głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kociakowelowe może i jestem te miliony kilometrów od Ciebie ale Ty wiesz że kocham Cię jak nikogo innego nikt inny nigdy wcześniej. obiecała sobie że będzie czekać do ostatni

kociakowelowe

kociakowelowe.moblo.pl
może i jestem te miliony kilometrów od Ciebie ale Ty wiesz że kocham Cię jak nikogo innego nikt inny nigdy wcześniej.
może i jestem te miliony kilometrów... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

może i jestem te miliony kilometrów od Ciebie, ale Ty wiesz, że kocham Cię jak nikogo innego nikt inny, nigdy wcześniej.

obiecała sobie  że będzie czekać... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

obiecała sobie, że będzie czekać do ostatniego dnia z nadzieją, że może w końcu wróci przepraszając, że w ogóle odszedł.

skoro zabrałeś mi serce  mogłeś... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

skoro zabrałeś mi serce, mogłeś zabrać i to zużyte już ciało. nie potrzebuję go.

teraz mogę szczerze przyznać sama... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

teraz mogę szczerze przyznać sama przed sobą, że jestem w Tobie nieodwracalnie zakochana.

zawsze starała się twardo stąpać... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

zawsze starała się twardo stąpać po ziemi. patrzyć realistycznie na świat i na to, jaki naprawdę jest. od tylko jednego wyjątku potrafiła pozbyć się wszelkich dotychczas podjętych postępowań. tylko z tym jednym miała problem, a mianowicie z jego osobą. zawsze kiedy na niego choćby spoglądała, zapierało jej dech w piersiach, a nogi zaczynały mięknąć, niczym wata.

czy możemy w końcu zakończyć tą... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

czy możemy w końcu zakończyć tą chorą walkę? moje serce pozbyło się już wszelkich zapasów krwi.

pragnęła  byś przy niej trwał.... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

pragnęła, byś przy niej trwał. nawet wtedy, gdy zdruzgotana rzucała obelgami na prawo i lewo. chciała, abyś tylko ją kochał. na dobre i na złe. zawsze, tak bezinteresownie i bezwarunkowo. bo prawdziwą miłość, może rozłączyć jedynie największa tragedia, jaką jest śmierć.

chciała być całym jego światem.... teksty

kociakowelowe dodano: 11 września 2010

chciała być całym jego światem. starałaby się wtedy spełnić każde jego marzenie. gdyby tylko jej na to pozwolił, zrobiłaby wszystko.

Twój brak zainteresowania mnie... teksty

kociakowelowe dodano: 10 września 2010

Twój brak zainteresowania mnie przeraża.

... cieszyłabym się każdym z tych... teksty

kociakowelowe dodano: 9 września 2010

... cieszyłabym się każdym z tych pocałunków, dokładnie badając rękoma Twój tors. gdybyś był blisko, zrobiłabym to wszystko i sprawiła, że byłbyś najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi. tylko dla Ciebie. i teraz dopiero zdaje sobie sprawę, że to właśnie dzięki Tobie, poczułabym się naprawdę szczęśliwa. gdybyś po prostu był. niczego więcej nie oczekuję. kochaj, bądź, trwaj. część II.

a ja bym chciała  żeby coś... teksty

kociakowelowe dodano: 9 września 2010

a ja bym chciała, żeby coś zabrało mnie do Ciebie. tak, żebym mogła spojrzeć Ci prosto w oczy i powiedzieć, jak Cię nienawidzę. jak Cię nienawidzę, a zarazem kocham. chciałabym, był byś blisko. bym mogła poczuć dotyk Twojej skóry, pogłaskać Cię po policzku, wtulając się w Twój rozgrzany tors i szepcząc Ci na ucho te wszystkie słodkie słówka, które mam w zanadrzu. tak, abym na chwilę mogła poczuć się szczęśliwa i kochana. chciałabym przejechać nosem po Twoim oblanym rumieńcem policzku, mrucząc przy tym cicho i obejmując Cię jak najmocniej tylko się da. przez chwilę mieć Cię przy sobie wiedząc, że jesteś mój. na zawsze. nie myśląc już o niczym tylko o tym, że mam Cię przy sobie. dla siebie. i że nikt inny nie ma prawa, odebrać mi szczęścia, jakim jesteś. nikt, nigdy. ucałowałabym wtedy każde miejsce Twojej twarzy. nawet najmniejszy jej skrawek nie pozostawiając go wolnego. ucałowałabym Twój nos, policzki, czoło, jedną wargę po drugiej, żuchwę, linię szczęki i szyi. część I.

  kochasz go?   nie wiem. wiem że... teksty

kociakowelowe dodano: 4 września 2010

- kochasz go? - nie wiem. wiem że czuje o wiele więcej gdy go widzę. o wiele więcej szczęścia radości entuzjazmu, ale też o wiele więcej złości i frustracji.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV