głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kooochana Jednym machem spalam szluga wypuszczam powietrze. Tylko dym zostaje w płucach !. Nigdy nie żałowałam swoich decyzji szczerych słów rzucanych w stronę ludzi któr

kooochana

kooochana.moblo.pl
Jednym machem spalam szluga wypuszczam powietrze. Tylko dym zostaje w płucach !.
Jednym machem spalam szluga... teksty

kooochana dodano: 8 listopada 2013

Jednym machem spalam szluga, wypuszczam powietrze. Tylko dym zostaje w płucach !.

Nigdy nie żałowałam swoich decyzji... teksty

kooochana dodano: 8 listopada 2013

Nigdy nie żałowałam swoich decyzji, szczerych słów rzucanych w stronę ludzi, których kochałam, byłam poprostu sobą, dziewczyną, która ma wyjebane na życie. ; ))

Najlepsze w tym wszystkim jest to... teksty

kooochana dodano: 5 października 2013

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że każdemu udzielam rad, jak jakiś pierd*lony psycholog, a sama nie potrafię ogarnąć swoich problemów.

Nie warto płakać za czymś czego... teksty

kooochana dodano: 8 sierpnia 2013

Nie warto płakać za czymś czego już nie ma. ;(

Nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

kooochana dodano: 4 sierpnia 2013

Nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. Jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. Znikam.

Cholerny uścisk w klatce piersiowej... teksty

kooochana dodano: 4 sierpnia 2013

Cholerny uścisk w klatce piersiowej, smutne oczy, udawany uśmiech, powracające uczucie zagubienia i bezradności. Znasz to?

Wszystko mnie czegoś nauczyło.... teksty

kooochana dodano: 4 sierpnia 2013

Wszystko mnie czegoś nauczyło. Nawet te znienawidzone bezsenne noce,gdy wypłakiwałam w poduszkę cały swój żal do świata. Kłótnia z koleżanką, ranek witany kacem, zatrucie jakimiś świństwami. Nigdy nie pomyślałabym,że to co tak bardzo wykręcało moje serce teraz jest lekcją życia. Może tak po prostu miało być? Miałam kochać, a potem cierpieć, miałam ufać, a potem się rozczarowywać, a wszystko to po to żebym teraz mogła z podniesioną głową pokazać środkowy palec tym,którzy chcą wbić nóż w plecy.

Jestem silna  bardzo silna. I jedyne... teksty

kooochana dodano: 31 lipca 2013

Jestem silna, bardzo silna. I jedyne co potrzebuję to muzyka, która daje mi skrzydła, aby latać. Ty też mi ich dodawałeś i to bardzo... Ale zostawiając mnie, odebrałeś je, a ja nie mogę się podnieść.

Mam dość  że piszesz tylko wtedy... teksty

kooochana dodano: 25 lipca 2013

Mam dość, że piszesz tylko wtedy, gdy masz ochotę.. mam dość, że wciąż się cieszę na Twój widok.. mam dość, że wciąż porównuje innych chłopaków do Ciebie.. mam dość, że jesteś wciąż.. w moim sercu.

Żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

kooochana dodano: 25 lipca 2013

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Napisz proszę  bo to czekanie mnie... teksty

kooochana dodano: 25 lipca 2013

Napisz proszę, bo to czekanie mnie wykończy.

Kto powiedział  że noc jest od... teksty

kooochana dodano: 25 lipca 2013

Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co było i tak już zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy do mdłości, od wyśnionych miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV