głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Ona twierdzi że jest ładna. To ma dziwne pojęcie ładności. B. Co dzień byle do piątku powtarzam tu jak każdy. Kavu Zet. Uwielbiam takie dni kiedy każde z nas r

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Ona twierdzi że jest ładna. To ma dziwne pojęcie ładności. B.
  Ona twierdzi  że jest ładna.   To... teksty

kavu_zet dodano: 30 czerwca 2015

- Ona twierdzi, że jest ładna. - To ma dziwne pojęcie ładności. / B.

Co dzień byle do piątku   powtarzam... teksty

kavu_zet dodano: 29 czerwca 2015

Co dzień byle do piątku - powtarzam tu jak każdy. / Kavu Zet.

Uwielbiam takie dni  kiedy każde z... teksty

kavu_zet dodano: 29 czerwca 2015

Uwielbiam takie dni, kiedy każde z nas robi swoje, a mimo to czujemy swoją obecność i wcale nie oznacza to, że jesteśmy samotni, ba - wręcz przeciwnie - jesteśmy niezależni nawet w związku. To właśnie jest najlepsze i nie oznacza wcale, że oddalamy się od siebie. Nie wyobrażam sobie rezygnacji z samej siebie dla mężczyzny i nie zniosłabym, gdyby mój facet w każdej sprawie się ze mną zgadzał. Życie z kimś ma w sobie dużo z przyjaźni, ale oprócz tego jest jeszcze namiętność i szczerość. Czwartym fundamentem oczywiście jest miłość. To powoduje, że pojawia się poczucie, że razem damy radę i że nie jesteśmy sami w walce ze światem. Dlatego wojny damsko - męskie uznają jedynie pod kołdrą, nie w życiu. Jesteśmy kumplami i trzymamy sztamę w każdej sytuacji. Nawet, gdy jesteśmy wobec siebie trochę złośliwi w żartach. < 3 / Kavu Zet.

Kochać kogoś to akceptować to... teksty

kavu_zet dodano: 29 czerwca 2015

Kochać kogoś to akceptować to, czego nie zaakceptowałaby się u innych, nawet to pieprzone "poszłem", za które mam ochotę wyrywać mężczyznom języki. To także rozmawiać z tą osobą o totalnych głupotach i wspierać się wzajemnie, zwłaszcza w trudnych chwilach. Kochać kogoś to uśmiechać się na widok tej osoby i czekać na nią, gdy musi przyjechać z pracy później. I nie wkurzać się o to na nią (mimo wewnętrznego oburzenia), nawet, jeśli obiad ma ostygnąć. To oznacza też długie spacery i błyszczące oczy, i radość w sercu, nawet, kiedy rzeczywistość wydaje się opresyjna. Ale to ma sens tylko wtedy, gdy ta druga osoba ma dokładnie tak samo. Kochać kogoś nie oznacza rozumienia się w pełni, bo, zwłaszcza jeśli ty jesteś bujającą w obłokach i roztrzepaną humanistką, a ma konkretnie myślący techniczny umysł, jest to niemożliwe. Mimo to właśnie te różnice sprawiają, że tworzymy jedną całość i czujemy się w swoim towarzystwie cudownie. Jest najlepszy i to jego widzę w roli mojego męża. /Kavu Zet.

 Dobry związek jest po to  by... teksty

kavu_zet dodano: 28 czerwca 2015

"Dobry związek jest po to, by samotność bolała."

 Kiedyś miała faceta  zostały po... teksty

kavu_zet dodano: 28 czerwca 2015

"Kiedyś miała faceta, zostały po nim zdjęcia. Miała blond włosy spięte w kok, twarz anioła, gdy mówił, że wie o zdradzie i szybko się pakował. Gdzie jest moralność kurwy, gdzie zwykłe oddawanie, bo oddawała się, by zarobić na mieszkanie. Potem zapomnieć o całym syfie, brudzie. Jest jeden problem, bo nie zapomną ludzie"

Jest nam dobrze. Na pewno dobrze. Na... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

Jest nam dobrze. Na pewno dobrze. Na pewno nam. < 3

 Już się stresuj... I tak dasz... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Już się stresuj... I tak dasz radę, bo kto jak nie ty. A jak nie, to ja i tak mam gorzej." Bartek :)

Męska rzecz  dziwne sprawy to jakiś... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

Męska rzecz, dziwne sprawy to jakiś chory nawyk, że przy Tobie mam fazy, nawet, gdy nie jaram trawy. Czasem bywa dziwna, ale Ciebie to kręci i bywasz ze mną zawsze, nawet, gdy nie masz chęci. Czasem się kłócimy, zawsze jesteśmy szczerzy. Nasza miłość przetrwała, nikt by w to nie uwierzył. Czuję się tu szczęśliwa, a problemy to nic, jeśli poznasz, że to zwykły pic. / Dwa najlepsze tygodnie, dwa tygodnie najgorsze, bo boję się o jutro i nie chodzi o forsę, nie chodzi też o miłość, raczej o magisterkę. Ja jak zwykle przesadzam. Ciągle widzę iskierkę. /

 Perspektywy i tak mam blade  bo... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Perspektywy i tak mam blade, bo najgorsze ma dopiero nadejść." Łona

 Czoła raczej niskie  ale gładkie... teksty

kavu_zet dodano: 27 czerwca 2015

"Czoła raczej niskie, ale gładkie dość, bo dotychczas raczej nieskażone wątpliwością" Łona

Większość nieporozumień wynika z... teksty

kavu_zet dodano: 26 czerwca 2015

Większość nieporozumień wynika z tego, że ludzie nie czytają ze zrozumieniem albo z tego, że są tak mocno zapatrzeni we wlasne poglądy, że nie chcą otworzyć się na zdanie drugiego człowieka. Porozumienie leży w komunikacji, ale często nim do niego dojdzie, zginie kilku ludzi albo nawet prawie cały naród. Pokoju na świecie nie będzie nigdy, chyba że skończą się wszystkie wojny w ludzkich umysłach. / Kavu Zet.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV