głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Kochać kogoś to akceptować to czego nie zaakceptowałaby się u innych nawet to pieprzone poszłem za które mam ochotę wyrywać mężczyznom języki. To także rozmawia

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Kochać kogoś to akceptować to czego nie zaakceptowałaby się u innych nawet to pieprzone poszłem za które mam ochotę wyrywać mężczyznom języki. To także rozmawiać z
Kochać kogoś to akceptować to... teksty

kavu_zet dodano: 29 czerwca 2015

Kochać kogoś to akceptować to, czego nie zaakceptowałaby się u innych, nawet to pieprzone "poszłem", za które mam ochotę wyrywać mężczyznom języki. To także rozmawiać z tą osobą o totalnych głupotach i wspierać się wzajemnie, zwłaszcza w trudnych chwilach. Kochać kogoś to uśmiechać się na widok tej osoby i czekać na nią, gdy musi przyjechać z pracy później. I nie wkurzać się o to na nią (mimo wewnętrznego oburzenia), nawet, jeśli obiad ma ostygnąć. To oznacza też długie spacery i błyszczące oczy, i radość w sercu, nawet, kiedy rzeczywistość wydaje się opresyjna. Ale to ma sens tylko wtedy, gdy ta druga osoba ma dokładnie tak samo. Kochać kogoś nie oznacza rozumienia się w pełni, bo, zwłaszcza jeśli ty jesteś bujającą w obłokach i roztrzepaną humanistką, a ma konkretnie myślący techniczny umysł, jest to niemożliwe. Mimo to właśnie te różnice sprawiają, że tworzymy jedną całość i czujemy się w swoim towarzystwie cudownie. Jest najlepszy i to jego widzę w roli mojego męża. /Kavu Zet.

 Dobry związek jest po to  by... teksty

kavu_zet dodano: 28 czerwca 2015

"Dobry związek jest po to, by samotność bolała."

 Kiedyś miała faceta  zostały po... teksty

kavu_zet dodano: 28 czerwca 2015

"Kiedyś miała faceta, zostały po nim zdjęcia. Miała blond włosy spięte w kok, twarz anioła, gdy mówił, że wie o zdradzie i szybko się pakował. Gdzie jest moralność kurwy, gdzie zwykłe oddawanie, bo oddawała się, by zarobić na mieszkanie. Potem zapomnieć o całym syfie, brudzie. Jest jeden problem, bo nie zapomną ludzie"

Jest nam dobrze. Na pewno dobrze. Na... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

Jest nam dobrze. Na pewno dobrze. Na pewno nam. < 3

 Już się stresuj... I tak dasz... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Już się stresuj... I tak dasz radę, bo kto jak nie ty. A jak nie, to ja i tak mam gorzej." Bartek :)

Męska rzecz  dziwne sprawy to jakiś... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

Męska rzecz, dziwne sprawy to jakiś chory nawyk, że przy Tobie mam fazy, nawet, gdy nie jaram trawy. Czasem bywa dziwna, ale Ciebie to kręci i bywasz ze mną zawsze, nawet, gdy nie masz chęci. Czasem się kłócimy, zawsze jesteśmy szczerzy. Nasza miłość przetrwała, nikt by w to nie uwierzył. Czuję się tu szczęśliwa, a problemy to nic, jeśli poznasz, że to zwykły pic. / Dwa najlepsze tygodnie, dwa tygodnie najgorsze, bo boję się o jutro i nie chodzi o forsę, nie chodzi też o miłość, raczej o magisterkę. Ja jak zwykle przesadzam. Ciągle widzę iskierkę. /

 Perspektywy i tak mam blade  bo... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Perspektywy i tak mam blade, bo najgorsze ma dopiero nadejść." Łona

 Czoła raczej niskie  ale gładkie... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Czoła raczej niskie, ale gładkie dość, bo dotychczas raczej nieskażone wątpliwością" Łona

Większość nieporozumień wynika z... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

Większość nieporozumień wynika z tego, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem albo z tego, że są tak mocno zapatrzeni we wlasne poglądy, że nie chcą otworzyć się na zdanie drugiego człowieka. Porozumienie leży w komunikacji, ale często nim do niego dojdzie, zginie kilku ludzi albo nawet prawie cały naród. Pokoju na świecie nie będzie nigdy, chyba że skończą się wszystkie wojny w ludzkich umysłach. / Kavu Zet.

Chcesz popełnić samobójstwo? Dobra... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

Chcesz popełnić samobójstwo? Dobra, mogę ci wskazać, jakie tabletki nasenne wybrać albo pożyczę ci sznur. Zanim jednak to zdecydujesz się na ostateczny krok, uśmiechnij się do losu i zrób wszystkie rzeczy, na które nie miałeś odwagi. Co ci szkodzi? Przecież i tak się zabijesz. Masz wybraną datę śmierci, więc opinia ludzi już cię nie skrzywdzi. Pocałuj najpiękniejszą dziewczynę w szkole, a gdy wyjebie ci z liścia, powiedz z uśmiechem, że z bliska jest o wiele brzydsza. Przekrocz prędkość samochodem i nie martw się, czy na wyrobisz na zakręcie. Skocz ze spadochronem i pójdź na casting do teatralnego przedstawienia. Zacznij codziennie jeździć na rowerze i pokazuj "fuck you" tym, którzy mówią o tobie źle. Jesteś w piekle i wiesz, że nic się nie zmieni. Ale nagle coś się zmienia i zaczynasz żyć, choć pragnąłeś umrzeć. Byłeś martwy za życia i dopiero, gdy nie miałeś już nic do stracenia, dostrzegłeś piękne strony świata. Zamiast popełniać samobójstwo, zrób coś ze swoim życiem. / Kavu Zet. :)

 W życiu warto mieć odwagę: Warto... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

"W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego." / o!

 Przypał z Tobą gdzieś iść  bo... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

"Przypał z Tobą gdzieś iść, bo wszystkie dzieci mówią ci 'dzień dobry'" / no bywa. :D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV