głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochananamalowana Świat za oknem szary i zły Nawet Bóg o tej porze śpi Wiem że to tylko kac sztuczny strach Dobrzy ludzie śpią gdzieś tam Dziś we mnie tylko całkiem zużyta złość

kochananamalowana

kochananamalowana.moblo.pl
Świat za oknem szary i zły Nawet Bóg o tej porze śpi Wiem że to tylko kac sztuczny strach Dobrzy ludzie śpią gdzieś tam Dziś we mnie tylko całkiem zużyta złość Z
Świat za oknem szary i zły  Nawet... teksty

kochananamalowana dodano: 22 listopada 2012

Świat za oknem szary i zły Nawet Bóg o tej porze śpi Wiem, że to tylko kac, sztuczny strach Dobrzy ludzie śpią gdzieś tam Dziś we mnie tylko całkiem zużyta złość Za wcześnie przyszedł świt, niedospane sny Nawet to kiedyś przejdzie mi Z biegiem lat blednie twarz Oczy szklą się już nie tak Słodycz wytartych słów cieszy jak bukiet sztucznych róż Nauczyłam się barwnie żyć Głośno kląć, szampana pić. uwielbiam !♥♥♥♥

Ilu osobom trzeba odmówić zaufania... teksty

kochananamalowana dodano: 22 listopada 2012

Ilu osobom trzeba odmówić zaufania, by odnaleźć kogoś, komu można ufać? I odwrotnie, ilu ludzi musi zawieść, by nauczyć się, że nie wolno ufać nikomu?

Tak to jest  że mimo dobrej woli... teksty

kochananamalowana dodano: 22 listopada 2012

Tak to jest, że mimo dobrej woli wszystko co piękne kiedyś się spierdoli.

marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

kochananamalowana dodano: 22 listopada 2012

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatracać się i spadać w dół

Bawię się świetnie .... teksty

kochananamalowana dodano: 22 listopada 2012

Bawię się świetnie ....

Zmieniłaś się . Miło mi to... teksty

kochananamalowana dodano: 22 listopada 2012

Zmieniłaś się . Miło mi to słyszeć bo przecież o to mi chodziło . Na początku zmieniłam się wewnętrznie a teraz zmieniłam się również zewnętrznie . Przestałam nakładać tony tapety , w ogóle się nie maluje , soczewki zamieniłam na okulary a modne ciuchy na zwykły dres , włosy tylko czasem prostuje i pomaluje paznokcie .Nie jestem już dawną sobą , nie chcę mieć do czynienia z ludźmi którzy lubią lans choć sama go kiedyś lubiłam . Przestałam przejmować się błahymi sprawami . Zmieniłam wszystko i wszystkich oprócz przyjaciół i rodziny . jest mi z tym dobrze. Dzisiaj nie potrzebuje już długich rozmów na fejsie czy gg ani pójścia na zakupy czy na imprezę by poczuć się lepiej . Wyrosłam z tego .Największą radość po całym dniu sprawia mi ciepła herbatka , kocyk i rozmowa z tobą .Nic inne nie ma już dla mnie znaczenia .

Idąc na imprezę jesteś pewna   że... teksty

kochananamalowana dodano: 22 listopada 2012

Idąc na imprezę jesteś pewna , że nie będziesz dużo piła ale z czasem okazuje się jednak to niemożliwe. Po kilku kieliszkach słyszysz słaby podryw , ale nie próbujesz go zignorować być może dlatego , że zaczęło ci już szumieć w głowie i chcesz się pośmiać , a może dlatego że dawno temu byłaś szczęśliwa. Sama nie wiesz co tobą kieruje .Fantastyczny wieczór się kończy .Żegnasz się z nim , przyjaciółmi i nowo poznanymi ludźmi .Nie pamiętasz w całości wieczoru ale z całą pewnością pamiętasz jego oczy i uśmiech .

Pisząc sms'a w momencie wstawiania... teksty

kochananamalowana dodano: 15 listopada 2012

Pisząc sms'a w momencie wstawiania numeru kontaktu wyświetlił się jego numer.I w jednym momencie chciałam do niego zadzwonić zapytać czy jest mu tam lepiej a w drugim zdałam sobie sprawę , że przecież jego już nie ma a numer trzymam tylko dlatego , że bardzo ciężko mi o nim zapomnieć .

Może kiedyś jeszcze wrócę   może... teksty

kochananamalowana dodano: 15 listopada 2012

Może kiedyś jeszcze wrócę , może jeszcze nie teraz

Gdybyś nie był moim bratem to z... teksty

kochananamalowana dodano: 11 listopada 2012

Gdybyś nie był moim bratem to z pewnością byłbyś moim mężem

Siedziała na ławce w centrum miasta... teksty

kochananamalowana dodano: 11 listopada 2012

Siedziała na ławce w centrum miasta czekając na przyjaciółkę ,Przyglądał się jej dyskretnie . Kiedy przyszła jej przyjaciółka i poszły gdzieś w miasto , on cały czas szedł za nimi .W pewnym momencie kiedy zorientowała się , że ich śledzi zaczęła się bać , ale nie dała niczego po sobie poznać .W pewnym momencie kiedy siedziała w kawiarni czekając na koleżankę która akórat wyszła na zewnątrz po chłopaka przysiadł się on . Zamarła .Przedstawił się , rozmawiali , bardzo długo rozmawiali , czas mijał szybko .Po ponad dwóch godzinach których zupełnie nie odczuła dostała sms'a od przyjaciółki "wiedziałam , że ci się spodoba. " Uśmiechnęła się .Przegadali całą noc spacerując po mieście. Było im ze sobą dobrze. Rano odprowadził ją do domu , położył spać i ucałował na poranne 'dobranoc".Przyjaciółka miała rację spodobał jej się , nawet bardzo .

I jak co roku od wielu lat przed tym... teksty

kochananamalowana dodano: 11 listopada 2012

I jak co roku od wielu lat przed tym jak zasiądziemy do wigilijnego stołu będziemy buszować po sklepach między półkami w poszukiwaniu prezentów dla bliskich .I jak co roku będę liczyć kogo już nie ma i kto nie ucieszy się , że wpadłam do niego z wizytą .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV