głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Patrzyłam mu uważnie w jego piwne tęczówki delikatnie rozpinając guziki od jego białej koszuli. Pachniała . on pachniał . Było w tym zapachu coś czego doświadcz

kiika

kiika.moblo.pl
Patrzyłam mu uważnie w jego piwne tęczówki delikatnie rozpinając guziki od jego białej koszuli. Pachniała . on pachniał . Było w tym zapachu coś czego doświadczyłam b
Patrzyłam mu uważnie w jego piwne... teksty

kiika dodano: 9 października 2010

Patrzyłam mu uważnie w jego piwne tęczówki delikatnie rozpinając guziki od jego białej koszuli. Pachniała . on pachniał . Było w tym zapachu coś czego doświadczyłam, bez wątpienia . i te rysy twarzy .. tak idealne .. Tak znajome .. musnęłam delikatnie jego policzek i zeszłam mu z kolan . przepraszam - wyszeptałam . poprawiłam bluzkę i wyszłam . to nie był mężczyzna którego kochałam .

zadał mi pytanie czy kiedykolwiek... teksty

kiika dodano: 9 października 2010

zadał mi pytanie czy kiedykolwiek cholernie mi na czymś zależało.powiedziałam,że nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. no bo jak ? miałam mu powiedzieć,że tak - i że chodzi o Niego ? przecież jestem tylko jego kumpelą, która codziennie przed snem pisze mu w smsie o czym myśli, bo On ją o to prosi.

Nie twierdze  że jesteś mój  po... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Nie twierdze, że jesteś mój, po prostu lubię mieć Cie przy sobie.

Wiesz co  powiedziałabym  że Ci... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Wiesz co, powiedziałabym, że Ci przejdzie. Ale Ty to wiesz. Powiedziałabym, że nie był Ciebie wart, ale Ty to wiesz. Powiedziałabym, że jeszcze się zakochasz i będziesz szczęśliwa, ale Ty to wiesz. Cokolwiek powiem, nie pomoże Ci to, bo wiesz to wszystko, a jednak Ci to nie pomaga, bo nie zmienisz swojego myślenia. I choć czas nie zna się na bliznach, Tobie właśnie potrzeba czasu.

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Wielu facetów mi się podoba. kilkunasty mnie kręci. na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się och niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę Tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie.

  Nie patrz tak na mnie.!  Jak.?  Tak... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

- Nie patrz tak na mnie.!- Jak.?- Tak jakby między Nami mogło coś być ..

Pijana ze szczęścia nie chciała... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Pijana ze szczęścia nie chciała wytrzeźwieć.

Opowiedziałabym Ci o nim wszystko... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Opowiedziałabym Ci o nim wszystko, ale wtedy Ty także byś się w nim zakochała...

  poczekaj   opowiem Ci o swojej... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

- poczekaj , opowiem Ci o swojej śmierci

Złapałeś mnie za rękę i... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Złapałeś mnie za rękę i powiedziałeś, że cholernie za mną tęsknisz. Tak to był bardzo ładny sen.

Pamiętasz jeszcze te wieczory   w... teksty

kiika dodano: 8 października 2010

Pamiętasz jeszcze te wieczory , w których leżeliśmy oboje na podłodze wijąc się ze śmiechu ? Obok łóżka leżała zawsze pusta butelka taniego wina , z głośników leciała nasza piosenka a my potrafiliśmy tak leżeć trzymając się za ręce , gapiąc w sufit i co jakiś czas wybuchać śmiechem . Do dziś się nic nie zmieniło . Każdy wieczór jest ten sam .. Tylko , że Ciebie gdzieś wcięło , bo od pewnego czasu leżę sama na podłodze , w tle nasza melodia , pusta butelka i jeszcze Twój śmiech , którą przypomina mi martwa podświadomość .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV