głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Uwierz we mnie. W moje uczucia. A pamiętasz jak rok temu mówiłeś to samo? I pamiętasz co potem zrobiłeś? Tak zostawiłem Cię ale zaufaj mi. Nie umiem. Nie kocha

kiika

kiika.moblo.pl
Uwierz we mnie. W moje uczucia. A pamiętasz jak rok temu mówiłeś to samo? I pamiętasz co potem zrobiłeś? Tak zostawiłem Cię ale zaufaj mi. Nie umiem.
 Uwierz we mnie. W moje uczucia.  A... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

-Uwierz we mnie. W moje uczucia. -A pamiętasz jak rok temu mówiłeś to samo? I pamiętasz co potem zrobiłeś? -Tak, zostawiłem Cię, ale zaufaj mi. -Nie umiem.

Nie kocham Cię za to  że masz... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Nie kocham Cię za to, że masz piękne spojrzenie czy za Twój zniewalający uśmiech.Kocham Cię pomimo tego, że jesteś wrednym kretynem bez uczuć. Bo przecież nie kocha się za coś, lecz pomimo czegoś.

mam niedobór Twoich pocałunków. teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

mam niedobór Twoich pocałunków.

na karuzeli z tobą w tą miłość... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

na karuzeli z tobą w tą miłość się zakręcić.. - żeby ci się w głowie nie zakręciło. - ty kręcisz całym moim światem - uważaj, jak raz wsiądziesz do tej karuzeli, ciężko będzie wysiąść - coś o tym wiem.

szli beztrosko trzymając się za... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

szli beztrosko trzymając się za ręce. nagle rozpętała się ogromna burza. pioruny uderzały dookoła. wiedział jak bała się burzy, dlatego mocno ją przytulił do siebie. słyszała bicie jego serca. nagle strach minął.

i wcale nie chce Cię już spotykać... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

i wcale nie chce Cię już spotykać, na Twój widok jest mi niedobrze, chociaż kiedyś byłeś dla mnie idealny

Popijając kolejny łyk wina i... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Popijając kolejny łyk wina i przyglądając się w swoje odbicie w lustrze rozmawiam z samą sobą. Czasem lubię porozmawiać z kimś inteligentnym.

Stała wpatrzona w jego cudowne... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Stała wpatrzona w jego cudowne brązowe oczy, mogła w nich utonąć, była gotowa stać tam bez końca i patrzeć w jego źrenice, on miał dokładnie to samo z jej cudownym uśmiechem.

  Masz chłopaka?   zainteresowała... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

- Masz chłopaka? - zainteresowała się. - Um. Nie – wymamrotałam. - I dobrze. Facet przyleci, przeleci i odleci, a żadnego pożytku z niego nie ma.

 mam ciężki charakter  wiesz ku.rwa... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

-mam ciężki charakter, wiesz ku.rwa, że potrafię spier.dolić nawet najprostszą rzecz, miłość jest skomplikowana, jak to ją spierd.olę co zrobisz? -będę ją kur.wa naprawiał.

Kilometry nie są dobrą wymówką do... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Kilometry nie są dobrą wymówką do zakończenia znajomości, bo gdy zależy Ci na kimś, starasz się, niezależnie od tego co was dzieli. Najważniejsze jest to, co was łączy.

wiesz kiedy jest prawdziwa miłość... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

wiesz kiedy jest prawdziwa miłość ? wtedy , gdy On zakocha się w Tobie - potarganej , z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem .. a nie , gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów . wtedy , gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz , ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie , że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV