głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
koffi Wyraźne latanie za mężczyzną to dyshonor a nawet zgoła hańba. Latająca kobieta wszelką godność traci. Latać niewyraźnie w ostateczności można ale należy czynić

koffi

koffi.moblo.pl
Wyraźne latanie za mężczyzną to dyshonor a nawet zgoła hańba. Latająca kobieta wszelką godność traci. Latać niewyraźnie w ostateczności można ale należy czynić to ta
Wyraźne latanie za mężczyzną to... teksty

koffi dodano: 20 października 2011

Wyraźne latanie za mężczyzną to dyshonor, a nawet zgoła hańba. Latająca kobieta wszelką godność traci. Latać niewyraźnie w ostateczności można, ale należy czynić to tak, żeby nikt się nie połapał, a już najmniej sam zainteresowany.

i mimo wszystko nadal pamiętam jego... teksty

koffi dodano: 18 października 2011

i mimo wszystko nadal pamiętam jego cudowny uśmiech, jego dłonie, jego śmiech, nadal pamiętam jego skurwysyńsko brązowe oczy, które kilka miesięcy temu dawały mi taką cholerną nadzieję.

...a najgorsze jest to  że nie masz... teksty

koffi dodano: 18 października 2011

...a najgorsze jest to, że nie masz odwagi by przyznac się komukolwiek do tego, że znów całą noc przepłakałaś paląc papierosy, trując się dymem, miłością i nim. Nie masz odwagi przyznac się, że tak bardzo za nim tęsknisz i, że jesteś pewna, że to miłośc. Nie masz odwagi i jesteś zbyt dumna by przyznac się, że zwyczajnie sobie z tym nie radzisz. Milczysz tylko, mając cichą nadzieję, że ktoś przytuli Cię i powie "wszystko będzie dobrze."

obecną erę opisać można łatwo :... teksty

koffi dodano: 17 października 2011

obecną erę opisać można łatwo : - ludzie stawiający na wygląd pomijający inteligencje, wynajdujący nowe etykietki, języki i słowa, a nawet religie by tylko zwrócić na siebie uwagę - ludzie stawiający na inteligencje pomijający wygląd, którzy chcą coś zmienić na tym świecie, lecz przez swój wygląd są odpychani przez wyższą grupę społeczną - ludzie normalni, którzy w dzisiejszych czasach są odbierani jako banda psychopatów, egoistów i kto wie co jeszcze niniejsze dwie wyższe grupy społeczne wymyślą. Dlatego owa grupa pali, pije i klnie.

Przyszła jesień.   Następnie... teksty

koffi dodano: 17 października 2011

Przyszła jesień. Następnie nadejdzie zima, wiosna, lato. Minie rok. Dwa lata, dziesięć. Zapomnimy.

przecież nie mogę machać Ci  kiedy... teksty

koffi dodano: 16 października 2011

przecież nie mogę machać Ci, kiedy idziesz drugą stroną chodnika,przecież nie mogę podbiegnąć do Ciebie na ulicy i wtulić się w Twoje ramiona, przecież nie mogę stanąć na Twoich najkach, by Cię pocałować, przecież już dawno zdecydowałeś, że nie mogę być Twoja.

nie była piękna  nie była nawet... teksty

koffi dodano: 16 października 2011

nie była piękna, nie była nawet ładna, lecz bywała Jego i to przyprawiało ją o to staromodne szybsze bicie serca.

z prawego na lewy bok przekręcam... teksty

koffi dodano: 16 października 2011

z prawego na lewy bok przekręcam się, czuję jak depczą po mnie wspomnienia. powieki ciężkie niczym metalowe motyle, godzina 03:13. Wiem, że to czas kiedy nie zasnę.

wsypuję dwie łyżki kawy do wody i... teksty

koffi dodano: 16 października 2011

wsypuję dwie łyżki kawy do wody i patrzę jak się zabarwia, jak stają się całością, jak cała ich sypkość i ciekłość eksploduje w namiętności, leci para.

'ale ja Cię kocham..' ' kocham Cię... teksty

koffi dodano: 16 października 2011

'ale ja Cię kocham..' ' kocham Cię, ale.. ' widzisz różnicę?

klaudio  wiedz  że jesteś najlepsza! teksty

koffi dodano: 16 października 2011

klaudio, wiedz, że jesteś najlepsza!

może jestem dziwna  ale zamiast... teksty

koffi dodano: 16 października 2011

może jestem dziwna, ale zamiast martwić się o to czy on mnie kocha, czy tęskni, czy ma jakąś inną laskę, martwię się tylko o to czy zostało jeszcze trochę wódki z wczorajszego dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV