głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika szli beztrosko trzymając się za ręce. nagle rozpętała się ogromna burza. pioruny uderzały dookoła. wiedział jak bała się burzy dlatego mocno ją przytulił do sie

kiika

kiika.moblo.pl
szli beztrosko trzymając się za ręce. nagle rozpętała się ogromna burza. pioruny uderzały dookoła. wiedział jak bała się burzy dlatego mocno ją przytulił do siebie. słys
szli beztrosko trzymając się za... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

szli beztrosko trzymając się za ręce. nagle rozpętała się ogromna burza. pioruny uderzały dookoła. wiedział jak bała się burzy, dlatego mocno ją przytulił do siebie. słyszała bicie jego serca. nagle strach minął.

i wcale nie chce Cię już spotykać... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

i wcale nie chce Cię już spotykać, na Twój widok jest mi niedobrze, chociaż kiedyś byłeś dla mnie idealny

Popijając kolejny łyk wina i... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Popijając kolejny łyk wina i przyglądając się w swoje odbicie w lustrze rozmawiam z samą sobą. Czasem lubię porozmawiać z kimś inteligentnym.

Stała wpatrzona w jego cudowne... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Stała wpatrzona w jego cudowne brązowe oczy, mogła w nich utonąć, była gotowa stać tam bez końca i patrzeć w jego źrenice, on miał dokładnie to samo z jej cudownym uśmiechem.

  Masz chłopaka?   zainteresowała... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

- Masz chłopaka? - zainteresowała się. - Um. Nie – wymamrotałam. - I dobrze. Facet przyleci, przeleci i odleci, a żadnego pożytku z niego nie ma.

 mam ciężki charakter  wiesz ku.rwa... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

-mam ciężki charakter, wiesz ku.rwa, że potrafię spier.dolić nawet najprostszą rzecz, miłość jest skomplikowana, jak to ją spierd.olę co zrobisz? -będę ją kur.wa naprawiał.

Kilometry nie są dobrą wymówką do... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Kilometry nie są dobrą wymówką do zakończenia znajomości, bo gdy zależy Ci na kimś, starasz się, niezależnie od tego co was dzieli. Najważniejsze jest to, co was łączy.

wiesz kiedy jest prawdziwa miłość... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

wiesz kiedy jest prawdziwa miłość ? wtedy , gdy On zakocha się w Tobie - potarganej , z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem .. a nie , gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów . wtedy , gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz , ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie , że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa

Wieczorem zakryta kołdrą po uszy... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Wieczorem zakryta kołdrą po uszy, leżę w ciszy. Słyszę tylko stukanie kropel deszczu o parapet. Myślę -jak zawsze- o Tobie. Czy tęsknisz za mną? Czy Ci mnie choć trochę brakuje? Bez Ciebie nie umiem żyć! Nie potrafię się na niczym skupić. Jestem rozkojarzona. Przez Ciebie nie mogę zasnąć! To uczucie, uczucie tęsknoty niszczy mnie od środka. Mimo, że czekam wiedz, że nie będę tego wiecznie robić. Co z tego że Cię kocham, jak Ty mnie zwyczajnie lekceważysz. Jeszcze niedawno kochałeś, bo wiedziałeś, że nie możesz mnie mieć? Teraz jak już wiesz, że jestem w Tobie zakochana, nie chcesz mnie. Na czym to polega? Ta twoja zasrana duma Ci nie pozwala? Tak? Fakt mi jej brakuje. Nie umiem tak zwyczajnie zapomnieć.. A Ty to wykorzystujesz. Za każdym razem się mną bawisz, a jak już Ci się znudzi ulatniasz się z mojego życia. Nawet nie powiesz żegnaj lub zwykłego spierdalaj, tak po prostu bez słowa znikasz. A ja czekam na cud, że może się znowu zjawisz. Taak to Ty jesteś powodem dla którego cierpi moje serce

jestem wielbicielką jego... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

jestem wielbicielką jego łobuzerskiego uśmiechu i błękitnych oczu.

  a znasz takie uczucie gdy serce... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

- a znasz takie uczucie gdy serce mocniej bije, nie umiesz złapać oddechu, trzęsiesz się i nie wiesz co powiedzieć? - uczucie gdy widzisz ukochaną osobę, a nie możesz z nią być. - dokładnie.

Radość umyka w wodospadzie zdarzeń. teksty

kiika dodano: 26 sierpnia 2010

Radość umyka w wodospadzie zdarzeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV