głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kiika to przykre gdy mijając Cie ulicy spuściłeś wzrok i nie spojrzałeś nie powiedziałeś mi tego głupiego cześć ani nawet nie posłałeś uśmiechu. obróciłam się wiem że

kiika

kiika.moblo.pl
to przykre gdy mijając Cie ulicy spuściłeś wzrok i nie spojrzałeś nie powiedziałeś mi tego głupiego cześć ani nawet nie posłałeś uśmiechu. obróciłam się wiem że zr
to przykre  gdy mijając Cie ulicy... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

to przykre, gdy mijając Cie ulicy, spuściłeś wzrok i nie spojrzałeś, nie powiedziałeś mi tego głupiego cześć, ani nawet nie posłałeś uśmiechu. obróciłam się, wiem, że zrobiłeś to samo. gdy nasze oczy spotkały się postanowiłeś się uśmiechnąć. nie uznam tego za żałosne, lecz za to, że nadal Ci zależy. obróciłeś się ..

najgorsze jest gdy odtrącasz na... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.

Ty go kochasz  on Cię... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Ty go kochasz, on Cię rzucił..bądź honorowa, nie proś by wrócił.

budząc się w środku nocy. słyszę... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

budząc się w środku nocy. słyszę tykanie zegara jest ciemno za oknem pada śnieg na niebie widać księżyc. a ja tak leżę sobie sama i wiem że spisz ale chciałabym abyśmy każdą noc spędzali razem leżąc koło siebie. oddałabym wiele aby słyszeć jak oddychasz patrzeć na ciebie być spokojna bo ty leżysz przy mnie. kiedyś nadejdzie taki dzień w którym to się spełni.

Od kilku tygodni udaję  że Cię nie... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Od kilku tygodni udaję, że Cię nie znam. Że jesteś mi totalnie obojętny. Że nie obchodzi mnie, jaką masz na sobie koszulkę, z kim się pokłóciłeś, albo dla kogo są buziaczki w Twoim opisie. Udaję, że Cię nie kocham. Udaję...

Jesteś mi już niepotrzebny  a... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Jesteś mi już niepotrzebny, a niepotrzebne rzeczy trafiają do kosza, czyli już wiesz dlaczego nie lubię wyrzucać śmieci ?

Świat dzisiejszych nastolatków jest... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Świat dzisiejszych nastolatków jest nienormalny... Grożą, Ci pobiciem, a nawet śmiercią za to, iż lubisz osobę, za którą 'atakujący' nie przepada.

kiedy patrzę na to  jak jest  już... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

kiedy patrzę na to, jak jest, już nie przechodzą mnie dreszcze, już nie brakuje mi powietrza, już nie wołam jeszcze, jeszcze, jeszcze.

Kochać to także umieć się... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Zakochać się łatwo     odkochać... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Zakochać się łatwo, odkochać się trudniej.

Jak byłam mała to miłość... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Piję kawę. Palę papierosy i... teksty

kiika dodano: 27 luty 2011

Piję kawę. Palę papierosy i czasami po prostu żyje. Zdarza mi się nawet oddychać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV