głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi Może w każdym z papierosów które wypalała była jakaś tajemnica? Było jakieś słowo które nie mogło przejśc jej przez gardło? Może w tym czasie myślała o kimś o k

koffi

koffi.moblo.pl
Może w każdym z papierosów które wypalała była jakaś tajemnica? Było jakieś słowo które nie mogło przejśc jej przez gardło? Może w tym czasie myślała o kimś o kim
Może w każdym z papierosów  które... teksty

koffi dodano: 14 października 2011

Może w każdym z papierosów, które wypalała była jakaś tajemnica? Było jakieś słowo, które nie mogło przejśc jej przez gardło? Może w tym czasie myślała o kimś, o kim wcale nie chciała myślec i uważała, że warto miec tą cholerną nadzieję?

wypijmy kochanie porankiem ciepłą... teksty

koffi dodano: 14 października 2011

wypijmy kochanie porankiem ciepłą kawę, zanurzmy swe źrenice w niebiesko świecącym ekranie telewizora i proszę Cię... miejmy to wszystko w dupie.

nagle wirujesz i nie wiesz co się... teksty

koffi dodano: 14 października 2011

nagle wirujesz i nie wiesz co się dzieje, nagle mleko rozmywa się jak żółty liść spływa na szybie, sufit kręci się w koło, nagle umierasz na okrągło.

i może nie wyobrażasz sobie jak... teksty

koffi dodano: 13 października 2011

i może nie wyobrażasz sobie jak bardzo tęsknię za takim małym łobuzem i poważnym mężczyzną w jednym ciele, aczkolwiek to prawdziwe.

Wypalone świece na parapecie.  Opary... teksty

koffi dodano: 13 października 2011

Wypalone świece na parapecie. Opary perfum. Popielniczki rozrzucone na podłodze. Normalny dzień..

FUUUUUUCK ! teksty

koffi dodano: 13 października 2011

FUUUUUUCK !

To ma być przyjaźń? Ukhm  nie chce... teksty

koffi dodano: 12 października 2011

To ma być przyjaźń? Ukhm, nie chce jej w takim razie.

hahahaha  WITAM W ŚWIECIE GDZIE NIE... teksty

koffi dodano: 12 października 2011

hahahaha, WITAM W ŚWIECIE GDZIE NIE MOŻNA MIEĆ WŁASNEGO ZDANIA, GDZIE LUDZIE UWAŻAJĄ CIĘ ZA 'PROSTĄ I GŁUPIĄ' BO NIE KOMENTUJESZ ICH ZDJĘĆ Z ANONIMA TYLKO Z LOGINU, GDZIE LUDZIE ROBIĄ Z CIEBIE WYRZUTKA, BO MASZ NIEODPOWIEDNIE TRAMPKI, witam. :-)

  znasz ją? i pozwoliłeś sam sobie... teksty

koffi dodano: 12 października 2011

- znasz ją? i pozwoliłeś sam sobie pozwolić jej odejść? - tak. - a czy wiedziałeś, że ona lubi wychylać się wieczorami przez okno i palić? Czy wiedziałeś, że poświęca cały dzień na udawaniu silnej i odsuniętej od zła świata by wieczorami żywić swą poduszkę łzami? Czy wiedziałeś, że gdy prawy kącik jej ust unosi się wyżej niż lewy jest cholernie zadowolona i zrobiło jej się ciepło na sercu? A pro po serca... wiedziałeś, że obiecała sobie, że w razie kolejnej jego awarii nie chce prowadzić monotonii i pustki życia, od poranku do zmierzchu w cierpieniu, łzach i teatrze? To tak naprawdę... nic o niej nie wiedziałeś, a pozwoliłeś jej odejść...

każdy zna swoje ściany pokoju... teksty

koffi dodano: 12 października 2011

każdy zna swoje ściany pokoju bardziej niż inni, wie gdzie płacze, ulega pokusą, który kąt sufitu należy do tego jedynego, a gdzie podłoga zbiera zawstydzenie.

tęsknię za dniami  kiedy wiązanie... teksty

koffi dodano: 11 października 2011

tęsknię za dniami, kiedy wiązanie butów było najtrudniejszą rzeczą do zrobienia. teraz jest to nauka, jak uśmiechać się, kiedy wszystko w środku każe płakać.

“I proszę  uważaj na słowa.... teksty

koffi dodano: 11 października 2011

“I proszę, uważaj na słowa. Nawet tęsknota może być nieodwzajemniona.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV