głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika dlaczego za mną idziesz? chciałem powiedzieć Ci że Cię kocham. widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. jakiej przyjaciółki? jest ode mnie ładniejsza

kiika

kiika.moblo.pl
dlaczego za mną idziesz? chciałem powiedzieć Ci że Cię kocham. widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. jakiej przyjaciółki? jest ode mnie ładniejsza
 dlaczego za mną idziesz?... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

-dlaczego za mną idziesz? -chciałem powiedzieć Ci, że Cię kocham. -widocznie nie poznałeś jeszcze mojej przyjaciółki. -jakiej przyjaciółki? -jest ode mnie ładniejsza i mądrzejsza, stoi za Tobą. -ale tu nikogo nie ma. -widzisz, gdybyś mnie kochał nigdy byś się nie odwrócił..

lubiła Go. trochę bardziej niż... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

lubiła Go. trochę bardziej niż wiosnę, dużo bardziej niż kawę, bardzo bardziej niż innych

 Jak się czujesz  dziś już lepiej?... teksty

kiika dodano: 27 listopada 2010

-Jak się czujesz, dziś już lepiej? -Jakby Ci to powiedzieć. Pomimo tych zapuchniętych oczu, mokrych poduszek, miliony chusteczek i wszędzie walających się zdjęć i wspomnień. Wszystko gra. A i mam tylko cholernie bolące serce. Ale dziękuję, czuję się wyśmienicie.

  Dlaczego jesteś smutna ?    Bo... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

- Dlaczego jesteś smutna ? - Bo kogoś kocham... za bardzo. - Kogo? - Weź głupka nie udawaj. - Nie udaję, tylko grzecznie pytam. - To grzecznie spójrz w lustro.

Silę się na obojętność  udaję... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

Silę się na obojętność, udaję, że mnie nie interesujesz, nie zadaję pytań, na które bardzo chcę znać odpowiedzi, unikam spotkań, chociaż Twoja twarz jest pierwszą, którą sobie przypominam każdego wieczora i poranka. Tęsknię. Ale nie powiem Ci o tym, bo łudzę się, że któregoś dnia to Ty zrobisz to pierwszy.

teoretycznie mogę spróbować i... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

teoretycznie mogę spróbować i dostać wszystko. a praktycznie?

nazwij ją blacharą  tapeciarą... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

nazwij ją blacharą, tapeciarą, pustą, próżną i głupią. Przecież jakoś musisz sobie obrzydzić coś czego nigdy nie zdobędziesz.

zabawa w miłość  nie jest grą... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

zabawa w miłość, nie jest grą fair play. nie ma reguł. nie uznaje się faulów. to brutalna gra, wymagająca mnóstwa poświęceń.

to przeciez nie moja wina  że gdy... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

to przeciez nie moja wina, że gdy 'przypadkiem' pojawia się myśl o Tobie, moje mocno czerwone usta układają się w usmiech.

Zamiast pierdolić  jesteś dla mnie... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

Zamiast pierdolić "jesteś dla mnie wszystkim. jesteś dla mnie jak narkotyk dla narkomana, jesteś jak miodzik dla Puchatka. bez ciebie umieram, jestem nikim. kocham cię całą sobą. gdy cię widzę, mam rumieńce. głupia śmieje się do monitora, gdy gdziekolwiek z internecie pojawi się twoje imię" ja po prostu powiem proste "Kocham cię". Treść inna, znaczenie takie samo.

Zazdroszczę dziewczynie  która cię... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

Zazdroszczę dziewczynie, która cię dzisiaj przytuliła. Miała w swoich dłoniach cały mój świat. Ile ja bym oddała, by być na jej miejscu ;<

Naiwnie. Całym sercem. Nad życie.... teksty

kiika dodano: 26 listopada 2010

Naiwnie. Całym sercem. Nad życie. Do szaleństwa. Bez pamięci. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV