głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochananamalowana No to zaczynamy 66 dni Wakacji ! najbardziej niezapomnianych ludzi chwil i wspomnień jakie mogą się zdarzyć .najlepszy czas w całym roku : Iść do szkoły tylko d

kochananamalowana

kochananamalowana.moblo.pl
No to zaczynamy 66 dni Wakacji ! najbardziej niezapomnianych ludzi chwil i wspomnień jakie mogą się zdarzyć .najlepszy czas w całym roku :
No to zaczynamy 66 dni Wakacji !... teksty

kochananamalowana dodano: 30 czerwca 2012

No to zaczynamy 66 dni Wakacji ! najbardziej niezapomnianych ludzi chwil i wspomnień jakie mogą się zdarzyć .najlepszy czas w całym roku :))

Iść do szkoły tylko dlatego   że... teksty

kochananamalowana dodano: 25 czerwca 2012

Iść do szkoły tylko dlatego , że spodobał nam się tam jeden chłopak

nie zostawia się prawdziwych przyjaciół . a że okazali się fałszywi albo sami odeszli cóż widocznie nie byli przyjaciółmi . .. teksty kochananamalowana dodał komentarz: nie zostawia się prawdziwych przyjaciół . a że okazali się fałszywi albo sami odeszli cóż widocznie nie byli przyjaciółmi . .. do wpisu 25 czerwca 2012
Okej i fajnie jest dowiedzieć się... teksty

kochananamalowana dodano: 25 czerwca 2012

Okej i fajnie jest dowiedzieć się po czasie , że byłaś tylko zabawką żeby on mógł w końcu zdobyć jej serce .

siedem   tyle dni bóg stwarzał... teksty

kochananamalowana dodano: 24 czerwca 2012

siedem - tyle dni bóg stwarzał świat , tylu krasnoludków miała śnieżka , tyle jest cudów świata i tylu właśnie ludzi się dla mnie liczy .

I często wydaję się wam    że... teksty

kochananamalowana dodano: 24 czerwca 2012

I często wydaję się wam , że jestem osobą która kolekcjonuje przyjaciół , która próbuję się z kimś zakolegować poznać go a potem go zostawia ale uwierzcie wcale tak nie jest .Prawdziwych przyjaciół się nie zostawia ,a z ludźmi warto jest utrzymywać przyjazne relacje .Bo tak sobie myślę , że wy tylko oceniacie a jak przychodzi co do czego to sami tracicie te wasze "wielkie" przyjaźń . bo ja mogę nie odzywać się do kogoś nawet rok i traktować go jak przyjaciela , na tym to polega a nie na jakimś wypadzie na miasto .Uważacie , że macie przyjaciół bo są koło was ale czy którykolwiek zadzwoni do was w środku nocy i zapyta o to co ma zrobić kiedy dzieje się tragedia i nie mam tu na myśli przypału czy zerwania z chłopakiem .No właśnie ! Więc może zacznijcie się nad tym zastanawiać a nie rozliczać mnie z moich przyjaźni .

siedem jak siedem krasnoludków tak... teksty

kochananamalowana dodano: 21 czerwca 2012

siedem jak siedem krasnoludków tak siedem księżniczek szukających księcia , podążających marzeniami ,żyjących zabawą ! Nikogo nie udajemy takie jesteśmy . od zawsze na zawsze razem .SEVEN PRINCESS ! ;*******

Niby wiem co będę robić ale jednak... teksty

kochananamalowana dodano: 21 czerwca 2012

Niby wiem co będę robić ale jednak sie boję !

I ty mi mówisz   że zmieniam się... teksty

kochananamalowana dodano: 21 czerwca 2012

I ty mi mówisz , że zmieniam się pod wpływem ludzi tylko dlatego , że na jednej imprezie się upiłam i dobrze bawiłam . A ty jak jesteś inną osobą za każdym razem kiedy się widzimy to jest dobrze ? !

I poznaliście się wtedy kiedy... teksty

kochananamalowana dodano: 20 czerwca 2012

I poznaliście się wtedy kiedy każde z was był w powiedzmy sobie jakimś tam swoim świecie z jakąś tam swoją drugą połówką , szczęśliwie sobie żyło ,Ale od kiedy się spotkaliście myślicie o sobie co noc , śnicie się sobie nawzajem i chociaż wcale się nie znacie to macie wrażenie jakbyście znali się od lat , chociaż nie rozmawiacie to się widzicie i chociaż tak bardzo się kochacie to jednak nie na widzicie .

Ciepłe letnie popołudnie siedzę... teksty

kochananamalowana dodano: 20 czerwca 2012

Ciepłe letnie popołudnie siedzę sobie w modnej knajpce w centrum miasta z mamą , przychodzi on pyta czy może mnie porwać a moja mama tylko śmiejąc się odpowiada , że oczywiście tylko żebym po dworcach nie chodziła zdaje sobie przecież sprawę , że z nim jestem całkowicie bezpieczna .Łapie mnie za rękę potem przytula , całuje idziemy między jego znajomymi ale jesteśmy tak wpatrzeni w siebie , że nic poza sobą nie widzimy .Jego blond włosy , niebieskie oczy i uśmiech ... niekończące się pocałunki i z czułością szeptane "kocham cię" . Wtulam się w niego coraz bardziej minuty mijają czuję to szczęście , jego bliskość i świadomość że jest tylko mój . jest fantastycznie , ale ... budzę się ! uświadamiam sobie , że to był jeden z tych snów który nigdy się nie spełni i jeden z chłopaków który nigdy nie będzie mój .

I za kilka dni każdy z nas pójdzie... teksty

kochananamalowana dodano: 19 czerwca 2012

I za kilka dni każdy z nas pójdzie swoją drogą i nie będziemy już zależni od siebie nie będzie nas jako całość ale jako każdy z osobna .Nie będzie już drugiej takiej klasy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV