głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kasiek993 Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś kochasz to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz nieważne jakby Cię z

kasiek993

kasiek993.moblo.pl
Bo widzisz jeśli naprawdę kogoś kochasz to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz nieważne jakby Cię zranił.
 Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

kasiek993 dodano: 2 września 2013

"Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość."

Za przyjaźń bo bez tego nie... teksty

kasiek993 dodano: 1 września 2013

Za przyjaźń bo bez tego nie doszedłbym nigdzie, choć z roku na rok coraz mniej nas na tej liście. Z każdej sytuacji wspólnie znajdziemy wyjście, jeszcze parę zwycięstw razem będziemy na szczycie.

Obiecaj  że nigdy nie pożałujesz... teksty

kasiek993 dodano: 28 sierpnia 2013

Obiecaj, że nigdy nie pożałujesz tej znajomości. Siedząc z kumplami na ławce przed blokiem biorąc kolejnego łyka zimnego piwa w upalny dzień nie zaprzeczysz, że coś nas łączyło. Z ręką na sercu spójrz mi w oczy i powiedz, że nawet za kilkanaście lat z żoną u boku i dwójką dzieci nie będziesz opowiadał jej o mnie jak o największym błędzie, który popełniłeś w młodości. Pamiętaj, że to zawsze do mnie mogłeś przyjść z problemem. Mogłeś płakać przy mnie nie czując wstydu, że jesteś chłopakiem i nie powinieneś bo to dobre dla dziewczyn. Przypomnij sobie, że mimo łez wylanych przez Ciebie i ilekroć miałeś mnie gdzieś ja nigdy nie odeszłam tylko czekałam wierząc, że będzie dobrze i życie jest dla nas. Obiecaj, proszę.

 Ludzie się zmienili  ale mają... teksty

kasiek993 dodano: 28 sierpnia 2013

"Ludzie się zmienili, ale mają wciąż te same serca."

Zawsze możesz odejść. Bo zawsze... teksty

kasiek993 dodano: 28 sierpnia 2013

Zawsze możesz odejść. Bo zawsze masz wybór. Nigdy nie ma tylko jednego wyjścia. To Ty na zawsze zostajesz odpowiedzialny za swoje czyny. Za miłość, którą utracisz idąc inną ścieżką. Za brak intymności, gdy wybierasz kierunek sławy. Za słowa wypowiedziane zbyt szybko. Za to co robisz, i czego nigdy nie zrobiłeś. Możesz, bo to jest Twoje życie. I nikt inny za Ciebie go nie przeżyje...

Czasami musimy przestać analizować... teksty

kasiek993 dodano: 28 sierpnia 2013

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Nie warto starać się zatrzymywać... teksty

kasiek993 dodano: 9 sierpnia 2013

Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych

Nigdy nie uganiaj się za miłością... teksty

kasiek993 dodano: 9 sierpnia 2013

Nigdy nie uganiaj się za miłością przyjaźnią i zainteresowaniem. Jeżeli druga osoba nie chce ci tego dać tak po prostu nie jest to nic warte..

Nie pamiętasz o mnie na co dzień... teksty

kasiek993 dodano: 18 lipca 2013

Nie pamiętasz o mnie na co dzień, gdy żyjesz jak w niebie, zapomnij więc również wtedy kiedy znajdziesz się w potrzebie..

I wiesz ? Kiedyś przez przypadek... teksty

kasiek993 dodano: 18 lipca 2013

I wiesz ? Kiedyś przez przypadek uświadomisz sobie, ze to ja byłam tą jedną na milion. Tą której nie pozwala się odejść, bo ona nie wraca.

Przyjaciela ma każdy z nas. Jedni... teksty

kasiek993 dodano: 15 lipca 2013

Przyjaciela ma każdy z nas. Jedni mają tych prawdziwych, drudzy fałszywych. Są też tacy co mają i prawdziwych i fałszywych. Ale po co? Skoro oni i tak odejdą, zostawią nas, wyśmieją...

Siedziała na parapecie z kubkiem... teksty

kasiek993 dodano: 15 lipca 2013

Siedziała na parapecie z kubkiem ciepłego mleka, patrząc na gwiazdy, myśląc o nim.Miała założoną jego bluze i słuchała jakieś nudnej piosenki, która akurat leciała w radiu. Było już dosyć późno.Wzięła do ręki telefon, weszła w funkcję sms i napisała : Mimo tego , że dzielą nas kilometry i mimo tego ,że dobrze się bawisz teraz z kumplami chciałam ci napisac, że dziękuję za wszystko. Chwile jeszcze zastanowila sie, czy dac mu tą błahą buźkę z dwukropkiem i gwiazdką na sam koniec, wkońcu nie liczyła na nic wielkiego, po prostu chciała mu podziękować za to, że się nią interesował. Jednak po przemyśleniach zrezygnowała z tego . Wysłała mu tą wiadomość i wróciła do swych przemyśleń. Nagle poczuła wibracje telefonu . Dzwonił do niej . Odebrała.Usłyszała jego głos, który tak uwielbiała nie wiedziałą co ma powiedziec. On zaczął : Wiesz ja Cie też. Wiem, że zapewne nie wiesz co powiedziec ale ja Cie KOCHAM. Jej oczy zaczeły napływać łzami.A on dodał: - Kotek nie płacz bo nie ma powodu... ... ; *< 333.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV