głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyle się wydarzyło.. tych złych... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

tyle się wydarzyło.. tych złych, tych dobrych rzeczy... tyle pięknych chwil, tyle także smutnych... nieważne gdzie jesteś, nieważne obok kogo zasypiasz... pamiętaj, że Cię kocham.

 ...  ona nie jest człowiekiem  ona... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

(...) ona nie jest człowiekiem, ona jest aniołem. moim aniołem. wierzę w prawdziwą miłość.wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia. wierzę, że miłość przezwycięży wszystko. to nie znaczy, że nie będzie trudnych chwil. czy też skomplikowanych rzeczy do uporania się. ponieważ będą. ale znalezienie osoby, która zrobi to z Tobą i wiedząc, że ta osoba ochrania nas - sprawia, że wszystko staje się łatwiejsze." OTH s06e23

6:00 czas wstawać. Ale nie wiem po... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

6:00 czas wstawać. Ale nie wiem po co. Może pójdę na boisko...

Bezsenność. teksty

klustra dodano: 3 dni temu

Bezsenność.

I muszę Ci pogratulować. Byłam dla... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

I muszę Ci pogratulować. Byłam dla Ciebie kochanką, co? Ciekawe uczucie muszę przyznać.. niemożliwym było przyznać się do swoich grzeszków, co? Mała...jak to jest? Wiedziałam, że jestem dla Ciebie mało ważnym pioneczkiem ale żeby aż tak? Hmm.. dlatego obrączka jest u Ciebie. Żeby taki śmieć jak ja nie miał jej więcej w swoich dłoniach. :)

Chcę nauczyć się Ciebie... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

Chcę nauczyć się Ciebie nienawidzić. Chciałabym móc to czuć. Nie tęsknotę a nienawiść.

 Serca nie oszukasz. Nikt nie oszuka.... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

"Serca nie oszukasz. Nikt nie oszuka. I taka jest prawda. To się czuje. I tęsknotę się czuje jak zapach kawy, której nie można wypić, który tylko zapachem jest i drażni duszę. Czuje się dłonie w snach. Pocałunki obok. Poduszki. Znałam takich, którzy uciekali od serca. Ale od serca się nie ucieknie. Tak naprawdę nie ma ucieczek. Dróg wyjścia, skrótów. Może być przerwa w sercu na chwilę. Próba zakrywania uczuć ręką. Później i tak wszystko wraca. Przychodzi. Można milczeć, liczyć do stu i przekonywać siebie, że nic, mówić do siebie: nie i nie. I co z tego? Pragnienia zawsze wracają, jeśli są prawdziwe." Nie są, pewnie nawet nigdy nie były. :)

Cieszę się  że miałam okazję... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

Cieszę się, że miałam okazję zobaczyć jak wiele warte są Twoje słowa, obietnice i te wszystkie rzeczy, które mówiłaś. Lepiej późno niż wcale Mała :)

Obrączka wróciła do Ciebie. Mam... teksty

klustra dodano: 3 dni temu

Obrączka wróciła do Ciebie. Mam nadzieję, że ona kiedyś dowie się prawdy. Chyba, że to mnie okłamywałaś. Czy te pocałunki nie były szczere? Heh, teraz to już i tak nie ważne. Masz nowe życie! Trzeba to uczcić :)

Coś mi mówi  że się jeszcze... teksty

klustra dodano: 4 dni temu

Coś mi mówi, że się jeszcze spotkamy.

Ona zasługuje aby wiedzieć o Twoich... teksty

klustra dodano: 4 dni temu

Ona zasługuje aby wiedzieć o Twoich lękach, obawach, błądzeniu. Jesteście razem. Ze mnie zrezygnowałaś już dawno. Zrobiłam to dla Ciebie Mała. Żebyś mogła zbudować coś szczerego, pięknego.

Ty wiesz  że nie mogłam. teksty

klustra dodano: 4 dni temu

Ty wiesz, że nie mogłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV