głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet drzazgi wyjmuje się jak najszybciej. Nawet gdyby to miało boleć. : A podobne leczy się podobnym. : Kruk wydłubie nam oczy gdy myśli mamy czarne. czy będziesz ko

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
drzazgi wyjmuje się jak najszybciej. Nawet gdyby to miało boleć. : A podobne leczy się podobnym. :
drzazgi wyjmuje się jak najszybciej. Nawet gdyby to miało boleć. : A podobne leczy się podobnym. : teksty kavu_zet dodał komentarz: drzazgi wyjmuje się jak najszybciej. Nawet, gdyby to miało boleć. :) A podobne leczy się podobnym. :) do wpisu 4 sierpnia 2015
Kruk wydłubie nam oczy gdy myśli... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2015

Kruk wydłubie nam oczy, gdy myśli mamy czarne.

 czy będziesz kochać mnie gdy... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2015

"czy będziesz kochać mnie gdy stracę pamięć? zaprowadzisz do celu kiedy wzrok mnie okłamie? razem ku niebu wyżej niż morskie fale, czy damy radę rozwiązać tu każdy problem razem? czy jesteś wstanie we mnie nie zwątpić? nawet gdy będę w śpiączce wegetować wśród roślin? czy zawsze będziesz ze mną, nawet na łożu śmierci? czy wsiądziesz do karetki, nie puścisz mojej ręki? proszę, jeśli mnie kochasz to razem przez to przejdźmy."

 ... niestety nie miałam pięciu... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2015

"(...) niestety, nie miałam pięciu fakultetów, nie znałam języka chińskiego i nie miałam zrobionego kursu C + E. Nie posiadałam również uprawnień na wózki widłowe, nie chciałam sprzątać w bieliźnie, nawet za trzy stówy za godzinę, i nie wierzyłam, że duże zarobki dla pań od osiemnastego do czterdziestego piątego roku życia są jedynie za kelnerowanie. Słowem: kicha!"

Zróbmy coś ruszmy się w końcu.... teksty

kavu_zet dodano: 3 sierpnia 2015

Zróbmy coś, ruszmy się w końcu. Życie nie polega na codziennym wstawaniu rano z tą samą ponurą miną, umieraniu z nudów podczas wykładów, piciu piwa popołudniami, zachwycaniem się serialami, szlugach szybko kończonych w przerwach między zajęciami. Nie na tym polega młodość. Wybierzmy się do teatru, do opery, chodźmy na festiwale kina alternatywnego, na długie spacery, nauczmy się szyć i dobrze gotować, malujmy, twórzmy, oddawajmy się marzeniom, częściej się uśmiechajmy, planujmy, tańczmy, kochajmy się, zwiedźmy Europę, znajdźmy ciekawą pracę... Zróbmy coś, niech coś się w końcu ruszy, niech to życie nabierze sensu. / juleszka

 I tak w kółko. Po studiach... teksty

kavu_zet dodano: 3 sierpnia 2015

"I tak w kółko. Po studiach schodzimy do pułapu, kolejnego etapu - pracy na pół etatu, bo trochę za długo trzymają gości, co po znajomości. Ja złość mam. (...) i może mój krzyk na tym świecie jest tylko szeptem, nadepnę na jego piętę swoim piętnem, bo chcę być tam, gdzie wejść można tylko po monolicie, bo chcę czuć jak młody, że to jest życie"

Mam talent ej mówi ę ci to bez... teksty

kavu_zet dodano: 3 sierpnia 2015

Mam talent, ej, mówi ę ci to bez ściemy. Mogę być ghostwriterem dla połowy sceny.

 Ona ma wdzięk i to nie w stylu:... teksty

kavu_zet dodano: 1 sierpnia 2015

"Ona ma wdzięk i to nie w stylu: veni, vidi, vici, ale czasem jej nie lubię. Zwłaszcza wtedy, kiedy krzyczy. Ona też mnie nie lubi, bo bywam egoistą, ale wiem, że i tak ona kocha mnie za wszystko i wie, że nie pójdę z nią na disco w klubie, bo ja nie lubię chodzić tam, a ją mimo wszystko lubię"

 Pragną mnie Indianki Azjatki... teksty

kavu_zet dodano: 1 sierpnia 2015

"Pragną mnie Indianki, Azjatki, czekoladki, bo całusem uruchamiam niekończące się orgazmy mej Słowianki"

Kocham cię ale to nie znaczy że... teksty

kavu_zet dodano: 27 lipca 2015

Kocham cię, ale to nie znaczy, że nie mogę sobie znaleźć miejsca, gdy wyjedziesz. Dużo się pozmieniało, a czas leci co raz szybciej. W najbliższy weekend panieński/kawalerski, za dwa tygodnie osiemnastka, a za trzy nasze wesele, a później wakacje. Oby wszystko wyszło jak najlepiej, nie tylko ten jeden wieczór, ale i całe późniejsze życie. Kocham cię. Nie oznacza to, że przepłynę dla ciebie ocean i zdobędę szczyt Mount Everest. Nie umrę dla ciebie, za to będę dla ciebie żyć. To trudniejsze, bejbe. Zdecydować się na dzielenie z kimś codzienności. Mimo wszystko, kocham cię. / Kavu Zet.

 Na dźwięk mojego imienia ucieka... teksty

kavu_zet dodano: 25 lipca 2015

"Na dźwięk mojego imienia ucieka nawet BUKA, lód się topi, a pustynia chce zakwitnąć."

 Nawet nago mam więcej stylu niż ty... teksty

kavu_zet dodano: 23 lipca 2015

"Nawet nago mam więcej stylu niż ty w koszulce OBEY"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV