głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Perspektywy i tak mam blade bo najgorsze ma dopiero nadejść. Łona Czoła raczej niskie ale gładkie dość bo dotychczas raczej nieskażone wątpliwością Łona Większ

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Perspektywy i tak mam blade bo najgorsze ma dopiero nadejść. Łona
 Perspektywy i tak mam blade  bo... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Perspektywy i tak mam blade, bo najgorsze ma dopiero nadejść." Łona

 Czoła raczej niskie  ale gładkie... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Czoła raczej niskie, ale gładkie dość, bo dotychczas raczej nieskażone wątpliwością" Łona

Większość nieporozumień wynika z... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

Większość nieporozumień wynika z tego, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem albo z tego, że są tak mocno zapatrzeni we wlasne poglądy, że nie chcą otworzyć się na zdanie drugiego człowieka. Porozumienie leży w komunikacji, ale często nim do niego dojdzie, zginie kilku ludzi albo nawet prawie cały naród. Pokoju na świecie nie będzie nigdy, chyba że skończą się wszystkie wojny w ludzkich umysłach. / Kavu Zet.

Chcesz popełnić samobójstwo? Dobra... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

Chcesz popełnić samobójstwo? Dobra, mogę ci wskazać, jakie tabletki nasenne wybrać albo pożyczę ci sznur. Zanim jednak to zdecydujesz się na ostateczny krok, uśmiechnij się do losu i zrób wszystkie rzeczy, na które nie miałeś odwagi. Co ci szkodzi? Przecież i tak się zabijesz. Masz wybraną datę śmierci, więc opinia ludzi już cię nie skrzywdzi. Pocałuj najpiękniejszą dziewczynę w szkole, a gdy wyjebie ci z liścia, powiedz z uśmiechem, że z bliska jest o wiele brzydsza. Przekrocz prędkość samochodem i nie martw się, czy na wyrobisz na zakręcie. Skocz ze spadochronem i pójdź na casting do teatralnego przedstawienia. Zacznij codziennie jeździć na rowerze i pokazuj "fuck you" tym, którzy mówią o tobie źle. Jesteś w piekle i wiesz, że nic się nie zmieni. Ale nagle coś się zmienia i zaczynasz żyć, choć pragnąłeś umrzeć. Byłeś martwy za życia i dopiero, gdy nie miałeś już nic do stracenia, dostrzegłeś piękne strony świata. Zamiast popełniać samobójstwo, zrób coś ze swoim życiem. / Kavu Zet. :)

 W życiu warto mieć odwagę: Warto... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

"W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego." / o!

 Przypał z Tobą gdzieś iść  bo... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

"Przypał z Tobą gdzieś iść, bo wszystkie dzieci mówią ci 'dzień dobry'" / no bywa. :D

 Tak bardzo kochałeś się w życiu... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

"Tak bardzo kochałeś się w życiu, w życiu nie myślałeś o niczym innym niż być tu. Wszystkie obrazy i dźwięki były magiczne, inne, takie niewinne."

 O tym  że jestem marna w łóżku... teksty

kavu_zet dodano: 24 czerwca 2015

"O tym, że jestem marna w łóżku mogą mówić tylko ci mężczyźni, którzy mnie nie mieli."

Ponad 9 mln Polaków nie ma w domu... teksty

kavu_zet dodano: 24 czerwca 2015

Ponad 9 mln Polaków nie ma w domu żadnej książki. Ja pierdolę, jak oni żyją? :O

Bzdura  bzdura  to wszystko to bzdury... teksty

kavu_zet dodano: 24 czerwca 2015

Bzdura, bzdura, to wszystko to bzdury i jeśli tak dalej pójdzie, przegramy wszystko, wszystko rozbije się na małe kawałeczki, których nawet nie będzie, po co zbierać, bo sprawi to ból. Miało być coraz lepiej, a jest coraz gorzej i powoli tracę wiarę w to, że kiedykolwiek zmieni się taka sytuacja. Może powinnam umrzeć albo urodzić się na nowo, uśmiechnąć się do lustra i udawać, że nie pamiętam niczego, co mnie boli. Wiedzieć, gdzie nie wolno dotykać, bo można się sparzyć, a gdzie można, bo to przynosi coś dobrego. Są dni, gdy wszystko idzie nie tak i noce, gdy pieprzy się jeszcze więcej. Siema fatum, chyba dzisiaj piątek, w dodatku trzynasty, a wszystkie czarne koty zbiegły się w tym miejscu. Jebać ten świat, niech ssie laskę, skoro jest taką pierdoloną dziwką. Ja mam oczy jak pięciozłotówki i wkurwienie w okolicach serca. Mimo to uśmiecham się. / Kavu Zet.

 Gdy pierwszy raz poszła z nim na... teksty

kavu_zet dodano: 23 czerwca 2015

"Gdy pierwszy raz poszła z nim na piwo, najpierw chciała się pieprzyć. Potem poczuła miłość."

 Samotny mężczyzna stanowi zawsze... teksty

kavu_zet dodano: 23 czerwca 2015

"Samotny mężczyzna stanowi zawsze jakąś całość, której nigdy nie stanowi samotna kobieta; kobieta, która nigdy nie potrafi znaleźć oparcia u samej sobie — w swoim ciele, w swoich przyzwyczajeniach i w swojej głupocie — to właśnie, co potrafią miliony samotnych mężczyzn, którym wystarcza pies, pieniądze czy alkohol. I dlatego w życiu kobiet jest tak wiele przypadkowości, które mężczyźni uważają za kurewstwo, tylko za kurewstwo, a nie za nic innego; a co jest tylko wiecznie podejmowaną i wiecznie przegrywaną próbą akceptacji drugiego głosu i drugiego ciała; nawet jeśli ten drugi głos, to drugie ciało chce zabić lub zniszczyć — to, czego nigdy nie zaakceptowałby drugi mężczyzna. Nawet jeśli by to rozumiał; nawet jeśli by to w jakiś sposób pochwalał, czy chciał pochwalić, bo myślałby przy tym o samym sobie i to by zabawiło jego próżność. I to jest właśnie to biedne, rozpaczliwe i niezmienne kurewstwo kobiet." Marek Hłasko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV