głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kontrolowaneniemyslenie http: www.youtube.com watch?v=QcD6bOOk NI feature=youtu.be Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dla

kontrolowaneniemyslenie

kontrolowaneniemyslenie.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=QcD6bOOk NI feature=youtu.be
Masz chłopaka? Nie szukam. Nie... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 18 czerwca 2012

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem? Dojrzałam.

wracasz do domu nad ranem . na ustach... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 18 czerwca 2012

wracasz do domu nad ranem . na ustach masz jeszcze smak wódki pomieszany z miętowymi gumami . wchodzisz do domu z podkrążonymi oczami ledwo trzymając się na nogach . udajesz się prosto do swojego pokoju . przekręcasz kluczyk i kładziesz się od razu na łóżku nie zdejmując butów . tak wygląda Twój co drugi dzień weekendu ? nie . tak wygląda człowiek , który stracił kogoś ważnego . tak wygląda człowiek , który spierdolił wszystko , a teraz nie wie jak to naprawić . to człowiek , który stacza się na dno , aby się poddać .

jesteś moją osobistą formą... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 17 czerwca 2012

jesteś moją osobistą formą uzależnienia. przyzwyczaiłam się do Twojej codziennej obecności, i nawet nie chciałabym pomyśleć, co byłoby, gdybyś temu zaprzestał. lubię spędzać niemalże całe dnie przed laptopem, czy też telefonem w ręku rozmawiając z Tobą, w dużej mierze powodujesz uśmiech na mojej twarzy, nie przestawaj, proszę.
Autor cytatu: shoocky

i znowu tonę w pretensjach  jak... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 16 czerwca 2012

i znowu tonę w pretensjach, jak gdyby mi zależało.
Autor cytatu: 27sekund

Wiesz co najbardziej boli? Idziesz w... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 14 czerwca 2012

Wiesz co najbardziej boli? Idziesz w te same miejsca, ale bez tych samych ludzi./esperer
Autor cytatu: esperer

wiesz jak to jest  kiedy ukochana... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 14 czerwca 2012

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy wchodzisz na gadu, zmieniasz status na dostępny a on natychmiast staje się niewidoczny? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany...

Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 12 czerwca 2012

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie, ale bezpiecznie.
Autor cytatu: rabiosaa

Tęsknię za czymś czego nie miałam... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 12 czerwca 2012

Tęsknię za czymś czego nie miałam, nie znałam, a potrafiło jednym spojrzeniem uszczęśliwić i uwolnić serce od conocnych rozpaczy. nie używając żadnego słowa, nie wydobywając z siebie ani jednego dźwięku.
Autor cytatu: rabiosaa

Miliony pragnień stanęło w... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 12 czerwca 2012

Miliony pragnień stanęło w płomieniach, tysiące marzeń pogrążono w szarym winie, w pogoni życia nieraz było się na glebie. Masa rzeczy, myśli , uczuć, marzeń, pragnień...i co z tego.? czy warto zdobyć świat.?..on jest dziś tego wart.? Powiedzą , że jeżeli kochasz życie to ewidentnie, na bank je wygrasz... haa.. tylko szkoda, że to bzdura.

Każdy mówi  że to zwykłe... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 10 czerwca 2012

Każdy mówi, że to zwykłe zauroczenie i z czasem zapomnę i będzie dobrze ale ja to nie wszyscy i im dłużej tym bardziej tęsknie za tobą a moje serce z całą mną pragnie ciebie osoby bez której nie dam rady żyć bo bez miłości życie nie ma sensu a to ty jesteś moją miłością.

Szli całą paczką. Śmiała się... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 10 czerwca 2012

Szli całą paczką. Śmiała się, wygłupiała i nawet o nim nie pomyślała. Doszli do stałej miejscówki. Siedział. Siedział ze swoją laleczką na kolanach. Gładził ją po włosach, przytulał. Jej serce na chwilę stanęło, by po paru sekundach zacząć bić oszalałym rytmem. Odwróciła się i poszła za róg budynku. Nagle ktoś ją objął. 'Ej, siostra. Przecież dasz radę.' Pokręciła przecząco głową. 'To chociaż jemu pokaż, że jest inaczej. Pokaż, że jesteś silną dziewczynką.' Przetarła oczy. Uśmiech rozświetlił jej twarz i wyszła zza rogu, trzymając się kurczowo bluzy przyjaciela.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV