głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Jedziesz gdzieś dzisiaj samochodem. Raczej nie. To masz wino. babcia :D Uporządkowałam wszystko począwszy od życia a skończywszy na szafach. Wspomnienia przest

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Jedziesz gdzieś dzisiaj samochodem. Raczej nie. To masz wino. babcia :D
  Jedziesz gdzieś dzisiaj... teksty

kavu_zet dodano: 2 kwietnia 2015

- Jedziesz gdzieś dzisiaj samochodem. - Raczej nie. - To masz wino. / babcia :D

Uporządkowałam wszystko  począwszy... teksty

kavu_zet dodano: 2 kwietnia 2015

Uporządkowałam wszystko, począwszy od życia a skończywszy na szafach. Wspomnienia przestały uwierać wraz z popaleniem starych listów, walentynek i kalendarzy. To, co było nie jest istotne. Ważne jest to, co dopiero się wydarzy. Nie muszę przechowywać zeszytów z podstawówek ani notatek, do których nawet nie zaglądam. Wiem za to, że powinnam robić miejsce w szafach dla przyszłego męża, który już za parę miesięcy ze mną zamieszka. Niby wszystko jest tak samo jak było, niby nic się nie zmieniło, a zmieniło się wszystko. Jest kapitalnie, mimo że nie jest łatwo. Bo kto powiedział, że piękne życie musi być proste?

 Dużo czytam. Jakie studia  taki... teksty

kavu_zet dodano: 2 kwietnia 2015

"Dużo czytam. Jakie studia, taki hajs po studiach. Będzie w pizdę biło życie, bo nie znałam się na śrubkach." Rover

 Upadli idole gdzieś przy wódce... teksty

kavu_zet dodano: 2 kwietnia 2015

"Upadli idole gdzieś przy wódce przy stole." Rover

Tak bywa    teksty kavu_zet dodał komentarz: Tak bywa ;) do wpisu 2 kwietnia 2015
Przeraża mnie to. To  że powstają... teksty

kavu_zet dodano: 31 marca 2015

Przeraża mnie to. To, że powstają fanpejdże typu "Seksowne dziesięciolatki" albo "Przystojni trzynastolatkowie". To, że dzieciaki startują w programach, w których śpiewają piosenki o "sexy bitches" lub uczą się układów godnych tancerek erotycznych. To, że dwunastoletnie dziewczynki wyjeżdżają na obozy, na których uczą je jak być modelkami, a ich mamusie realizują swoje niespełnione ambicje. To, że rodzice wysyłają swoje dzieci na milion zajęć dodatkowych, począwszy od baletu a skończywszy na siodmym języku, którego nazwy jej latorośl nie może zapamiętać. To, że uroda i talenty maluchów wykorzystywane są jako "dobry towar", który świetnie się sprzedaje w telewizji. Przeraża mnie to, bo dzieci nawet nie zdają sobie sprawy, jaką krzywdę wyrządzają im najbliżsi. Owszem, mają szansę zdobyć sławę i pieniądze, ale kosztem czegoś znacznie piękniejszego: beztroskiego dzieciństwa, którym powinni się cieszyć jak najdłużej, bo i tak przemija bezpowrotnie. / Kavu Zet.

I nagle dostrzegasz  że już nie... teksty

kavu_zet dodano: 31 marca 2015

I nagle dostrzegasz, że już nie jesteś taka jak kiedyś. Dostrzegasz to, że przez ostatni czas cholernie się zmieniłaś i może nie tego chciałaś, ale to życie Cie tak poprowadziło. W końcu dostrzegasz ile ważnych osób odeszło, a ile przybyło. Dostrzegasz kto został, a kto odszedł z własnej woli. I nagle uświadamiasz sobie, że nie wiele Ci jeszcze zostało. Zostało tylko kilka najważniejszych osób, tych o których odejściu nie byłabyś w stanie nawet pomyśleć. Osób, bez których to wszystko przestało by mieć znaczenie. I właśnie wtedy uświadamiasz też sobie z kim chciałabyś żyć, to właśnie z nim, prawda? To przy nim chciałabyś zasypać, i rano budzić się w jego ramionach. I już na samą myśl, że mogłoby go zabraknąć, krople łez spływają po twarzy. Nagle uświadamiasz sobie, że On jest dla Ciebie tym 'wszystkim', bez którego nie potrafiłabyś żyć, nie chciałabyś. Bo tylko jego pragniesz, i tylko z Nim chcesz być mimo wszystko. Jest Twoim najlepszym szczęściem, mam rację? Za bardzo to znam.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

na +! :  teksty kavu_zet dodał komentarz: na +! :) do wpisu 30 marca 2015
Szczęście nie do końca zależy od... teksty

kavu_zet dodano: 30 marca 2015

Szczęście nie do końca zależy od ludzi, którzy ci towarzyszą, nie zależy też od miejsca, w którym się znajdujesz czy od wykonywanej pracy. Szczęście zależy od podejścia. Od tego, czy żyjesz zgodnie z sumieniem, czy uśmiechasz się do swojego odbicia w lustrze, czy potrafisz dostrzegasz niuanse i umiesz się nimi cieszyć. / Kavu Zet.

 Cóż ja bym zrobił bez ciebie  bez... teksty

kavu_zet dodano: 30 marca 2015

"Cóż ja bym zrobił bez ciebie, bez kochania ciebie ponad wszystko, i tak cudownie kocham cię ponad wszystko, ponad śnieg, deszcz, kurz i mgłę, i nawet głupio tak mowic: "ponad wszystko" jest śmieszne przy tym, które mam dla ciebie, bo nie jest ślepe, fanatyczne kochanie, ale coś także jasnego, tak widnego, że człowiek nie boi się najstraszniejszycg rzeczy: śmierci, próżni, i tak dalej. Samemu chyba strasznie ciężko jest umierać, ale myślę sobie, że gdyby tak mi przyszlo samemu żyć wiecznie, to też strasznie, może jeszcze straszniejsze niż umierać samemu. Ale z tobą to ja mógłbym żyć wiecznie. Tak. Żyć." // E. Stachura

Z nieśmiałego chłopca zrobiłam... teksty

kavu_zet dodano: 30 marca 2015

Z nieśmiałego chłopca zrobiłam pewnego siebie mężczyznę. / Kavu Zet.

 Miasto niesie famę: z kuzynami... teksty

kavu_zet dodano: 30 marca 2015

"Miasto niesie famę: z kuzynami trzymam sztamę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV