głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
katherinex3 Czasami życie stawia nas przed trudnym wyborem. Boimy się zmian. Nie dla tego że nei wiemy czy to się uda po prostu trudno rozstać się z tym z czym nauczylismy

katherinex3

katherinex3.moblo.pl
Czasami życie stawia nas przed trudnym wyborem. Boimy się zmian. Nie dla tego że nei wiemy czy to się uda po prostu trudno rozstać się z tym z czym nauczylismy się r
Czasami życie stawia nas przed... teksty

katherinex3 dodano: 27 kwietnia 2014

Czasami życie stawia nas przed trudnym wyborem. Boimy się zmian. Nie dla tego, że nei wiemy czy to się uda, po prostu trudno rozstać się z tym, z czym nauczylismy się radzić. Zbyt często patrzymy w przeszłość i tracimy, to co możemy zyskać!

Bóg NIE umrał  Jezus żyje ! :         teksty

katherinex3 dodano: 21 kwietnia 2014

Bóg NIE umrał, Jezus żyje ! :))))))))

Zdałam sobie sprawę jak szybko czas... teksty

katherinex3 dodano: 21 kwietnia 2014

Zdałam sobie sprawę jak szybko czas zapierdala, jak cholernie zmienia ludzi i większość sprowadza na złą drogę...

Płacz jest potrzebny  bo oczyszcza.... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

Płacz jest potrzebny, bo oczyszcza. Nie tylko oczy, ale i duszę.

Nie ma w życiu beznadziejnych... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

Nie ma w życiu beznadziejnych sytuacji, są tylko ludzie, którzy stali się bezradni wobec nich.

Trzeba kochać życie. Trzeba szukać... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

Trzeba kochać życie. Trzeba szukać radości i swojego miejsca. Zawsze. Bo dookoła wszystko się zmienia, wciąż pojawiają się nowe miejsca i nowe możliwości, więc trzeba się do nich co chwilę przymierzać. Ten kto czeka, nie idzie naprzód. Tylko ten, kto idzie naprzód, dociera do celu. Nawet jeśli nie będzie to ten cel, którego szukał.

 Zmiany przyjdą na pewno  lecz nie... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

"Zmiany przyjdą na pewno, lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka."

 Porządkujemy przecież różne... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

"Porządkujemy przecież różne rzeczy, na robieniu porządków upływa nam czasem życie, jeśli wziąć pod uwagę te codziennie powtarzające się. Można by powiedzieć, że robienie porządków stanowi w jakimś stopniu o naszym poczuciu istnienia. Porządkujemy, co się tylko da. Fotografie, listy, książki, dokumenty. Na przykład biurko, gdy narośnie na nim tyle, że nie ma gdzie łokci rozłożyć. Rzeczy mają to do siebie, że lubią się zbierać, taka już natura rzeczy. W końcu nie wiadomo, kiedy ich się nazbiera, że każdy, chcąc nie chcąc, staje przed koniecznością zrobienia porządku, choćby z grubsza czy aby stworzyć przynajmniej pozory. No, może nie każdy. Zapewne jednak większość, gdy doliczyć także rzeszę tych, którzy jeśli nie mogą się na to zdobyć, postanawiają sobie, że kiedyś się zdobędą. Mają zatem coś w rodzaju poczucia winy wobec siebie, i jak i wobec tych nazbieranych rzeczy. (...)

Powie ktoś  przesadzam. Być może.... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

Powie ktoś, przesadzam. Być może. Czynię to jednak nie bez powodu. Aczkolwiek przyznaję, są i tacy, co wręcz kochają robić porządki i robiliby je jak najczęściej. U niektórych potrzeba robienia porządków przekracza często granice zdrowego rozsądku. Podejrzewam, że rekompensują jakieś niespełnienia lub też doraźne braki satysfakcji. Nie można jednak wykluczyć, że pozbywając się z taką łatwością nieprzydatnych rzeczy, nabierają poczucia przewagi nad otoczeniem, a być może i nad własnym życiem, któremu w inny sposób nie są w stanie sprostać."

 Możesz się wściekać ile chcesz... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

"Możesz się wściekać ile chcesz, ale nic nie poradzisz na to, na co nic nie poradzisz."

 Myślę  że każdy w życiu przez... teksty

katherinex3 dodano: 15 kwietnia 2014

"Myślę, że każdy w życiu przez to przechodzi – jest granica, której istnienia nie przeczuwasz, ale jak ją przekroczysz, wiesz, że odwrotu nie będzie. To u każdego następuje w różnym momencie, ale jest ta chwila, w której nabierasz przekonania, że tak jak dotychczas mogłeś jeszcze wszystko zmienić, zacząć od początku, tak pewnego dnia dochodzi do ciebie – pewien etap się skończył, pewne rzeczy są za mną, głupio byłoby zaczynać znowu od początku, nie mam już na to siły, chęci, zdrowia. Miejsce żółtodzioba zajął ktoś inny. Oczywiście, wyzerować życie można na każdym etapie, tak jak resetuje się komputer. Jednak musisz liczyć się z utratą pewnych danych. Tak samo w życiu."

 Przecież to była przeszłość.... teksty

katherinex3 dodano: 29 marca 2014

"Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce [...] Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV