głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi '' Kilometry problemów sto powodów by odejść Znalazłam jeden dla którego chcę żyć mówię o Tobie. '' Jakie są samotne osoby? Jedni siedzą w domu płaczą biorą pil

koffi

koffi.moblo.pl
'' Kilometry problemów sto powodów by odejść Znalazłam jeden dla którego chcę żyć mówię o Tobie. ''
'' Kilometry problemów sto powodów... teksty

koffi dodano: 11 października 2011

'' Kilometry problemów, sto powodów, by odejść Znalazłam jeden dla którego chcę żyć - mówię o Tobie. ''

Jakie są samotne osoby? Jedni... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

Jakie są samotne osoby? Jedni siedzą w domu, płaczą, biorą pillsy, użalają się nad sobą, mają doła, nie odzywają się do nikogo i nigdzie nie wychodzą. Inni ubierają wysokie buty, malują usta, wykorzystują to, że rodzice im ufają dlatego co sobotę mówią ''Mamuś nocuje u koleżanki''. Tymczasem są na jakiejś domówce, piją zbyt ciężką wódkę, palą szlugi i całują się z niebieskookimi chłopcami, na drugi dzień nic nie pamiętając. Tak raczej należę do tych drugich samotnych osób.

co mam kurwa powiedzieć kiedy ktoś... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

co mam kurwa powiedzieć, kiedy ktoś pyta mnie 'jak ci mija wieczór?'. Niby proste głupie pytanie a ja zastanawiam się kilka minut. Bo przecież, nie mogę powiedzieć, że tęsknie za tym jebanym skurwielem, że mam ochotę umrzeć, że wysyłam głupie E-maile do przyjaciela w Anglii i płaczę przy tym jak porąbana. Dlatego kłamię, okłamuje wszystkich, siebie, ciebie, rodzinę, 'przyjaciół'. Uśmiecham się sztucznie i mówie : Nudy, Ok. :)

Widzę go po tysiącach łez... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

Widzę go, po tysiącach łez, milionach nieprzespanych nocy, miliardach pretensji i po niezliczonej ilości godzin. Drżę, serce chyba zaraz wyskoczy, zatańczy i wróci, moim motylkom w brzuchu znów objawia się wiosna. I wiesz co jest najgorsze? Miałam nadzieję, że gdy go spotkam, nareszcie stwierdzę, że to zwykły dupek, tymczasem uczucia eksplodują ze zdwojoną siłą.

nie muszę schudnąć nie muszę... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

nie muszę schudnąć, nie muszę układać włosów, ani zakładać stanika. nie muszę chodzić do kościoła ani do sklepów z markową odzieżą. Nie muszę się malować i sterczeć przed lustrem jak manekin. Nie muszę nosić szpilek, sukienek i kręcić tyłkiem. Mogę ewentualnie chcieć, nie muszę. Ewentualnie mogę mieć to w dupie i zazwyczaj mam.

nie lubię alkoholu ja po prostu... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

nie lubię alkoholu ja po prostu czasem lubię o świecie zapominać, nie lubię palić, bo po tym śmierdzą palce, ale czasem lubię czuć się lepiej niż mam w zwyczaju nie lubię opalać lufki, ale czasem po prostu mam dość sztuczności uśmiechu.

mam psychiczne stany w których zbyt... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

mam psychiczne stany w których zbyt długo się znajduję i wtedy nie rozumiem co się dzieje, a dzieje się dużo, dzieje się obok mnie i we mnie. Drętwieje, oddycham, a nagle umieram... a wtedy wstaje słońce, budzę się... to przychodzi kolejny dzień.

Istnieje tyle ludzi którzy wołają... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

Istnieje tyle ludzi, którzy wołają Cię po imieniu. ale jest tylko jedna osoba, która może sprawić że brzmi ono tak cholernie wyjątkowo.

 Potrzebuję Cię by być..  być... teksty

koffi dodano: 9 października 2011

- Potrzebuję Cię by być.. - być co? - nie smutnym.

sobota bez  to jak on bez serca... teksty

koffi dodano: 8 października 2011

sobota bez % to jak on bez serca, czyli nic nowego.

need weed vodka his his smell his... teksty

koffi dodano: 8 października 2011

need weed, vodka, his, his smell, his hands, his smile, his lips and this funny sentence 'Everything will be fine, honey' - needs a damn!

bo ludzie których teraz... teksty

koffi dodano: 8 października 2011

bo ludzie, których teraz potrzebujesz są 665.9km od ciebie, ewentualnie tylko 1 799 :< .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV