głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kontrolowaneniemyslenie Świat to wielki bankiet dobry balet ale my tutaj razem już nie zatańćzymy wcale choćby jedno z nas prosiło drugie... nie ma szans choć drugie odmówi z trudem...

kontrolowaneniemyslenie

kontrolowaneniemyslenie.moblo.pl
Świat to wielki bankiet dobry balet ale my tutaj razem już nie zatańćzymy wcale choćby jedno z nas prosiło drugie... nie ma szans choć drugie odmówi z trudem...
Świat to wielki bankiet dobry balet... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 7 kwietnia 2016

Świat to wielki bankiet, dobry balet, ale my tutaj razem już nie zatańćzymy wcale choćby jedno z nas prosiło drugie... nie ma szans choć drugie odmówi z trudem...

 Nie znam go. Ej młoda. Przecież... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 16 listopada 2013

-Nie znam go. -Ej, młoda. Przecież to Twój były. -Widzisz, kiedyś wiedziałam o nim wszystko. W ciemno poszłabym za nim w ogień, bo byłam przekonana, że warto. Nie chodziło o to, że znałam jego ulubiony kolor czy rozmiar ciuchów. Chodziło o to, że mogłam przewidywać jego zachowania w danej sytuacji, dobrze wiedziałam co go irytuję, a co cieszy. Przecież rozumieliśmy się bez słów i był tak cholernie bliski, rozumiesz. -Więc jednak go znasz. -Już nie. Patrząc na niego, oczy poznają, serce nie. Staliśmy się sobie obcy już dawno temu. Nie wiem kim jest teraz, wiem kim był wtedy, ale to nieaktualna postać./esperer
Autor cytatu: esperer

Nie chcę tej miłości nie chcę... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 20 lipca 2013

Nie chcę tej miłości, nie chcę uczucia od niego, nie chcę żeby mnie kochał i mówił te wszystkie słodkie słówka, nie chcę mówienia jak bardzo mnie kocha i mu zależy. Chcę mi się płakać odpowiadając mu ' Ja Ciebie też' bo tak naprawdę już sama nie wiem czy darzę go tym uczuciem. Nie mogę patrzeć na jego starania żeby było nam jak najlepiej. Czuję, że muszę coś zrobić, nie mogę pozwolić żeby marnował się przy mnie. On zasługuje na szczęście i prawdziwą miłość a ja nie potrafię mu tego dać, nigdy nie potrafiłam.

Kocham go właśnie dlatego... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

Kocham go, właśnie dlatego powiedziałam, że nic do niego nie czuję. To właśnie dlatego usunęłam jego numer z telefonu, aby przypadkiem kiedyś, kiedy postanowię zatopić smutki w kieliszku, nie zadzwonić do niego z tęsknoty. To właśnie dlatego spakowałam jego rzeczy w wielkie pudło, które wyniosłam mu na klatkę schodową. To właśnie dlatego spuszczam wzrok, za każdym razem, kiedy go widzę i to właśnie dlatego nigdy nie odpowiadam znajomym, czy jeszcze go kocham. Nigdy nie byłby ze mną szczęśliwy, nie potrafię dawać ludziom szczęścia. Potrafię jedynie przysparzać ludziom kłopoty, wywoływać u nich płacz i sprawiam, że zaczynają wątpić, iż posiadam jakiekolwiek cechy ludzkie. Nie rozumiesz? Widocznie nie wiesz jeszcze, co to miłość.

Rzucić to wszystko i uciec.... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

Rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.

Po prostu czasem chciałabym żebyś... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

Po prostu czasem chciałabym,żebyś przyszedł i nic nie mówił. I ja bym się przytuliła. Bo czasem nie trzeba słów,wystarczy być obok..

 Wciągasz do płuc bucha za buchem... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

`Wciągasz do płuc bucha za buchem, zapijasz to kolejnymi piwami. uruchamia Ci się faza, śmiejesz się z byle czego, zasypiasz mimowolnie zaraz po powrocie do domu. rano budzisz się na kacu, z ostrymi zawrotami głowy i mdłościami, a tam w środku coś kuje. przeliczyłaś się chcąc utopić uczucia w procentach. potrafią pływać.

Każda dziewczyna ma taki moment gdy... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

Każda dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną są, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kua za dobre serce.

 Potrzebowałam dnia żeby Cię... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

` Potrzebowałam dnia, żeby Cię pokochać, a teraz potrzebuję całego życia, żeby o Tobie zapomnieć..

przez trzy dni płakałam. tak mocno... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

przez trzy dni płakałam. tak mocno, że łzy dusiły mnie, nie pozwalając wypowiedzieć żadnego słowa. później moje oczy wyschły, nie było już łez. była cisza, pustka i gorycz, która powoli zabijała.

 Jeśli będziesz trzymać z całych... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

`Jeśli będziesz trzymać z całych sił moją dłoń, nie będę się bać. nawet na środku ruchliwej autostrady, czy w płonącym budynku, będę czuć się bezpiecznie. To ta naiwność, że przy Twoim boku zupełnie nic mi nie grozi.:)

  Kiedyś opowiem Ci jakie to... teksty

kontrolowaneniemyslenie dodano: 13 lipca 2013

` , Kiedyś opowiem Ci jakie to uczucie trzymać za rękę najcudowniejszego faceta we wszechświecie. napiszę Ci recenzję momentów z bycia z takim człowiekiem. spróbuję Ci unaocznić smak pocałunków, które smakuję każdego ranka. Ale zapamiętaj sobie jedno - nie dam Go sobie odebrać.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 62 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV