głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Życie jest dziwką chociaż my nie bądźmy tani. Raca Ty możesz nie znać mnie. Ja znam swoją wartość. Raca A w mojej głowie wciąż huczy: dla pewnego swego nie ma

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Życie jest dziwką chociaż my nie bądźmy tani. Raca
 Życie jest dziwką chociaż my nie... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Życie jest dziwką, chociaż my nie bądźmy tani." Raca

 Ty możesz nie znać mnie. Ja znam... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Ty możesz nie znać mnie. Ja znam swoją wartość." Raca

A w mojej głowie wciąż huczy: dla... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

A w mojej głowie wciąż huczy: "dla pewnego swego nie ma nic trudnego" / Kavu Zet.

Jestem zakochana w najwspanialszym... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Jestem zakochana w najwspanialszym mężczyźnie, jakiego znam. Żaden inny nie wyzwala we mnie takich emocji jak on, żaden. Nie jest to facet, którego planowałam poderwać seksowną bielizną, a potem utrzymać go przy sobie za pomocą jakichś magicznych sztuczek, które proponowane są dziewczynom w Cosmo. To mężczyzna, który jest odpowiedzialny, szanuje swoją mamę i sprawia, że człowiek zaczyna wierzyć w miłość, w Boga i w końcu w to, że jest się najlepszym człowiekiem. Nie jest typem aroganckiego skurwiela ani cipeczki, która nie wie, w jaki sposób dobrać się dziewczynie do majtek i często się czerwieni. Jest za to odpowiedzialny i ma poczucie humoru. Potrafi przytulić tak jak nikt inny, ale i wkurzyć, czy pogadać o wszystkim jak z ziomkiem. Kocha mnie, to widać w jego oczach. / Kavu Zet.

A ja byłam podobna do opisanego przez Ciebie faceta. Nie nie skrzywdził mnie przedtem żaden mężczyzna poza moim ojcem  więc trudno uważać to za odwet. Nie ufałam nikomu dość łatwo zapominałam o ludziach i niejeden raz raniłam. Najczęściej nieświadomie. Dużo się zmieniło gdy faktycznie poznałam swojego obecnego mężczyznę. Wtedy nieśmiałego chłopca zakochanego we mnie z którym zgodziłam się być bo co mi szkodzi i faktycznie zaszkodziło mi  bo z wrednej suki i femme fatale stałam się wrażliwą dobrą i kochającą kobietą. Jesteśmy razem ponad pięć lat podczas których nie zawsze było idealnie ale wszystko co było złe wyszło nam na dobre.  Każdy zasługuje na miłość dlatego na pewno Ci wyjdzie. : teksty kavu_zet dodał komentarz: A ja byłam podobna do opisanego przez Ciebie faceta. Nie, nie skrzywdził mnie przedtem żaden mężczyzna (poza moim ojcem), więc trudno uważać to za odwet. Nie ufałam nikomu, dość łatwo zapominałam o ludziach i niejeden raz raniłam. Najczęściej nieświadomie. Dużo się zmieniło, gdy faktycznie poznałam swojego obecnego mężczyznę. Wtedy nieśmiałego chłopca, zakochanego we mnie, z którym zgodziłam się być, bo "co mi szkodzi" i faktycznie "zaszkodziło mi", bo z wrednej suki i femme fatale stałam się wrażliwą, dobrą i kochającą kobietą. Jesteśmy razem ponad pięć lat, podczas których nie zawsze było idealnie, ale wszystko co było złe, wyszło nam na dobre. Każdy zasługuje na miłość, dlatego na pewno Ci wyjdzie. :) do wpisu 8 kwietnia 2015
Pocałunek wcale nie musi oznaczać... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Pocałunek wcale nie musi oznaczać miłości. Wiedziałam to, gdy moje usta połączyły się z ustami tego, do którego nie czułam zupełnie nic. To była fikcja. Podobnie jak jego dłonie na moich plecach, próbujące ściągnąć moją bluzkę. Chciałam tego. Moje ciało tego pragnęło. Rozum jednak powiedział: "nie" tak zdecydowanie, że zamiast poddać się mu, uderzyłam go w twarz. Wtedy się ocknął, przytrzymał się za policzek i spojrzał na mnie zmieszanym wzrokiem. "Przepraszam" - bąknął, co było jeszcze głupsze. Potem miał zniknąć z mojego życia. Wielokrotnie go z niego wyrzucałam. Za każdym razem ostatecznie, ale z niedostateczną siłą przekazu, bo za każdym razem wracał. Mimo tego, a może właśnie dlatego, że miałam swoje życie i nie widziałam go w planie, który układałam na przyszłość. Zakazany owoc najbardziej kusi dzieci. Te dorosłe dzieci też. Podobno. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Złamane serce ma tę przewagę nad... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Złamane serce ma tę przewagę nad złamaną nogą, że nie jest widoczne i nikt nie pyta się na wejściu: „co się stało?”, ani nie prawi morałów w stylu: „mogłeś być bardziej ostrożny”. / Kavu Zet.

 Chyba powinieneś już iść.... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

- Chyba powinieneś już iść. - Co? Magiczny nastrój prysł nagle. Usiadł, ubierając się w pośpiechu. Czuł, że oczy mu się zeszkliły i nie mógł wykrztusić słowa. Przez chwilę wydawało mu się, że to ta kobieta, ta, dla której mógłby zmienić swoje życie i trochę zwolnić bieg. Była najlepsza z tych wszystkich lasek, ale nie powiedział jej tego. Milczał, gdy ona siedziała na łóżku i patrzyła na niego w oczekiwaniu. - Nie słyszałeś, co powiedziałam? - powtórzyła. - Idź już. Było fajnie, ale się skończyło. Ubrał się szybko, czując się tak, jakby dostał w twarz. W sumie wolałby dostać w twarz niż przeżyć najlepszy seks w swoim życiu z jedyną kobietą, która mogłaby dla niego stać się kimś ważnym. Wyszedł z jej mieszkania, czując chłód w okolicach serca. / Kavu Zet.

Kiedyś było inaczej. Słowa brak... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Kiedyś było inaczej. Słowa "brak czasu" faktycznie mogły być ściemą, bo poza szkołą nie było prawie żadnych obowiązków. Teraz faktycznie wiem, co oznacza mieć napięty grafik, a czasu musi starczyć na pracę, uczelnię, pisanie i miłość, której za żadne skarby nie można odkładać na później. Często jest tak, że jedni ciągle nie mają czasu, są ciągle w biegu i w końcu umierają ze zmęczenia. Inni z kolei mają go w nadmiarze i nie potrafią nim gospodarować, przez co przecieka im przez palce, a dni są puste i bezwartościowe. W przypadku czasu, podobnie jak w kwestii pieniędzy, nie ma równości. To zresztą jedno z tych modnych słów, nie mających żadnego znaczenia. Jedyne, co nas łączy, to to, że urodziliśmy się, mieliśmy parę dobrych chwil i przypałów, a potem umarliśmy, dostrzegając ile czasu zmarnowaliśmy na głupoty. Kiedyś było inaczej. Wystarczył jeden telefon i nie trzeba było sprawdzać w notesie, czy nie ma się planów na tą godzinę. / Kavu Zet.

To jest tak bardzo zabawne że gdy... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

To jest tak bardzo zabawne, że gdy nagle wszystko zaczyna się układać i pojawiają się skonkretyzowane plany na przyszłość, przydarza się coś, co całkowicie zmienia postać rzeczy. Wtedy człowiek nie wie już, co ma robić i wydaje mu się, że będzie tylko gorzej. Nie jest jednak ani gorzej, ani lepiej. Jest po prostu całkiem inaczej niż w wyobraźni. / Kavu Zet.

 Co mam napisać? Podobno lubisz... teksty

kavu_zet dodano: 7 kwietnia 2015

"Co mam napisać? Podobno lubisz prawdę? Jak lubisz, czemu ryczysz zawsze, kiedy ją wygarnę?" Kękę

przed wyborami  na czasie. : teksty kavu_zet dodał komentarz: przed wyborami - na czasie. :) do wpisu 7 kwietnia 2015
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV