głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Znów jest północ jebane miasto grzechu nie chce spać. Kobra Niektórzy myślą że są mądrzejsi od innych i to powoduje że nie szanują innych. To czyni ich gorszym

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Znów jest północ jebane miasto grzechu nie chce spać. Kobra
 Znów jest północ  jebane miasto... teksty

kavu_zet dodano: 12 kwietnia 2015

"Znów jest północ, jebane miasto grzechu nie chce spać." Kobra

Niektórzy myślą  że są... teksty

kavu_zet dodano: 12 kwietnia 2015

Niektórzy myślą, że są mądrzejsi od innych i to powoduje, że nie szanują innych. To czyni ich gorszymi od tych, którzy nie mają takiej wiedzy jak oni. Inni z kolei narzekają, że nic im w życiu nie wychodzi, co powoduje, że zazdroszczą tym, którzy mają więcej i próbują ich zniszczyć. To błąd, bo zamiast walczyć z kimś, lepiej potraktować go jako inspirację. Każdy z nas ma swoje mocne i słabe strony. Jeden lepiej pisze teksty, drugi programy komputerowe, trzeci zna się na samochodach, a czwarty na ludziach. Ważne, by poznać samego siebie i wybierać najprostszą drogę do szczęścia. Niejeden stracił okazję, by być szczęśliwym, bo minął się z powołaniem, czy miłością, które mógłby mieć, gdyby tylko nie chciał mieć czegoś więcej. Lepsze bywa dobrego wrogiem, więc często całkowicie nieświadomie ludzie krzywdzą samych siebie. / Kavu Zet.

 Zobacz kilka starych zdjęć z... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Zobacz kilka starych zdjęć z dzieciństwa i to jedno, jej ostatnie. Spójrz, wciąż jest śliczna. I pomyśl o tym, czemu wciąż je trzymasz na półce i wcale nie zapominasz. Pojedź na cmentarz i zapal znicze za tą, której już tu nie ma, a która dała ci życie. Krzycz do nieba, że ci czegoś brak. Zdejmij moje buty lepiej, bo trafi cię szlag!"

 Chodź ze mną. Dziś to dziś. Obok... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Chodź ze mną. Dziś to dziś. Obok nie ma jej. Możemy wreszcie żyć, możemy wreszcie pić do rana. Świat jest dla nas, póki nie będzie jutro i nie nadejdzie kara." / Raca ;o

 Ty możesz nie znać mnie. Ja znam... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

"Ty możesz nie znać mnie. Ja znam swoją wartość." Raca

A w mojej głowie wciąż huczy:  dla... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

A w mojej głowie wciąż huczy: "dla pewnego swego nie ma nic trudnego" / Kavu Zet.

Pocałunek wcale nie musi oznaczać... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Pocałunek wcale nie musi oznaczać miłości. Wiedziałam to, gdy moje usta połączyły się z ustami tego, do którego nie czułam zupełnie nic. To była fikcja. Podobnie jak jego dłonie na moich plecach, próbujące ściągnąć moją bluzkę. Chciałam tego. Moje ciało tego pragnęło. Rozum jednak powiedział: "nie" tak zdecydowanie, że zamiast poddać się mu, uderzyłam go w twarz. Wtedy się ocknął, przytrzymał się za policzek i spojrzał na mnie zmieszanym wzrokiem. "Przepraszam" - bąknął, co było jeszcze głupsze. Potem miał zniknąć z mojego życia. Wielokrotnie go z niego wyrzucałam. Za każdym razem ostatecznie, ale z niedostateczną siłą przekazu, bo za każdym razem wracał. Mimo tego, a może właśnie dlatego, że miałam swoje życie i nie widziałam go w planie, który układałam na przyszłość. Zakazany owoc najbardziej kusi dzieci. Te dorosłe dzieci też. Podobno. / "Ostatni rok gówniary" Kavu Zet.

Złamane serce ma tę przewagę nad... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Złamane serce ma tę przewagę nad złamaną nogą, że nie jest widoczne i nikt nie pyta się na wejściu: „co się stało?”, ani nie prawi morałów w stylu: „mogłeś być bardziej ostrożny”. / Kavu Zet.

  Chyba powinieneś już iść.... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

- Chyba powinieneś już iść. - Co? Magiczny nastrój prysł nagle. Usiadł, ubierając się w pośpiechu. Czuł, że oczy mu się zeszkliły i nie mógł wykrztusić słowa. Przez chwilę wydawało mu się, że to ta kobieta, ta, dla której mógłby zmienić swoje życie i trochę zwolnić bieg. Była najlepsza z tych wszystkich lasek, ale nie powiedział jej tego. Milczał, gdy ona siedziała na łóżku i patrzyła na niego w oczekiwaniu. - Nie słyszałeś, co powiedziałam? - powtórzyła. - Idź już. Było fajnie, ale się skończyło. Ubrał się szybko, czując się tak, jakby dostał w twarz. W sumie wolałby dostać w twarz niż przeżyć najlepszy seks w swoim życiu z jedyną kobietą, która mogłaby dla niego stać się kimś ważnym. Wyszedł z jej mieszkania, czując chłód w okolicach serca. / Kavu Zet.

Kiedyś było inaczej. Słowa  brak... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

Kiedyś było inaczej. Słowa "brak czasu" faktycznie mogły być ściemą, bo poza szkołą nie było prawie żadnych obowiązków. Teraz faktycznie wiem, co oznacza mieć napięty grafik, a czasu musi starczyć na pracę, uczelnię, pisanie i miłość, której za żadne skarby nie można odkładać na później. Często jest tak, że jedni ciągle nie mają czasu, są ciągle w biegu i w końcu umierają ze zmęczenia. Inni z kolei mają go w nadmiarze i nie potrafią nim gospodarować, przez co przecieka im przez palce, a dni są puste i bezwartościowe. W przypadku czasu, podobnie jak w kwestii pieniędzy, nie ma równości. To zresztą jedno z tych modnych słów, nie mających żadnego znaczenia. Jedyne, co nas łączy, to to, że urodziliśmy się, mieliśmy parę dobrych chwil i przypałów, a potem umarliśmy, dostrzegając ile czasu zmarnowaliśmy na głupoty. Kiedyś było inaczej. Wystarczył jeden telefon i nie trzeba było sprawdzać w notesie, czy nie ma się planów na tą godzinę. / Kavu Zet.

To jest tak bardzo zabawne  że gdy... teksty

kavu_zet dodano: 8 kwietnia 2015

To jest tak bardzo zabawne, że gdy nagle wszystko zaczyna się układać i pojawiają się skonkretyzowane plany na przyszłość, przydarza się coś, co całkowicie zmienia postać rzeczy. Wtedy człowiek nie wie już, co ma robić i wydaje mu się, że będzie tylko gorzej. Nie jest jednak ani gorzej, ani lepiej. Jest po prostu całkiem inaczej niż w wyobraźni. / Kavu Zet.

 Co mam napisać? Podobno lubisz... teksty

kavu_zet dodano: 7 kwietnia 2015

"Co mam napisać? Podobno lubisz prawdę? Jak lubisz, czemu ryczysz zawsze, kiedy ją wygarnę?" Kękę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV