głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało.

kiika

kiika.moblo.pl
Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeś
Nawet nie wiesz jakie to trudne.... teksty

kiika dodano: 16 listopada 2010

Nawet nie wiesz jakie to trudne. Patrzeć na Ciebie każdego dnia, być miłą i zachowywać się jakby nigdy nic się nie stało. A stało się. Cholernie dużo się stało. Nawet jeśli Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy..

Sądzę  że zakochujemy się od... teksty

kiika dodano: 16 listopada 2010

Sądzę, że zakochujemy się od pierwszego wejrzenia, chociaż rozsądek nam podpowiada, że to pomyłka, i wtedy zaczynamy walczyć z tym instynktownym uczuciem – tak naprawdę wcale nie chcąc zwyciężyć.

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

kiika dodano: 16 listopada 2010

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami paców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka

Nie chcę już oddechu na karku i... teksty

kiika dodano: 16 listopada 2010

Nie chcę już oddechu na karku i dłoni na biodrach. Dotknij mnie sercem.

Nie mam ochoty na nic .. zmęczyłam... teksty

kiika dodano: 16 listopada 2010

Nie mam ochoty na nic .. zmęczyłam się już nawet dostarczaniem tlenu do płuc .

'I chcę doczekać dnia  gdy moja... teksty

kiika dodano: 16 listopada 2010

'I chcę doczekać dnia, gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie: mamo, też ktoś ci kiedyś złamał serce? I ja wtedy z uśmiechem, opowiem o Tobie, a ona się rozchmurzy i powie: to u mnie nie jest aż tak źle.. '

Wiesz kiedy docenisz co straciłeś.?... teksty

kiika dodano: 14 listopada 2010

Wiesz kiedy docenisz co straciłeś.? Kiedy budząc się rano z problemem, po prostu nie będziesz mógł wykręcić mojego numeru, bo będziesz wiedział, że już nie odbiorę.... - A jeśli któregoś dnia zapragniesz wrócić. Przyjdziesz. Zobaczysz mnie. Będę piękna, sk...romnie ubrana - tak jak lubie. Uśmiechniesz się na mój widok. Spojrzysz tak, jak już dawno nie patrzyłeś, tak, jak za pierwszym razem.. A wtedy podbiegnie do mnie chłopczyk, złapie mnie za rękę. - Synku, przywitaj się z panem... Imię dam mu po Tobie. W wózeczku będzie córeczka, o której wiesz, że marzę. Spojrzysz zaskoczony. Uśmiechnę się, ale oczy będę miała smutne, bo ten smutek, żal nie minie. Mimo wszystko podniosę głowę i ... odwrócę się do męża, który doceni to, co miałeś, a odrzuciłeś. - Kobieta potrafi wybaczyć wszystko, oprócz tego, że się jej nie kocha.

gdybyś był ziołem  jarałabym cie... teksty

kiika dodano: 14 listopada 2010

gdybyś był ziołem -jarałabym cie 24 h na dobę . :D

“najpierw podoba Ci się   tylko... teksty

kiika dodano: 14 listopada 2010

“najpierw podoba Ci się - tylko tyle. później zauważasz , że obchodzi Cię to z kim gada , jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się , że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. w końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć , że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą , że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie , że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną ..”

“Wszystko przez to  że jestem... teksty

kiika dodano: 14 listopada 2010

“Wszystko przez to, że jestem młoda, głupia i dobra w podejmowaniu złych decyzji.”

“Jeżeli będę jak ostatnia... teksty

kiika dodano: 14 listopada 2010

“Jeżeli będę jak ostatnia wariatka uśmiechała się do ludzi na ulicy, potykała o swoje własne nogi i śmiała się bez powodu... to będzie znaczyło, że właśnie pędzę na spotkanie z facetem moich marzeń i oszalałam z miłości do Niego...”

“Orka się uwolni  Lessie wróci... teksty

kiika dodano: 14 listopada 2010

“Orka się uwolni, Lessie wróci, Nemo się odnajdzie... a Ty mnie pokochasz.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV