głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika znasz ten stan kiedy mimo że masz włączone dźwięki ciągle sprawdzasz na leżącym obok telefonie czy przypadkiem nie napisał ? hmm jej to przykre ale wiesz kiedy

kiika

kiika.moblo.pl
znasz ten stan kiedy mimo że masz włączone dźwięki ciągle sprawdzasz na leżącym obok telefonie czy przypadkiem nie napisał ?
znasz ten stan  kiedy mimo  że masz... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

znasz ten stan, kiedy mimo, że masz włączone dźwięki ciągle sprawdzasz na leżącym obok telefonie, czy przypadkiem nie napisał ?

hmm  jej to przykre  ale wiesz kiedy... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

hmm, jej to przykre, ale wiesz kiedy patrzę na tą ''twoją dziewczynę'' to mam ochotę wysłać sms o treści `POMAGAM `.

i ten jego cholernie słodki uśmiech... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

i ten jego cholernie słodki uśmiech, który doprowadza mnie do obłędu.

panicznie bała się pająków  ale... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

panicznie bała się pająków, ale strach przed tym, że kiedyś spotka Go, idącego za rękę z inną, był o wiele potężniejszy.

Minie długi czas zanim zdam sobie... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Minie długi czas zanim zdam sobie sprawę z tego, że już nie będę rozmawiać z Tobą, że minęło już dużo czasu, że Tobie już się pewnie ułożyło, że Ty nie myślisz o mnie, że żyjesz swoim życiem i już dawno jesteś dalej niż ja... choć przez chwile.. pamiętam, że szedłeś koło mnie a teraz jesteś już tak daleko, że nie obejmuje Cie mój wzrok. Taak.. jeszcze trochę czasu... Teraz będę żyła z dnia na dzień aby szybciej mijały dni i żeby po raz któryś zaczęła odnawiać się we mnie nadzieja.., że świat nie kończy się na jednej nieszczęśliwej miłości, na czyiś słowach, gestach. A teraz... będę musiała przypomnieć sobie życie sprzed paru miesięcy, przypomnieć sobie, że kocham zachody słońca i nie myśleć o tym co teraz robisz.

Jak miała się nie zakochać?!... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Jak miała się nie zakochać?! skoro ciągnął ją za rękę, obiecał pokazać świat, wierzył w ich szczęście, zarażał optymizmem, aż w końcu uwierzyła! I nagle, jakby to wszystko było tylko snem. Nie wiedziała, czy rzeczywiście on w jej życiu był...

 A co jeśli zacznie padać deszcz i... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

-A co jeśli zacznie padać deszcz i zmoknę? -Nie zmokniesz, nauczę Cię chodzić miedzy kroplami.

zainspirowałeś mnie swoimi... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

zainspirowałeś mnie swoimi brązowymi oczami.

Nie żyć  nie myśleć  nie być... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

Nie żyć, nie myśleć, nie być, nie istnieć. Na chwilę się zgubić.

tyle myśli przemyka przez moją... teksty

kiika dodano: 28 sierpnia 2010

tyle myśli przemyka przez moją głowę.

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło, że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów.

To zawsze przychodzi tak zupełnie... teksty

kiika dodano: 27 sierpnia 2010

To zawsze przychodzi tak zupełnie niespodziewanie. Wmawiasz sobie, że na pewno się nie zakochasz i orientujesz się nagle, że wpadłaś po uszy i chyba już za późno. Potem pewnie będziesz cierpieć, bo to miłość bez wzajemności, prawda? Zostanie ci parę wspomnień i jego śmiech gdy mówiłaś coś, nawet zupełnie niezabawnego, a on się śmiał, żeby sprawić ci przyjemność, potem nazywał kretynką, ty jego biłaś po głowie i ganialiście się w deszczu. I zostaje ci tylko tyle i już jest za późno na wmawianie "nie zakocham się w nim".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV