głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kavu_zet Widzę słońce i znów się boję. Grzech za grzechem i tak do końca. A czym jest koniec? Miasto lubi gadać lubi wiedzieć lubi spytać się y ! W ciągu kilku tygodni

kavu_zet

kavu_zet.moblo.pl
Widzę słońce i znów się boję. Grzech za grzechem i tak do końca. A czym jest koniec?
 Widzę słońce i znów się boję.... teksty

kavu_zet dodano: 18 września 2015

"Widzę słońce i znów się boję. Grzech za grzechem i tak do końca. A czym jest koniec?"

 Miasto lubi gadać  lubi wiedzieć... teksty

kavu_zet dodano: 16 września 2015

"Miasto lubi gadać, lubi wiedzieć, lubi spytać się"

 y ! teksty kavu_zet dodał komentarz: (y)! do wpisu 16 września 2015
 W ciągu kilku tygodni zyskałem i... teksty

kavu_zet dodano: 15 września 2015

"W ciągu kilku tygodni zyskałem i straciłem tak dużo, że więcej niż mógłbyś sądzić"

 Nazywaj mnie jak chcesz. Mam zdradę... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"Nazywaj mnie jak chcesz. Mam zdradę w genach. Lubię świadomość, że facet za mną szaleje i oddałby dla mnie od portfela po serce i tak się dzieje. Zanim pomyślę czy mu się spodobam, lata za mną jak pies. Każdego dnia jestem raczej zimną suką, a oni dla mnie nic nie znaczą. Dopiero wieczorem kiedy mój zdradzany wybranek serca rżnie mnie palcami mimowolnie staję się uległą suką i pozwalam się targać za włosy z penisem w ustach, a później on ma trzy palce we mnie i szepcze różne bzdury. Krzyczę i w końcu mam orgazm... to mnie rozluźnia." / tak trochę perwersyjnie, ale lubię czytać kontrowersyjne tematy :)

 życie jest jak obciąganie penisa.... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"życie jest jak obciąganie penisa. czasem musi boleć, spójrz do sedna sprawy. nie ma takiego szczęścia, którym się nie zadławisz."

Jeśli jesteś tym  co chce  by... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

Jeśli jesteś tym, co chce, by wszystko upadło, jeśli jesteś hejterem, mogę poderżnąć ci gardło. Nie mam wyrzutów sumienia i mam w sobie mordercę. Moją bronią - obojętność. Milczenie wbija nóż w serce. Jeśli na odchodne rzucisz mi: krzyż na drogę, ja tylko się uśmiechnę, bo wiem, że pójdę z Bogiem. Sukces tu rodzi wrogów, a szczęście sieje zawiść. Komuś się nie udało i chce w innych to zabić. Ja mam w sobie tę siłę, która nie da mi upaść, nie dam im satysfakcji. Tak, teraz ich boli dupa. Pierdolą jakieś bzdury, ciągle wygadują brednie, nawet jak są bogaci, umysłowo u nich biednie, bez poczucia humoru, powtarzają schematy, a potem narzekają, cierpią, wciąż te same dramaty. Cipy z chujowym życiem znają mnie lepiej ode mnie. Sorry, jesteście w dupie, a ja lecę na pełnej. / Kavu Zet.

 Chwil bliskich niedosyt. Wspomnienia... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"Chwil bliskich niedosyt. Wspomnienia, browary, gehenna przed nami. Rozstania, powroty i znów się witamy. Pocałunki, seks, emocje tak zwane, w półprzyzroczystej halce, jej uśmiech nad ranem. Zdrady, bluzgi, złość, chory temperament. Potem wspólne spacery, wieczory wspaniałe. Czułość, chlanie i krzyki nad ranem. Spakowane torby, bez emocji, znów zamęt. Przyjazdy, seks na ostro. Smak chwili i znowu uczucia oblane piri piri. Zbyt krótkie dni, gdy noc bywa najważniejsza, awangarda twórcza, och kurwa, ekspresja. Puste łóżko, lekki sen do poranka, seks bez zabezpieczeń. Znowu jakiś skandal. Obłędne myśli, co było między wami. Puste łóżko, gdzieś na nim jej stanik."

 Trzeba mieć motywację i powód do... teksty

kavu_zet dodano: 14 września 2015

"Trzeba mieć motywację i powód do tego, żeby w trudnych momentach szukać w związku kompromisów, dbać o więź i umacniać ją, zwiększać tolerancję dla partnera, który nie jest doskonały, być wobec niego lojalnym, cierpliwym i nie mścić się za zranienia, które nie były przez niego zamierzone. Aby tak się stało potrzebny jest system ochrony więzi. Obejmuje on zgodę na to, aby nasz związek był zawsze na pierwszym miejscu. Umawiamy się z partnerem, że razem stworzymy taką więź, w której będziemy czuli się bezpiecznie. Ta umowa obejmuje gwarancje, że: “Nigdy cię nie zostawię”, “Nigdy celowo cię nie zranię”, “Będę dbać o twoje samopoczucie”, “Nasz związek jest ważniejszy niż moja chęć, by mieć rację, twoje zachowania, twój wygląd, a także to, co inni myślą lub czego chcą”.

W chuja to ja  a nie mnie. :  teksty

kavu_zet dodano: 13 września 2015

W chuja to ja, a nie mnie. :)

 Twoje problemy są twoimi  a moje... teksty

kavu_zet dodano: 13 września 2015

"Twoje problemy są twoimi, a moje są moimi i nie chcę nimi dzielić się z wszystkimi. Nie jestem jak inni, inni są jak inni."

 Gnojki na forach cię pojadą za... teksty

kavu_zet dodano: 13 września 2015

"Gnojki na forach cię pojadą za wszystko, choć często mają problem pisząc własne nazwisko"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV