głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kochananamalowana Odłożyłam żyletkę schowałam łzy i wyrzuciłam szlugi .Poczułam się niesamowicie wolna . Znów zaufałam i tradycyjnie potem umarłam . Siedziała rozpaczając pomiędz

kochananamalowana

kochananamalowana.moblo.pl
Odłożyłam żyletkę schowałam łzy i wyrzuciłam szlugi .Poczułam się niesamowicie wolna . Znów zaufałam i tradycyjnie potem umarłam .
Odłożyłam żyletkę   schowałam... teksty

kochananamalowana dodano: 16 czerwca 2012

Odłożyłam żyletkę , schowałam łzy i wyrzuciłam szlugi .Poczułam się niesamowicie wolna . Znów zaufałam i tradycyjnie potem umarłam .

Siedziała rozpaczając pomiędzy... teksty

kochananamalowana dodano: 16 czerwca 2012

Siedziała rozpaczając pomiędzy drzewami pytając się sama siebie jak mogła to zrobić , jak mogła być tak głupia .Fałszywi przyjaciele się śmiali , odeszli gdzieś daleko , ale prawdziwi byli przy niej cały czas , wierzyli w nią i pytali jak pomóc , z kim pogadać i komu obić mordę .

Dziś jestem silniejsza   dzisiaj nie... teksty

kochananamalowana dodano: 16 czerwca 2012

Dziś jestem silniejsza , dzisiaj nie płaczę wspominam tylko dobre dni .

I wiesz z czasem myślę  że... teksty

kochananamalowana dodano: 16 czerwca 2012

I wiesz z czasem myślę, że zostanie tutaj w tym mieście pomiędzy tymi ludźmi wcale nie było dobrym rozwiązaniem , że ludzie są wszędzie a prawdziwi przyjaciele i tak wisieli by na telefonach czy odwiedzali się z tobą nawzajem może rzadziej , ale pamiętali by o tobie każdego dnia , wiedzieli by że jesteś ważna i nie marnowali żadnej chwili z tobą . Poznałabyś na pewno dwulicowych ludzi wierzących tylko w siebie ale nie było by to ważne bo wcześniej doceniłabyś wartość przyjaźni największej miłości jaka istnieje na ziemi , największego przywiązania dwojga ludzi . żałuję , że się wtedy nie zdecydowałam ale podobno ci ludzie byli ważniejsi , obiecywali , że nigdy nie skrzywdzą a jednak nic z tego nie wyszło nic się nie udało wszystko zmieniło swój sens. Tylko ja nadal żałuję , że powstrzymałam się od takiej szansy , od takiego daru boga .

Były momenty gdy tak cholernie Cię... teksty

kochananamalowana dodano: 16 czerwca 2012

Były momenty gdy tak cholernie Cię potrzebowałam, gdy cały ten ból skupiał się w klatce piersiowej i przygniatał nie pozwalając oddychać. Nie było Cię wtedy, nie było w tych najgorszych chwilach, gdy wypuszczałam z rąk swoje życie. Co robiłeś kiedy ja wytyczałam na nadgarstkach kolejne ścieżki bólu? O czym myślałeś wtedy kiedy ja leżałam nago na zimnych płytkach łazienki i próbowałam się przekonać, że to wszystko ma jednak sens, a pragnienie śmierci to tylko przejściowy okres. Nie słyszałeś mojego płaczu przeplatanego z krzykiem. Zabrakło Cię, a teraz wracasz ,gdy już nauczyłam się być silna. Nie po to umierałam kilka miesięcy temu żebyś teraz to spieprzył./yezoo

i chyba nigdy nie zrozumiem jak ktoś... teksty

kochananamalowana dodano: 16 czerwca 2012

i chyba nigdy nie zrozumiem jak ktoś taki mógł mi się podobać . tak samo jak nie zrozumiem jak mogłam kogoś takiego uważać za przyjaciela .

hahahahaa. tego mi było trzeba .... teksty

kochananamalowana dodano: 16 czerwca 2012

hahahahaa. tego mi było trzeba . kiedyś musiałam przekonać się jacy ludzie są naprawdę , a że było to dzisiaj no cóż bywa.

I wracamy do czasów płakania po... teksty

kochananamalowana dodano: 11 czerwca 2012

I wracamy do czasów płakania po nocach , chodzenia z uśmiechem cały dzień i udawania , że wszystko jest okej .Taka teraz moja rzeczywistość .

Prawdziwe .! teksty kochananamalowana dodał komentarz: Prawdziwe .! do wpisu 10 czerwca 2012
Kiedy mój świat się psuję to... teksty

kochananamalowana dodano: 10 czerwca 2012

Kiedy mój świat się psuję to cały w jednym czasie w jednym momencie z jednakowymi ludźmi .

Na chwilę wszystko było lepiej na... teksty

kochananamalowana dodano: 10 czerwca 2012

Na chwilę wszystko było lepiej na chwilę .

Ludzie ranią po to są ludzie żeby... teksty

kochananamalowana dodano: 10 czerwca 2012

Ludzie ranią po to są ludzie żeby ranili .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV