głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym że kochasz. 100 było o tym że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoj

kiika

kiika.moblo.pl
Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym że kochasz. 100 było o tym że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje ko
Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło, że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów.

To zawsze przychodzi tak zupełnie... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

To zawsze przychodzi tak zupełnie niespodziewanie. Wmawiasz sobie, że na pewno się nie zakochasz i orientujesz się nagle, że wpadłaś po uszy i chyba już za późno. Potem pewnie będziesz cierpieć, bo to miłość bez wzajemności, prawda? Zostanie ci parę wspomnień i jego śmiech gdy mówiłaś coś, nawet zupełnie niezabawnego, a on się śmiał, żeby sprawić ci przyjemność, potem nazywał kretynką, ty jego biłaś po głowie i ganialiście się w deszczu. I zostaje ci tylko tyle i już jest za późno na wmawianie "nie zakocham się w nim".

w pochmurny dzień wezmę cię za... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

w pochmurny dzień wezmę cię za rękę i zobaczysz że nawet wtedy świat okaże się piękny.

Wiesz  bo to Ty robisz tak że w... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Wiesz, bo to Ty robisz tak że w brzuszku czuję te...no jak im tam...tuptające bizonki.

Wiem już coś o niej. Gdy jest... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Wiem już coś o niej. Gdy jest radosna ma rozpuszczone włosy, gdy jej smutno wiąże je w kucyk, a gdy o czymś myśli obgryza paznokcie.

Kiedy jesteś z kimś  cały świat... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Kiedy jesteś z kimś, cały świat się nie liczy. Na początku jest super. Potem dochodzą sprzeczki o byle co. Oddalacie się od siebie, ale nadal tkwicie w przekonaniu, że to największa miłość waszego życia. I kłótnie. Już tym razem poważne. Lecz nadal jesteście razem. Przyzwyczajenie? A może niechęć bycia samemu? Już Wam tak nie zależy, choć Jego dotyk nadal przyprawia Cię o dreszcze.

siedzę przed tym cholernym... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

siedzę przed tym cholernym monitorem. czekam na odpowiedź od ciebie. proste 'cześć', lub 'co tam u ciebie?' właśnie na to czekam. siedzę całą noc, mam nadzieję, że będziesz. jestem wyczerpana tym czekaniem na ciebie i twoją wiadomość. i nagle coś doszło. ale nie 'cześć', tylko 'żegnaj'. jestem zażenowana, już nie zmęczona. zgubiłam emocje, więc nigdy mnie nie kochałeś? siedzę przed komputerem, obserwuję łzy uderzające o klawiaturę. obserwuję moje marzenia, które wciągnął wentylator.

Boję się spojrzeć Ci prosto w oczy... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Boję się spojrzeć Ci prosto w oczy chociaż nic złego nie zrobiłam. Ja po prostu nie chce zobaczyć w nich odrzucenia.

wiesz  że uwielbiam kiedy mnie... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

wiesz, że uwielbiam kiedy mnie całujesz? wtedy czuje się, jakby słońce wybuchało mi przed oczami, jakby ktoś rzucał na mnie zaklęcie o twoim imieniu.

siedziała tam wpatrzona w niego z... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

siedziała tam wpatrzona w niego z rozmarzonymi oczami. wiedziała, że nigdy ich drogi się nie spotkają, ale mimo wszystko uwielbiała marzyć, choć wiedziała, że rani samą siebie.

mam wyjebane  mówiąc ściśle mam... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

mam wyjebane, mówiąc ściśle mam wyjebane i to zajebiście...yhh.

metoda 'chuj mnie to obchodzi'... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

metoda 'chuj mnie to obchodzi' najlepszą by przetrwać na tym świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV