głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
karmeloove zabiłeś cząstke mnie. ta cząstka która żyła dla Ciebie już odeszła. zabrała ze sobą wszystkie uczucia dlatego teraz jestem taka oschła. została jeszcze ta bezuc

karmeloove

karmeloove.moblo.pl
zabiłeś cząstke mnie. ta cząstka która żyła dla Ciebie już odeszła. zabrała ze sobą wszystkie uczucia dlatego teraz jestem taka oschła. została jeszcze ta bezuczuciowa
zabiłeś cząstke mnie. ta cząstka... teksty

karmeloove dodano: 19 marca 2012

zabiłeś cząstke mnie. ta cząstka, która żyła dla Ciebie już odeszła. zabrała ze sobą wszystkie uczucia, dlatego teraz jestem taka oschła. została jeszcze ta bezuczuciowa, odporna mała cząstka mnie, która zniknie przy kolejnym przywiązaniu do człowieka. /yoshiko.

dlaczego nie dałeś szansy. nie... teksty

karmeloove dodano: 19 marca 2012

dlaczego nie dałeś szansy. nie pozwoliłeś spróbować. po prostu kazałeś mi się poddać w walce o Ciebie. na szczęście z biegiem czasu uczucie do Ciebie we mnie wygasło. ale jestem pewna, że nie żałuję tych chwil spędzonych z Tobą i teraz miło je wspominam. dziękuję, że byłeś. a teraz zostaw mnie bez słowa. nie dawaj oznak, że mogę na Tobie polegać. nie chcę Cię poznawać na nowo, bo się boje, że znów popełnię ten sam błąd i się zakocham. /yoshi.

kolejny błąd  którego nie... teksty

karmeloove dodano: 19 marca 2012

kolejny błąd, którego nie naprawię. chciałabym cofnąć czas, ale jak.? /lales.

nie wiem co się dzieje  nie ogarniam... teksty

karmeloove dodano: 15 marca 2012

nie wiem co się dzieje, nie ogarniam niczego, ani nikogo. po kolei, wszystko się sypie. WSZYSTKO w drobny maczek. nie chcę, żeby tak było, ale chyba nie mam wpływu na to co się teraz dzieje. nikt nie ma wpływu, ludzie się zmieniają, wszystko mija z taką szybkością, że nie nadążam. pomimo wszystko chcę jednego, chcę widzieć uśmiech na twarzach osób które kocham, tak tylko tego chcę . // mei.

ja jestem dla ciebie  ty jesteś dla... teksty

karmeloove dodano: 15 marca 2012

ja jestem dla ciebie, ty jesteś dla mnie. // mei.

szłam  zwyczajnie poszłam się... teksty

karmeloove dodano: 15 marca 2012

szłam, zwyczajnie poszłam się przejść, sama, lubiałam takie spacery. nagle usłyszałam za sobą znajomy głos. odwróciłam się. stanęłam wryta. biegłeś w moją stronę, nie wiedzialam co zrobić, czy uciec, czy zostać, nic nie mogłam zrobić, nie miałam siły zrobić czegokolwiek. kiedy już tylko kilka metrów dzieliło nas od siebie, wiedziałam czego chcę, czego pragnę, tak ciebie, właśnie ciebie. nie musiałeś nic mówić, wystarczy, że czułam twoją obecność. podeszłam bliżej, przytuliłam się, napawałam się znajomymi perfumami, ręką, dotknęłam twój policzek, nasze tęczówki się spotkały. ale wiedziałam tak nie mogło być, odsunęłam się i powiedziałam przepraszam. to było ostatnie nasze spotkanie, nawet za mną nie pobiegł, wtedy wiedziałam, że nareszcie zaczęłam nowy okres w moim życiu, napewno lepszy. // mei.

a on? do tej pory jest dla mnie... teksty

karmeloove dodano: 15 marca 2012

a on? do tej pory jest dla mnie zagadką, i chyba zawsze jakiejś części zakątka jego ciała, nie odgadnę. może i dobrze. on mnie poznał z każdej strony, z tej dobrej i tej złej. lecz jednego nie wie co tkwi tak głeboko głęboko we mnie. tak tak, to tam, tam jest moje serce, to tam rozwija się moje uczucie do cb, to tam wszystko buzuje, bładzi, chodzi swoimi ścieżkami, to ten organ powoduje, że na twój widok, dostaję skrzydeł... nigdy się nie dowiesz, co czuję, nigdy. sama nie potrafię tego okazać, mam jednak nadzieję, że chociaż w 0,01 % wyobrażasz sobie, kim dla mnie tak naprawdę jesteś. //mei.

kiedy odszedł  płakałam cały czas... teksty

karmeloove dodano: 15 marca 2012

kiedy odszedł, płakałam cały czas, teraz kiedy siedzę tutaj, myślę, że wkońcu muszę trafić na kogoś dla którego będę tą jedyną. // mei.

a teraz cierpię i płacę za swą... teksty

karmeloove dodano: 14 marca 2012

a teraz cierpię i płacę za swą miłość, we mnie jest złość, której nigdy nie było. te wszystkie puste słowa, te zapewnienia. zniknąłeś z mego życia, w moim sercu Ciebie nie ma. noce bezsenne to już jest standard. brak mi oddechu i zapachu Twego ciała. dałabym wiele żeby cofnąć czas, w tedy na pewno nie było by nas. /gabi-nie byłoby nas.

dowartościowujesz się tym  że mnie... teksty

karmeloove dodano: 14 marca 2012

dowartościowujesz się tym, że mnie wyzwiesz i poniżysz? to używki spowodowały,że nie masz uczuć. ciągle oszukiwałeś, a ja naiwna Ci wierzyłam. ale jeszcze się zemszczę. pożałujesz. żyjesz na pokaz, a ja przecież dobrze wiem jaki jesteś naprawdę, po co ta gra.? żałuję, że kiedykolwiek dałam się nabrać na twoją 'miłość'. i już współczuje każdej, którą znowu uda Ci się tak zajebiście zbajerować. -.- ja na szczęście wyszłam z tego pokurwionego piekła, jakim było życie z Tobą, mam to za sobą. /yoshiko for a.

kocham Cię  kocham  wciąż Cię... teksty

karmeloove dodano: 14 marca 2012

kocham Cię, kocham, wciąż Cię kocham, kurwa i nie znam już innych słów. /pezet.

pierdolę Cię i tak rozejdziesz się... teksty

karmeloove dodano: 14 marca 2012

pierdolę Cię i tak rozejdziesz się po łokciach. /yoshiko

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV