głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kociakowelowe wracaj. wróć do mnie proszę. mam dość tej cholernej ciszy która otacza mnie ze wszystkich stron. jak nigdy wcześniej potrzebuję teraz Twojego dotyku głosu a naw

kociakowelowe

kociakowelowe.moblo.pl
wracaj. wróć do mnie proszę. mam dość tej cholernej ciszy która otacza mnie ze wszystkich stron. jak nigdy wcześniej potrzebuję teraz Twojego dotyku głosu a nawet za
wracaj. wróć do mnie  proszę. mam... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

wracaj. wróć do mnie, proszę. mam dość tej cholernej ciszy, która otacza mnie ze wszystkich stron. jak nigdy wcześniej potrzebuję teraz Twojego dotyku, głosu, a nawet zapachu. jesteś jakąś częścią układanki, bez której czuje się niekompletna. potrzebuję Cię, by normalnie funkcjonować. by normalnie żyć.

a ona tylko siedziała na parapecie... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

a ona tylko siedziała na parapecie, moknąc w deszczu i co chwila zanosząc się rozpaczliwym płaczem. przypominała sobie, jak to oni siedzieli razem w deszczu i całowali się na ławce w parku. wspomnienia jednak bolą, nawet te najszczęśliwsze, jeśli są związane z nim.

do dziś pamiętam  jak się... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

do dziś pamiętam, jak się poznaliśmy. wtedy nie przypuszczałam, że już na zawsze pozostanę w jakiś sposób do Ciebie przywiązana.

jeżeli nadal Ci chodź trochę na... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

jeżeli nadal Ci chodź trochę na mnie zależy, wybacz mi błędy przeszłości, chwyć mnie za rękę i zabierz jak najdalej stąd. najdalej jak się tylko da. o to tylko proszę.

to żałosne  że żadne z nas nie ma... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

to żałosne, że żadne z nas nie ma w sobie na tyle odwagi, żeby się odezwać. żadne z nas, nie jest na tyle silne, żeby wydusić z siebie to marne 'przepraszam'. ale uwierz, że ja tak dłużej nie mogę. powoli zaczynam zatracać się w bólu, każdego ranka wstając i pierwsze co robiąc, to spoglądając na telefon, czy nie dostałam przypadkiem wiadomości od Ciebie. proszę, skończmy już tą cholerną grę. zegar tyka kochanie. wygrałeś, zadowolony?

chociaż maskuję swoje prawdziwe... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

chociaż maskuję swoje prawdziwe uczucia pod stertą uśmiechów od A do Z, to każdego wieczora słyszę w sobie ten rozpaczliwy krzyk. gdybyś tylko mógł go usłyszeć, zrozumiałbyś, jak bardzo Cię potrzebuję.

bo przecież pragniemy najbardziej... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

bo przecież pragniemy najbardziej tego, czego nie możemy mieć.

powiedz mi  dlaczego każda inna... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

powiedz mi, dlaczego każda inna, może posiadać Twoją miłość, tylko nie ja? co mają one, czego ja nie posiadam? mógłbyś mi to w końcu do cholery jasnej wytłumaczyć, zanim zrobię coś głupiego, czego obydwoje będziemy żałować.

jestem masochistką. tak jestem. wiem... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

jestem masochistką. tak jestem. wiem, że już dawno mogłabym o Tobie zapomnieć. znaleźć sobie jakieś inne uzależnienie, do którego miałabym dostęp. ale moje serce mi na to nie pozwala. mimo cierpienia, kocham Cie tak samo jak na początku. i wiesz co Ci jeszcze powiem? przyzwyczaiłam się do tego codziennego bólu, który sprawił, że kocham Cię jeszcze mocniej niż przedtem. może to przez to, że nie mogę Cię mieć, albo przez to, że jestem masochistką. tak, owszem jestem. ale nie obchodzi mnie to.

bądź z nią. pozwalam Ci. stanę z... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

bądź z nią. pozwalam Ci. stanę z boku, będę się temu wszystkiemu przyglądać czując, jak rozpacz rozdziera mi serce od środka. bądź z nią. ale pamiętaj jedno - żadna nie pokocha Cię tak jak ja kochałam.

każdy człowiek nie potrafi... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

każdy człowiek nie potrafi normalnie funkcjonować bez powietrza. niedawno zauważyłam, że to Ty jesteś moim powietrzem. a kiedy odszedłeś, zdałam sobie sprawę, że powoli umieram. z dnia na dzień, jestem coraz bliższa śmierci.

kiedyś mówiłeś mi  że jestem... teksty

kociakowelowe dodano: 28 sierpnia 2010

kiedyś mówiłeś mi, że jestem wyjątkowa. teraz powtarzasz, że żałosna, bo nadal Cię kocham. czy mógłbyś się w końcu zdecydować, jaka jestem w Twoich oczach? Twoje częste zmiany humoru i zdania, niezmiernie szarpią moje i tak już dziurawe serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV