Ci w głowie i nie ma zamiaru z niej wyjść nawet na głupi spacer. Analizujesz wszystko sekunda po sekundzie. Myślisz co by było gdybyś postąpiła inaczej, gdybyś zmieniła chodź jedno słowo, jeden gest. Całą noc poświęcasz jemu. Prawda ?

Nie chce już dłużej brnąć w to... teksty

kooochana dodano: 24 czerwca 2013

Nie chce już dłużej brnąć w to gówno. Nie chce Cie spotykać, nie chce widzieć Twojego uśmiechu, nie chce przypominać sobie o Twoim istnieniu. Chce zapomnieć o Tobie.

zaciągam się papierosowym dymem... teksty

kooochana dodano: 24 czerwca 2013

zaciągam się papierosowym dymem niemal czując jak rozsadza me płuca. zabawne. Ciebie nie wdychałam, a mimo to, rozsadziłeś me serce

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV