głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet I kiedy nie ma już skąd łapać nadziei zawsze masz jeszcze literaturę. Możesz być kim chcesz. Psychopatycznym mordercą i roztrzepaną dziennikarką ekscentrycznym

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
I kiedy nie ma już skąd łapać nadziei zawsze masz jeszcze literaturę. Możesz być kim chcesz. Psychopatycznym mordercą i roztrzepaną dziennikarką ekscentrycznym pacje
I kiedy nie ma już skąd łapać... teksty

kavu_zet dodano: 24 sierpnia 2015

I kiedy nie ma już skąd łapać nadziei, zawsze masz jeszcze literaturę. Możesz być kim chcesz. Psychopatycznym mordercą i roztrzepaną dziennikarką, ekscentrycznym pacjentem domu wariatów i uczniem liceum wojskowego. Możesz zamknąć się w pokoju, albo nie, nie, usiąść w parku lub w pociągu i przenieść się w całkowicie inny wymiar. Na chwilę zażyć dawki innego życia i zapomnieć o swoich problemach. Wbrew temu, co ci się wydaje, nie są wcale takie złe, ale pojmiesz to, gdy wyobrazisz sobie spluwę przy twojej skroni wymierzoną przez mordercę albo gdy zobaczysz martwe ciała swoich rodziców tuż po tym, jak wróciłeś do szkoły. Niejaki Ł. mi kiedyś powiedział, że literatura musi przerażać, pokazywać wszystkie brudy świata, by ludzie nie chcieli ich już oglądać w rzeczywistości. Nie zgadzam się z tym, choć i sielankowe historie nie stają się dla ludzi wzorcami. Mimo wszystko stanowią jakieś pocieszenie. / Kavu Zet.

Mielno miało nas rozpierdolić a... teksty

kavu_zet dodano: 22 sierpnia 2015

Mielno miało nas rozpierdolić, a to my rozpierdolilismy Mielno *,*

Kocham życie. Nie nie mogę... teksty

kavu_zet dodano: 22 sierpnia 2015

Kocham życie. Nie, nie mogę powiedzieć, że jest idealnie. Morze jest zbyt zimne, by się w nim kąpać, ale to nic, bo i tak spedzamy nasze wymarzone wakacje. Jest o tyle pięknie, że wszystko się poukladalo i nie musimy się kompletnie niczym przejmować. Cudownie. Mamy siebie, a cała reszta to drobne. Mam przy sobie najlepszego męża, dobrego kochanka i wspaniałego ziomeczka w jednym. Podoba mi się i dziwię, że nawet po pięciu latach mam w jego obecności motylki w brzuchu. Nie mogę uwierzyć jeszcze, że już jesteśmy po ślubie, a zdjęcia przypominają nam, ze to nie był sen. Cieszę się, bo wszystko było tak idealnie jak nawet nie marzyłam. Poczawszy od ceremonii, a skończywszy na imprezie do białego rana i zadowolonych gościach. Życie jest piękne, zwłaszcza, że możemy odpocząć od razy po tej gonitwie. Życzę każdemu takiego szczęścia. Wasze zdrowie!

 Dlaczego ludzie myślący wolą... teksty

kavu_zet dodano: 8 sierpnia 2015

"Dlaczego ludzie myślący wolą prostytutki od światowych dam, choć jedne i drugie są równie głupie?" - Boudlaire

 Oddam ci wszystko lecz co my sobie... teksty

kavu_zet dodano: 6 sierpnia 2015

"Oddam ci wszystko, lecz co my sobie damy? Życie jest dziwką, chociaż nie bądźmy tani. I wiedz, że będę wierny - jak poezji. Uwierz."

https: www.youtube.com... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2015

https://www.youtube.com/watch?v=0riR4xtu8v4 / w sumie mógłbym wszystko, wiem, że muszę pisać < 3

drzazgi wyjmuje się jak najszybciej. Nawet gdyby to miało boleć. : A podobne leczy się podobnym. : teksty kavu_zet dodał komentarz: drzazgi wyjmuje się jak najszybciej. Nawet, gdyby to miało boleć. :) A podobne leczy się podobnym. :) do wpisu 4 sierpnia 2015
Kruk wydłubie nam oczy gdy myśli... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2015

Kruk wydłubie nam oczy, gdy myśli mamy czarne.

 czy będziesz kochać mnie gdy... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2015

"czy będziesz kochać mnie gdy stracę pamięć? zaprowadzisz do celu kiedy wzrok mnie okłamie? razem ku niebu wyżej niż morskie fale, czy damy radę rozwiązać tu każdy problem razem? czy jesteś wstanie we mnie nie zwątpić? nawet gdy będę w śpiączce wegetować wśród roślin? czy zawsze będziesz ze mną, nawet na łożu śmierci? czy wsiądziesz do karetki, nie puścisz mojej ręki? proszę, jeśli mnie kochasz to razem przez to przejdźmy."

 ... niestety nie miałam pięciu... teksty

kavu_zet dodano: 4 sierpnia 2015

"(...) niestety, nie miałam pięciu fakultetów, nie znałam języka chińskiego i nie miałam zrobionego kursu C + E. Nie posiadałam również uprawnień na wózki widłowe, nie chciałam sprzątać w bieliźnie, nawet za trzy stówy za godzinę, i nie wierzyłam, że duże zarobki dla pań od osiemnastego do czterdziestego piątego roku życia są jedynie za kelnerowanie. Słowem: kicha!"

Zróbmy coś ruszmy się w końcu.... teksty

kavu_zet dodano: 3 sierpnia 2015

Zróbmy coś, ruszmy się w końcu. Życie nie polega na codziennym wstawaniu rano z tą samą ponurą miną, umieraniu z nudów podczas wykładów, piciu piwa popołudniami, zachwycaniem się serialami, szlugach szybko kończonych w przerwach między zajęciami. Nie na tym polega młodość. Wybierzmy się do teatru, do opery, chodźmy na festiwale kina alternatywnego, na długie spacery, nauczmy się szyć i dobrze gotować, malujmy, twórzmy, oddawajmy się marzeniom, częściej się uśmiechajmy, planujmy, tańczmy, kochajmy się, zwiedźmy Europę, znajdźmy ciekawą pracę... Zróbmy coś, niech coś się w końcu ruszy, niech to życie nabierze sensu. / juleszka

 I tak w kółko. Po studiach... teksty

kavu_zet dodano: 3 sierpnia 2015

"I tak w kółko. Po studiach schodzimy do pułapu, kolejnego etapu - pracy na pół etatu, bo trochę za długo trzymają gości, co po znajomości. Ja złość mam. (...) i może mój krzyk na tym świecie jest tylko szeptem, nadepnę na jego piętę swoim piętnem, bo chcę być tam, gdzie wejść można tylko po monolicie, bo chcę czuć jak młody, że to jest życie"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV