głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
kasiek993 Nie urodziłam sie po to by być idealna lecz po to by popełniać błędy i uczyć się na nich . Wiem jednak że ideałów nie ma . Czasem kiedy mówię: u mnie w porządku

kasiek993

kasiek993.moblo.pl
Nie urodziłam sie po to by być idealna lecz po to by popełniać błędy i uczyć się na nich . Wiem jednak że ideałów nie ma .
Nie urodziłam sie po to by być... teksty

kasiek993 dodano: 15 lipca 2013

Nie urodziłam sie po to by być idealna, lecz po to by popełniać błędy i uczyć się na nich . Wiem jednak , że ideałów nie ma .

Czasem kiedy mówię:   u mnie w... teksty

kasiek993 dodano: 15 lipca 2013

Czasem kiedy mówię: " u mnie w porządku " chciałabym .. żeby ktoś spojrzał mi w oczy uściskał mnie mocno i powiedział " wiem, że wcale tak nie jest ".

Nienawidzę tego uczucia  gdy nagle... teksty

kasiek993 dodano: 15 lipca 2013

Nienawidzę tego uczucia, gdy nagle czujesz się przygnębiony bez żadnego ostrzeżenia, bez oczywistego powodu. Po prostu to się dzieje, czujesz się pusty i beznadziejny, czujesz się zmęczony tak, jakbyś już nigdy miał nie ruszyć na przód. I kiedy ktoś pyta Cię 'co jest nie tak?' nie potrafisz odpowiedzieć, bo nic nie przychodzi Ci do głowy. Wtedy zaczynasz nad tym myśleć... i w tym momencie po prostu zdajesz sobie sprawę, jak dużo rzeczy jest nie tak.

I teraz już tak będzie. Będziemy... teksty

kasiek993 dodano: 15 lipca 2013

I teraz już tak będzie. Będziemy udawać, że się nie znamy. Że te słowa były niczym. Czymś pustym. Bez sensu. Nie będziemy potrafili na siebie nawet spojrzeć. Dla siebie będziemy nikim.

To jest właśnie prawdziwa... teksty

kasiek993 dodano: 15 lipca 2013

To jest właśnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć nawet, kiedy bardzo cierpiałaś. Kiedy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej, czasem nawet kosztem własnego.

zdałem sobie sprawę z tego  że... teksty

kasiek993 dodano: 11 lipca 2013

zdałem sobie sprawę z tego, że błędy które zdążyłem dotychczas popełnić dawały mi siłę a zarazem nauczkę,choć nie jestem z tych którzy uczą się na błędach mam cel stawić czoło losowi i porażkom jakie jeszcze mnie spotkają.

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV